Örgün Eğitimdeki Notlar

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
qweklasdmz

Örgün Eğitimdeki Notlar

Mesaj gönderen qweklasdmz » 08 Ara 2017, 19:06

Merhaba,
Ben örgün eğitimden AÖL'ye geçiş yaptım. Diploma notu hesaplanırken örgündeki notlarımızı da kullanılacak mı yoksa sadece AÖL'de ne aldıysak o mu ?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Örgün Eğitimdeki Notlar

Mesaj gönderen Jezxy » 08 Ara 2017, 19:10

qweklasdmz yazdı:Merhaba,
Ben örgün eğitimden AÖL'ye geçiş yaptım. Diploma notu hesaplanırken örgündeki notlarımızı da kullanılacak mı yoksa sadece AÖL'de ne aldıysak o mu ?

Örgün Eğitimden Aldığınız Notlar Kredi Olarak EKLENMİŞTİR Öğrenci Hesabınıza.

Öğrenci Hesabınıza Girip ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER > Ders Bilgileri (Alınan) > Başarılı Dersler Kısmında Görebilirsiniz.

Oradaki Notları ŞU BAĞLANTIDAKİ GİBİ HESAPLAYIP Diploma Puanına Ulaşabilirsiniz.

Açık Liseye Geçtiğinizden Artık Hiçbir İşleme Örgün Öğretiminizi Katmayıcaksınız.

qweklasdmz

Mesaj gönderen qweklasdmz » 08 Ara 2017, 19:27

Dediğiniz sekmeye girdiğimde : "Öğrencinin başarılı dersi yoktur..." uyarısı çıkıyor.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 08 Ara 2017, 19:42

qweklasdmz yazdı:Dediğiniz sekmeye girdiğimde : "Öğrencinin başarılı dersi yoktur..." uyarısı çıkıyor.
Hocam Hesaplamanız İçin Sizin Halkeğitimden Transkript ( Not Dökümü ) Talep Etmeniz Lazım Orada Size Vericekleri Not Dökümü İle Hesaplayabilirsiniz.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön