Askerlik tecil hk

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
ütopya

Askerlik tecil hk

Mesaj gönderen ütopya » 15 Eki 2017, 15:09

dostlar iyi günler,

Cuma günü ek c2 belgemi alıp askerlik şubesine gittim ve bana ocak ayında gelmemi ancak öyle tecil edildiği söyledi kapıdaki görevli ancak ben geçen sene tecil ettirdiğimde ekim ayında gidip yapmıştım olmuştu artık sistem değişti ocakta gelceksin dedi... Fakat askerlik bilgilerime bakarken son tarih 31 aralık diyor.. 31 aralıktan sonra tecil ettirebilir miyim

megalanya
Acemi

Re: Askerlik tecil hk

Mesaj gönderen megalanya » 15 Eki 2017, 16:37

ütopya yazdı:dostlar iyi günler,

Cuma günü ek c2 belgemi alıp askerlik şubesine gittim ve bana ocak ayında gelmemi ancak öyle tecil edildiği söyledi kapıdaki görevli ancak ben geçen sene tecil ettirdiğimde ekim ayında gidip yapmıştım olmuştu artık sistem değişti ocakta gelceksin dedi... Fakat askerlik bilgilerime bakarken son tarih 31 aralık diyor.. 31 aralıktan sonra tecil ettirebilir miyim
Evet tecilin süresi bitmeden tekrar tecil yapmıyorlar. Benim tecil 31 Aralık 2016'da bitiyordu. Ocak'ın ilk haftası gittim ve tecil ettirdim. Sen de Ocak ayının ilk haftası gidersin.

Kullanıcı avatarı
yorulmaz35
Uzman

Re: Askerlik tecil hk

Mesaj gönderen yorulmaz35 » 15 Eki 2017, 16:43

ocak ayının ilk haftası gidip tecil ettirebilirsin benim de başıma gelmişti.
Resim

“Askerlik Tecili” sayfasına dön