ÇIKMIŞ SORULARA ÇALIŞSAM YETER Mİ? LÜTFEN YARDIM?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
servetinanc
Doktor

ÇIKMIŞ SORULARA ÇALIŞSAM YETER Mİ? LÜTFEN YARDIM?

Mesaj gönderen servetinanc » 29 Eki 2017, 16:16

ARKADASLAR MERHABA :

kimya 3
felsefe 2
d.anlatim 6
kimya 4
fizik 4
fizik 3
biyoloji 3
biyoloji 4
yabanci dil 7
matematik 3
matematik 4

BU DERSLERİMİN GECMİS EK SİNAVDAKİ VE Bİ ONCEKİ SİNAVLARİN CİKMİS SORULARİNA CALİŞSAM YETER Mİ? CUNKU KİTAP ALAMİYORUM O YUZDEN GECMİS SORULARA CALİSMAM YETİYOR MU? HANGİ DONEMLERİN CİKMİS SORULARİNA CALİSSAM YETER Lİ? LUTFEN BİLGİLİ Bİ ARKADASİM YARDİMCİ OLSUN, ONA DUA EDEYİM SABAH AKSAM .

Mrronaldo
Doktor

Re: ÇIKMIŞ SORULARA ÇALIŞSAM YETER Mİ? LÜTFEN YARDIM?

Mesaj gönderen Mrronaldo » 29 Eki 2017, 17:21

servetinanc yazdı:ARKADASLAR MERHABA :

kimya 3
felsefe 2
d.anlatim 6
kimya 4
fizik 4
fizik 3
biyoloji 3
biyoloji 4
yabanci dil 7
matematik 3
matematik 4

BU DERSLERİMİN GECMİS EK SİNAVDAKİ VE Bİ ONCEKİ SİNAVLARİN CİKMİS SORULARİNA CALİŞSAM YETER Mİ? CUNKU KİTAP ALAMİYORUM O YUZDEN GECMİS SORULARA CALİSMAM YETİYOR MU? HANGİ DONEMLERİN CİKMİS SORULARİNA CALİSSAM YETER Lİ? LUTFEN BİLGİLİ Bİ ARKADASİM YARDİMCİ OLSUN, ONA DUA EDEYİM SABAH AKSAM .

Konulara hakim olmadan çıkmış sorulara çalışmak mantıksız.Hiç bilgi birikimin yoksa kalırsın derslerden.O yüzden derslerin pdfine girip çalışman gerek.

servetinanc
Doktor

Mesaj gönderen servetinanc » 29 Eki 2017, 17:27

telefondan derslerin pdf sine girip calismak cok zor olmaz mi? aralik ayinda 12 dersten sinava giricem, hangi birine nasil calisabilirim ki? gecmis ek sinav ve ondan oncemi bir kac sinavin cikmis sorularina calissam geçme şansim hic olmaz mi? kurtulmak istiyorum şu lanet derslerden, en zor dersler bana denk gelmis :/ zorunlu ders bunlar. ingilizce dil anlatim vs problem degil, ama digerleri cok zor dersler.

servetinanc
Doktor

Mesaj gönderen servetinanc » 29 Eki 2017, 21:20

kardeşim iyi nöbetler hayirli teskereler insallah. 12 ders ve sinava sadece 1 ay var.. hangi dersin hangi bolumune calisacagimi bilmiyorum. mesela şu sayfadan şu sayfaya kadar calişmalisin deseler tamam diyip calisicam. ama her dersin kitabi cok uzun ve nereden baslayacagimi bilmiyorum. en azindan birisi dese ki şu dersin şu sayfasindan başla ve şu sayfasinda bitir. yazdigim derslerim için birisi o şekil de yardimci olsa bende pdf ile calisacagim.

“Sınavlar” sayfasına dön