Ek Sınav Ve Tecil

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
anlakdnz95
Acemi

Ek Sınav Ve Tecil

Mesaj gönderen anlakdnz95 » 28 Eyl 2017, 18:24

Arkadaşlar Merhabalar.

Öğrendiğim kadarı ile tecil için öğrencinin kayıt yenilemeleri aktif durum da olması gerekli.

Ek sınav ile tecil konusunun bir bağı var mı acaba , yani ek sınava kayıt yapmasam tecil i etkiler mi ?

( saçma oldu biraz soru ama bu konu hakkımda bilgm yok , cahilliğime verin :/ )

Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk

maxpery

Re: Ek Sınav Ve Tecil

Mesaj gönderen maxpery » 29 Eyl 2017, 13:20

kardeşim ben ek sınav olmayacak diye 1. dönem kaydımı yeniletip gittim sistem bozuktu ekc2 belgesini gösterip memura sordum tecil hakkım olduğunu söyledi benim 14. dönemim ve eski dönemlerden 2 3 sınava gitmemişliğimde var fazla incelemiyorlar 1. dönem kaydını yaptırdıysan tecil ederler

Kullanıcı avatarı
anlakdnz95
Acemi

Re: Ek Sınav Ve Tecil

Mesaj gönderen anlakdnz95 » 29 Eyl 2017, 19:18

maxpery yazdı:kardeşim ben ek sınav olmayacak diye 1. dönem kaydımı yeniletip gittim sistem bozuktu ekc2 belgesini gösterip memura sordum tecil hakkım olduğunu söyledi benim 14. dönemim ve eski dönemlerden 2 3 sınava gitmemişliğimde var fazla incelemiyorlar 1. dönem kaydını yaptırdıysan tecil ederler
Dostum benim bu seneki bütün kayıt yenilemelerim full sadece 3. dönem sınavlarına giremedim birde ek sınav için kayıt yaptırmadım , bir sıkıntı çıkmaz o zaman değil mi dediğine göre. 97 liyim , dönemimde 10 falan olması lazım. İnsan tedirgin oluyor her ne kadar bilgi edinse de :/
Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk

“Askerlik Tecili” sayfasına dön