Son sınav, 9-10 Aralık mezunları diplomasını aldı mı?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
dreamemrahkurt
Yardımcı Uzman

Son sınav, 9-10 Aralık mezunları diplomasını aldı mı?

Mesaj gönderen dreamemrahkurt » 29 Oca 2018, 10:23

Halk eğitim ve AÖL sitesi sürekli kontrol ediyorum "son sınav diplomaları geldi" vb. en ufak haber yok.
E-Devlette 25 gün önce diploma no'su girildi. ve AÖL'e öğrenci girişi yapamıyorum; "DİPLOMA NOSU ALMIŞ GENEL LİSE ÖĞRENCİLERİ Durumunda Olan Öğrencilerin Sisteme Giriş Yetkileri Yoktur..!" hatası alıyorum.

Diplomasını alan oldu mu?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Son sınav, 9-10 Aralık mezunları diplomasını aldı mı?

Mesaj gönderen Jezxy » 29 Oca 2018, 16:37

Hocam Şuan Sadece Meslek Liselerinin Diplomaları Dağıtıldı ...

Açık Lise Hala Basım Aşamasında Gelecek Ayın Ortaları İtibariyle Dağıtımı Başlar.

Hata Gayet Normal Diploma Nosu Aldıktan Sonra Aynı Gün ve Saat E-Devlet Ekranına Düşüyor Aynı Bilgiler.

Diploma Duyurusunu Gördükten Sonra 147 Arayıp Diplomanızın Nerede Olduğunu Öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
dreamemrahkurt
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen dreamemrahkurt » 30 Oca 2018, 09:13

Teşekkürler hocam

ZowieN

Mesaj gönderen ZowieN » 31 Oca 2018, 23:38

Askerlik tecilim şubatın 4 üne kadar gözüküyor tecilim ama diplomam hala gelmedi.Şubat 4 geçtiğinde tam olarak ne oluyor?Ve diplomalar dağıtıldığında tecile gitsem ederler mi

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 01 Şub 2018, 01:46

Hocam Verilen Tecil Tarihi Bitince

Yoklama Kaçağı Oluyorsunuz GBT Kontrolü Sırasında Falan İşlem Yapılıyor İşlemde EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE GİTMENİZ.

HALKEĞİTİMDEN ASLINDA DİPLOMANIZI BEKLEMEDEN MEZUN OLDUĞUNUZA DAİR ÇIKMA VEYA GEÇİÇİ MEZUNİYET BELGESİ ALARAK ASKERİYEYE GİDEBİLİRSİNİZ.

SONUÇTA ŞUAN DİPLOMA NO VE DİPLOMA PUANINIZ BELİRGİN SADECE KAĞIT ÜZERİNDE BASILI DEĞİL.

EĞER DİPLOMA BASIMI GEÇİKİR İSE

GİTTİĞİNİZDE TECİL EDERLER LAKİN ARADA GEÇEN MÜDDET ÜZERİNE YOKLAMA KAÇAĞI OLDUĞUNUZDAN DOLAYI CEZAİ İŞLEM YAPARLAR ÜÇRET OLUYOR.
AMA BU ARADAN GEÇEN SÜREYE BAĞLI 1 AY GEÇMEYLE HEMEN CEZAİ İŞLEM BAŞLAMIYOR.

birmot12

Mesaj gönderen birmot12 » 01 Şub 2018, 18:37

Arkadaşlar diplomalar HEM e göderildiği zaman forumdan haber verin lütfen :08:

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 02 Şub 2018, 01:09

Bugün bir işim vardi Halk egitim de yolumun üzerinde oldugu için diplomaların akıbetini ögrenmek icin arayayım dedim .
Yine ayni cevap . 1-2 hafta sonra tekrar arayin . Hala elimize ulaşmadı .... Beklemeye devam . :05:

tyt ve yks'ye calısmayı ihmal etmeyin...
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

ZowieN

Mesaj gönderen ZowieN » 02 Şub 2018, 19:56

Jezxy yazdı: 01 Şub 2018, 01:46 Hocam Verilen Tecil Tarihi Bitince

Yoklama Kaçağı Oluyorsunuz GBT Kontrolü Sırasında Falan İşlem Yapılıyor İşlemde EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE GİTMENİZ.

HALKEĞİTİMDEN ASLINDA DİPLOMANIZI BEKLEMEDEN MEZUN OLDUĞUNUZA DAİR ÇIKMA VEYA GEÇİÇİ MEZUNİYET BELGESİ ALARAK ASKERİYEYE GİDEBİLİRSİNİZ.

SONUÇTA ŞUAN DİPLOMA NO VE DİPLOMA PUANINIZ BELİRGİN SADECE KAĞIT ÜZERİNDE BASILI DEĞİL.

EĞER DİPLOMA BASIMI GEÇİKİR İSE

GİTTİĞİNİZDE TECİL EDERLER LAKİN ARADA GEÇEN MÜDDET ÜZERİNE YOKLAMA KAÇAĞI OLDUĞUNUZDAN DOLAYI CEZAİ İŞLEM YAPARLAR ÜÇRET OLUYOR.
AMA BU ARADAN GEÇEN SÜREYE BAĞLI 1 AY GEÇMEYLE HEMEN CEZAİ İŞLEM BAŞLAMIYOR.
Ocağın ilk haftası elimde mezun olduğuma dair bir belgeyle gittim ama yinede diploma isteyip tecil etmediler.PAzartesi tekrardan gidip son kez deneyeeceğim şansımı

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön