Ders Seçimini Kaçırdımmı .?

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
siyahiksir

Ders Seçimini Kaçırdımmı .?

Mesaj gönderen siyahiksir » 22 Eyl 2017, 11:51

Merhabalar 15/09/2017 Tarihinde kayıt yeniledim ama Kayıt Tipi : SİLİK FORM C yazıyor. Bugün yani 22/09/2017 de ders seçmek için siteye girdim ders seçme bölümü yok . Sanırım ders seçimini kaçırdım dimi .? Bu dönem yandımı acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Re: Ders Seçimini Kaçırdımmı .?

Mesaj gönderen iremx » 22 Eyl 2017, 13:39

siyahiksir yazdı:Merhabalar 15/09/2017 Tarihinde kayıt yeniledim ama Kayıt Tipi : SİLİK FORM C yazıyor. Bugün yani 22/09/2017 de ders seçmek için siteye girdim ders seçme bölümü yok . Sanırım ders seçimini kaçırdım dimi .? Bu dönem yandımı acaba bilgilendirirseniz sevinirim.
Ders seçimi henüz açılmadı. Ekim 7-8 gibi açılacak sanırım

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 22 Eyl 2017, 13:49

siyahiksir yazdı:Merhabalar 15/09/2017 Tarihinde kayıt yeniledim ama Kayıt Tipi : SİLİK FORM C yazıyor. Bugün yani 22/09/2017 de ders seçmek için siteye girdim ders seçme bölümü yok . Sanırım ders seçimini kaçırdım dimi .? Bu dönem yandımı acaba bilgilendirirseniz sevinirim.
iremx yazdı:Ders seçimi henüz açılmadı. Ekim 7-8 gibi açılacak sanırım
7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınav sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra ders seçimlerini yapabileceklerdir. İlk kayıt yaptıran öğrencilerimizin ise ders seçimleri otomatik olarak yapılacaktır.

7 8 Ekimden Sonraki HAFTAYI BULABİLİR.

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 27 Eyl 2017, 23:55

Jezxy yazdı: 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınav sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra ders seçimlerini yapabileceklerdir. İlk kayıt yaptıran öğrencilerimizin ise ders seçimleri otomatik olarak yapılacaktır.

Bir şey soracağım, ben takviye kursu için halk eğitime başvuru yaptım mesaj gelecek sonra e kurs şifresi alacaksın dediler. Mesaj gelmedi ve şu an sınıf/ders seçme gibi işlemler yapılıyor. Mezun değilim bağlı olduğum bölgede her hangi bir okulda ders görücem diye biliyorum ama hala bir şey yok ortada. Arıyorum cevap da vermiyolar. Bilginiz var mı?[/quote]

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 27 Eyl 2017, 23:59

iremx yazdı:
Jezxy yazdı: 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınav sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra ders seçimlerini yapabileceklerdir. İlk kayıt yaptıran öğrencilerimizin ise ders seçimleri otomatik olarak yapılacaktır.

Bir şey soracağım, ben takviye kursu için halk eğitime başvuru yaptım mesaj gelecek sonra e kurs şifresi alacaksın dediler. Mesaj gelmedi ve şu an sınıf/ders seçme gibi işlemler yapılıyor. Mezun değilim bağlı olduğum bölgede her hangi bir okulda ders görücem diye biliyorum ama hala bir şey yok ortada. Arıyorum cevap da vermiyolar. Bilginiz var mı?
Ben Bu Destekleme ve Yetiştirme Kursları İlk Duyduğumda Çok İyi Bir Fırsat Olarak Gördüm Fakat

Ankara da Yaşıyorum Sitede Günlerdir Neredeyse Ay Olucak

Ne Bir Duyuru Var Nede Sözü Geçiyor

Birde EK SINAV HAFTASINDA ARIYORSUNUZ YA HALK EĞİTİME TÖVBE AÇMAZLAR.

İlla Gidip Yüzyüze Görüşmeniz Lazım.

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön