Yeni Kayıt oldum Aktifim ama Eski notlarımı sitede göremiyorum ?

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Ciudad Juarez
Çırak

Yeni Kayıt oldum Aktifim ama Eski notlarımı sitede göremiyorum ?

Mesaj gönderen Ciudad Juarez » 26 Oca 2018, 21:39

11. sınıfın 2. döneminde kayıt oldum Ama 9. sınıf ,10.sınıf ortalamam falan aöl sitesinde yazmıyor ? Önceki geçtiğim derslerin notları vs de yok Diploma notum nasıl hesaplanacak öyleyse ? Başarılı derslere basıyorum öğrencinin başarılı dersi yoktur yazıyor . Ama 191 kredim var ?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Yeni Kayıt oldum Aktifim ama Eski notlarımı sitede göremiyorum ?

Mesaj gönderen Jezxy » 27 Oca 2018, 02:32

Hocam Öncelikle Hoşgeldiniz ... :.yehuu:

Örğün Eğitimden Geldiğinizden Dolayı Burada Sınav Olmadığınız İçin Notlarınız Gözükmez ...

Ama Yakın Bir Halk Eğitime Gidip Transkript ( Not Dökümü ) İsteyip Notlarınızın Kaç Krediye Tekabül Ettiğini Öğrenebilirsiniz.

Ciudad Juarez
Çırak

Mesaj gönderen Ciudad Juarez » 27 Oca 2018, 16:35

Jezxy yazdı: 27 Oca 2018, 02:32 Hocam Öncelikle Hoşgeldiniz ... :.yehuu:

Örğün Eğitimden Geldiğinizden Dolayı Burada Sınav Olmadığınız İçin Notlarınız Gözükmez ...

Ama Yakın Bir Halk Eğitime Gidip Transkript ( Not Dökümü ) İsteyip Notlarınızın Kaç Krediye Tekabül Ettiğini Öğrenebilirsiniz.
Hocam teşekkürler. Diploma notum vs nasıl hesaplanacak ozaman ? Önceki tüm girdiğim sınavlar , notlarım boşa mı gitti :shock:

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 27 Oca 2018, 18:56

Ciudad Juarez yazdı: 27 Oca 2018, 16:35Hocam teşekkürler. Diploma notum vs nasıl hesaplanacak ozaman ? Önceki tüm girdiğim sınavlar , notlarım boşa mı gitti :shock:
Yok Canım :)

Hocam 191 Kredim Var Demiştiniz Halk Eğitimden İsteyeceğiniz Transkript ( Not Dökümü ) Kağıdında Hangi Dersin Hangi Krediye Denk Geldiği Yazıyor Yani 191 Kredi Nasıl Oluştuğu Parça Parça Yazıyor Olucak.

Aşağıdaki Sitede Nasıl Hesaplanacağını Gösterdim Alacağınız Not Dökümü Kağıdında Hesaplayarak Rahatlıkla Diploma Puanını Öğrenebilirsiniz.

Muaf Dersleriniz Gözüküyormu Peki veya Varmı ? Birde Onu Kontrol Edin Öğrenci Hesabınızda İyi Diploma Puanı İstiyorsanız Muaf Derslerinize Sınavda Seçmenizi Yani Başarabilecekseniz Tekrar Girmenizi Tavsiye Ederim.

Açık Öğretim Diploma PUANI/NOTU - OBP Hesaplama !

Ciudad Juarez
Çırak

Mesaj gönderen Ciudad Juarez » 28 Oca 2018, 22:52

Jezxy yazdı: 27 Oca 2018, 18:56
Ciudad Juarez yazdı: 27 Oca 2018, 16:35Hocam teşekkürler. Diploma notum vs nasıl hesaplanacak ozaman ? Önceki tüm girdiğim sınavlar , notlarım boşa mı gitti :shock:
Yok Canım :)

Hocam 191 Kredim Var Demiştiniz Halk Eğitimden İsteyeceğiniz Transkript ( Not Dökümü ) Kağıdında Hangi Dersin Hangi Krediye Denk Geldiği Yazıyor Yani 191 Kredi Nasıl Oluştuğu Parça Parça Yazıyor Olucak.

Aşağıdaki Sitede Nasıl Hesaplanacağını Gösterdim Alacağınız Not Dökümü Kağıdında Hesaplayarak Rahatlıkla Diploma Puanını Öğrenebilirsiniz.

Muaf Dersleriniz Gözüküyormu Peki veya Varmı ? Birde Onu Kontrol Edin Öğrenci Hesabınızda İyi Diploma Puanı İstiyorsanız Muaf Derslerinize Sınavda Seçmenizi Yani Başarabilecekseniz Tekrar Girmenizi Tavsiye Ederim.

Açık Öğretim Diploma PUANI/NOTU - OBP Hesaplama !
Sağolun hocam muaf dersim yok edebiyattan muaf olmak istiyorum sanırım sınavda boş bırakıcam boşuna çalışmıyım

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön