DERS SEÇİMİ ÇOK ACİL

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
sloweny

DERS SEÇİMİ ÇOK ACİL

Mesaj gönderen sloweny » 08 Ara 2017, 04:41

Merhaba sınavaga gireceğim dersleri otamatik olarak sistem atadı ve 1.oturumda matematik 2 - 2.oturumda matematik 1 var bu ne demek oluyor 2.dönemin matematiğnide mi girmis olucam? böyle olan 2 dersim daha var coğrafya ve edebiyat.

Jezxy
Onursal Üye

Re: DERS SEÇİMİ ÇOK ACİL

Mesaj gönderen Jezxy » 08 Ara 2017, 04:45

Resim

Tablodaki Gibi Hocam

MAT 1 LİSE 1 SINIFIN İLK DÖNEM DERSİ
MAT 2 LİSE 1 SINIFIN İKİNCİ DÖNEM DERSİ

sloweny

Mesaj gönderen sloweny » 08 Ara 2017, 04:55

yani dedigim gibi 2.dönemin matematiğinede mi giricem? 1.dönem derslerine ççalısmadım 2.dönem dersine giricem bir de :d otamatik seçmiş ve böyle bi seçim yapması cok sacma

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 08 Ara 2017, 04:59

sloweny yazdı:yani dedigim gibi 2.dönemin matematiğinede mi giricem? 1.dönem derslerine ççalısmadım 2.dönem dersine giricem bir de :d otamatik seçmiş ve böyle bi seçim yapması cok sacma
Hocam Açık Lisenin Pek Mantıklı İşi Yok Desek Yeridir.

Aynen İlk Oturum Lise 1 Sınıfın İkinci Döneminin Dersine Giriceksiniz , İkinci Oturum Lise 1 İlk Dönem Dersine Giricekseniz.

sloweny

Mesaj gönderen sloweny » 08 Ara 2017, 05:07

Hay böyle şansı diyeyim o zaman. hoçam çok sağolun bu saatte yardımcı oldugunuz icin artık 9 tane doğru cıkarmak icin ugrascaz o derslere bi de matematik 1 ve 2 ye girdim bir dahaki sınavda karşıma cıkmıcak dimi? yeni kaydoldum bende acık liseye kimse düzgünce anlatmadı bu olayları.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 08 Ara 2017, 14:31

sloweny yazdı:Hay böyle şansı diyeyim o zaman. hoçam çok sağolun bu saatte yardımcı oldugunuz icin artık 9 tane doğru cıkarmak icin ugrascaz o derslere bi de matematik 1 ve 2 ye girdim bir dahaki sınavda karşıma cıkmıcak dimi? yeni kaydoldum bende acık liseye kimse düzgünce anlatmadı bu olayları.

Şu Yukarda Yazan Tablodaki Dersler Zorunlu Dersler Hocam

Bu Derslerden DİL VE ANLATIM HARİCİNDE Diğer Derslerden Muaf Olabilirsiniz.

Dil Ve Anlatım Dersi Mutlak Başarı İstiyor.

ve

Diğer Derslerden Muaf Olabilmeniz İçinde O DERSTEN 3 KERE SINAVA GİRİP 3 KEZ BAŞARISIZ OLMANIZ LAZIM.

Misal Matematik 1 2 Zorunlu Ders YANİ ORTAK DERS

SİZ BUNDAN 3 KERE SINAVA GİRİP BAŞARISIZ OLMANIZ LAZIMKİ BİR DAHA KARŞINIZA ÇIKMASIN VE BU DERSTEN MUAF GÖZÜKÜN.

MUAF GÖZÜKTÜĞÜNÜZ DERSİN KREDİSİNİ ALAMIYORSUNUZ O DERSİN KREDİSİ VEYA MEZUNİYET İÇİN GEREKEN KREDİYİ SEÇMELİ DERSLERDEN TAMAMLAMAYA ÇALIŞICAKSINIZ.

“Sınavlar” sayfasına dön