Açık lise kayıt

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
FurkanKo

Açık lise kayıt

Mesaj gönderen FurkanKo » 13 Ara 2017, 14:36

Merhabalar öncelikle ben ekim gibi örgün eğitimi bıraktım açık lşse geçmek için okula dilekçe verdik kayıt tarihlerini bekliyorum ama okul devamsızlıkdan dolayı ceza yiyeceğimizi bildirerek arıyor kayıdı açık lise veya çıraklığa aktarın diyorlar ama kayıt tarihlerinden dolayı geçemiyoruz ne yapmamız gerekli yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Tiryanna

Re: Açık lise kayıt

Mesaj gönderen Tiryanna » 13 Ara 2017, 15:27

Bende devamsızlıktan kalmıştım fakat ceza gibi bir durum olmadı. Sanırım bu biraz göz korkutma. Şuan ki dönem için kayıt yaptıramazsın fakat, aöl resmi sayfasından iş takvimini takip edersen kayıt yenileme dönemini yakalayıp kayıt olabilirsin. İstersen Aöl istersen Maöl seçebilirsin. İleride Üniversite gitmek gibi bir durumun yoksa ben Maöl'e kayıt yaptırmanı tavsiye ederim. En azından Meslek lisesi çıkışlı olursun. Hiçbir şey yapamazsan Stajyer olarak girdiğin yerde çalışmaya devam edersin. :)

Mrronaldo
Doktor

Re: Açık lise kayıt

Mesaj gönderen Mrronaldo » 17 Ara 2017, 15:34

FurkanKo yazdı:Merhabalar öncelikle ben ekim gibi örgün eğitimi bıraktım açık lşse geçmek için okula dilekçe verdik kayıt tarihlerini bekliyorum ama okul devamsızlıkdan dolayı ceza yiyeceğimizi bildirerek arıyor kayıdı açık lise veya çıraklığa aktarın diyorlar ama kayıt tarihlerinden dolayı geçemiyoruz ne yapmamız gerekli yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Bu konu hakkında detaylı bilgiyi alo 147 yi arayıp öğrenmelisin.Onlar konuya daha hakimler kardeşim.Yardımcı olmak isterdim ama bilgim yok.

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön