Kızlara :)

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
ceylin-cyln
Yardımcı Asistan

Kızlara :)

Mesaj gönderen ceylin-cyln » 06 Oca 2018, 16:37

Merhaba arkadaşlar şimdiii size bir teklif sunacagım daha dogrusu kızlara :) ben üniversite sınavına hazırlanıyorum benim gibi olan kız arkadaşlar varsa çalışma arkadaşı olmak isterim yani bana öyle daha motive edici geliyor isterlerse ilk buradan mesajlasiriz sonra numaralarimizi veririz falan onu ayarlarız bir şekilde ama en azından hem açık lise hem üniversite sınavının birlikte zorluğunu bildigimiz için buraya yazıyorum isteyen olursa mesaj atsınn:)

raspberry

Re: Kızlara :)

Mesaj gönderen raspberry » 06 Oca 2018, 16:56

bana uyar hem daha fazla motive olup çalışabılırız

ceylin-cyln
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ceylin-cyln » 06 Oca 2018, 17:00

raspberry yazdı: 06 Oca 2018, 16:56 bana uyar hem daha fazla motive olup çalışabılırız
Özelden mesaj atıyorum şimdii

sorun_cozen
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen sorun_cozen » 06 Oca 2018, 18:41

Ben erkegim ama isin icinde motive varsa ve yalniz kalmayacaksam bende katilabilirim. Kiz ismi dusuneyim.

Saka bir yana guzel yaparsiniz. Biz erkeklerde kendilerine bir yer acsinlar onlarda oradan yapsin. Whats app vb. uygulamalarda takilmayi sevmiyorum katilamayacagim fakat soyle bir sey yaparsaniz ben gibilere cok yardimci olur.

Mesela grupta konusursunuz tartisirsiniz, bir sonuca varildiginda onemli bir olay oldugunda onemli bir bilgide bu konu altinda genel durumu paylasirsaniz konunuzu takip ederim.

Kadin-Erkek ayri grupta olmasi en iyisi olacaktir cunku numara vermek onemli bir sey. Sapigi var daha kotusu var. Numarayi ha diye degistirmek kolay ama degistirdin diyelim tanidiklarinda numaran var ulasamayacaklar. Numara engelleme var fakat numara ele gectiginde eger o kisi sozluk gibi yerlerde gruplarda bu numarayi trolleme kampanyasi baslatirsa kotu sonuclar cikabilme ihtimali var.

Takipteyim kizlar.

ceylin-cyln
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ceylin-cyln » 06 Oca 2018, 19:02

sorun_cozen yazdı: 06 Oca 2018, 18:41 Ben erkegim ama isin icinde motive varsa ve yalniz kalmayacaksam bende katilabilirim. Kiz ismi dusuneyim.

Saka bir yana guzel yaparsiniz. Biz erkeklerde kendilerine bir yer acsinlar onlarda oradan yapsin. Whats app vb. uygulamalarda takilmayi sevmiyorum katilamayacagim fakat soyle bir sey yaparsaniz ben gibilere cok yardimci olur.

Mesela grupta konusursunuz tartisirsiniz, bir sonuca varildiginda onemli bir olay oldugunda onemli bir bilgide bu konu altinda genel durumu paylasirsaniz konunuzu takip ederim.

Kadin-Erkek ayri grupta olmasi en iyisi olacaktir cunku numara vermek onemli bir sey. Sapigi var daha kotusu var. Numarayi ha diye degistirmek kolay ama degistirdin diyelim tanidiklarinda numaran var ulasamayacaklar. Numara engelleme var fakat numara ele gectiginde eger o kisi sozluk gibi yerlerde gruplarda bu numarayi trolleme kampanyasi baslatirsa kotu sonuclar cikabilme ihtimali var.

Takipteyim kizlar.
Yani bir cok sey olabilir bunun icin sadece kizlar dedim kızlarda bu durumlar olabilir mi neden olmasın diye de dusunulur tabi.Iki tane grupta varim suan whatsapp grubu ama birebir biriyle özel konusmak daha ayri bir sey bence. Sizde erkekler bi grup acabilirsiniz telegram diye bi uygulama var orada numaralar gozukmuyo oyle bi uygulamadan da grup acabilirsiniz herkes icin gerci takilmayi sevmiyorum demissin ama bunlardan baskada secenek yok sanirim

sorun_cozen
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen sorun_cozen » 06 Oca 2018, 19:13

ceylin-cyln yazdı: 06 Oca 2018, 19:02 Yani bir cok sey olabilir bunun icin sadece kizlar dedim kızlarda bu durumlar olabilir mi neden olmasın diye de dusunulur tabi.Iki tane grupta varim suan whatsapp grubu ama birebir biriyle özel konusmak daha ayri bir sey bence. Sizde erkekler bi grup acabilirsiniz telegram diye bi uygulama var orada numaralar gozukmuyo oyle bi uygulamadan da grup acabilirsiniz herkes icin gerci takilmayi sevmiyorum demissin ama bunlardan baskada secenek yok sanirim
Dogru soyluyorsunuz. Uygulama magazalarina ne zaman girdigimi hatirlamiyorum, uzun zaman oldu. Telegram uygulamasindan haberim yok mesela. Kiz kiza da olsa Telegram uygulamasi kullanmanizi tavsiye ederim o zaman. Erkeklerinde ayni uygulamayla rahatca grup kurabileceklerini dusunuyorum.

Uygulama indirip iletisime gecmemekte israrciyimdir. Arama motorlarinda arastirmak, baska forumlardan direkt bilgi sahibi olmak kolayima gidiyor. Bahsettigim gibi bilginiz olurda bu konuda bir seyler paylasirsaniz takip edecegim.

Saygilarimla

ceylin-cyln
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ceylin-cyln » 06 Oca 2018, 21:04

sorun_cozen yazdı: 06 Oca 2018, 19:13
ceylin-cyln yazdı: 06 Oca 2018, 19:02 Yani bir cok sey olabilir bunun icin sadece kizlar dedim kızlarda bu durumlar olabilir mi neden olmasın diye de dusunulur tabi.Iki tane grupta varim suan whatsapp grubu ama birebir biriyle özel konusmak daha ayri bir sey bence. Sizde erkekler bi grup acabilirsiniz telegram diye bi uygulama var orada numaralar gozukmuyo oyle bi uygulamadan da grup acabilirsiniz herkes icin gerci takilmayi sevmiyorum demissin ama bunlardan baskada secenek yok sanirim
Dogru soyluyorsunuz. Uygulama magazalarina ne zaman girdigimi hatirlamiyorum, uzun zaman oldu. Telegram uygulamasindan haberim yok mesela. Kiz kiza da olsa Telegram uygulamasi kullanmanizi tavsiye ederim o zaman. Erkeklerinde ayni uygulamayla rahatca grup kurabileceklerini dusunuyorum.

Uygulama indirip iletisime gecmemekte israrciyimdir. Arama motorlarinda arastirmak, baska forumlardan direkt bilgi sahibi olmak kolayima gidiyor. Bahsettigim gibi bilginiz olurda bu konuda bir seyler paylasirsaniz takip edecegim.

Saygilarimla
Elbette paylaşırım :)

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 08 Oca 2018, 19:27

Ayni uygulamayi ben yapmaya calistim sakin kiz ve erkegi bi arada bulundurmayin bazi erkekler ozelden kizlara yazip bu durumu sapikca kullaniyorlar desigim gibi kesinlikle erkekleri gruba dahil etmeyin.
Daha once yaptim ben bu uygulamayi yani grup kurduk ama dersten cok her sey yapti abazan erkek grubu her neyse ;
Birbirinizi destekleyin ve sohbet edin ama dedikodu yapip erkek cekistirmeyin i üstü2 yi sorun aolu sorun.
isin kisacasi size basarilar dilerim arkadaslar.
Saglicakla kalin.
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön