DİPLOMA

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

DİPLOMA

Mesaj gönderen siyahiasker » 20 Oca 2018, 14:28

Arkadaşlar diplomam basılmış ve altta diplomayı alabilmek için açıklama yapmışlar lakin ben birşey anlayamadım.. Bilen biri detaylı şekilde anlatabilir mi ?

Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

birmot12

Re: DİPLOMA

Mesaj gönderen birmot12 » 20 Oca 2018, 16:41

siyahiasker yazdı: 20 Oca 2018, 14:28 Arkadaşlar diplomam basılmış ve altta diplomayı alabilmek için açıklama yapmışlar lakin ben birşey anlayamadım.. Bilen biri detaylı şekilde anlatabilir mi ?
Merhaba diplomanın basılı olduğunu nereden görüyorsunuz ben aol dan öğrenci bilgilerine giremiyorum

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 20 Oca 2018, 16:48

siyahiasker yazdı: 20 Oca 2018, 14:28 Arkadaşlar diplomam basılmış ve altta diplomayı alabilmek için açıklama yapmışlar lakin ben birşey anlayamadım.. Bilen biri detaylı şekilde anlatabilir mi ?
Eger 2014 yılı 2. dönem sonrası mezun olduysan ; diploma harcı ödemiyorsun . yanına kimligini alıp Halk egitime gidiyorsun . Hepsi bu kadar.

Bende 2017-1 . dönem sinavi ile beraber mezun oldum . Diplomalar basıldı . Ve halk egitimlere ulaşmasını bekliyoruz...

Geldiginde kimligimi alıp gidecegim.... :wink:
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 20 Oca 2018, 16:50

birmot12 yazdı: 20 Oca 2018, 16:41
Merhaba diplomanın basılı olduğunu nereden görüyorsunuz ben aol dan öğrenci bilgilerine giremiyorum
Bazı mezun arkadaslar sisteme giriş konusunda sıkıntı yaşıyor . Bende herhangi bir problem yok .

ögrenci girisi yaptıktan sonra sol alt köşede mezuniyet bilgileri yazıyor ....
güclü insanlar affeder ,

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 22 Oca 2018, 16:51

Halk Egitim merkezini aradım az önce . Verilen cevap diplomalar elimize ulaşmadı . '' 2 hafta sonra tekrar arayın ''

Yalniz bu cevap düz liseler için . Meslek lisesi için bir bilgi yok .... Diploma konusunda gelişmeleri burada paylaşabilirsiniz....
güclü insanlar affeder ,

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön