İlla 35 Kredi Yapmak Gerekiyor Mu

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
musaa

İlla 35 Kredi Yapmak Gerekiyor Mu

Mesaj gönderen musaa » 18 May 2018, 19:09

merhaba. benim kredim mezun olmak için yeterli. 3.döneme kayıt oldum sadece bir tane ortak dersten kaldığım için. Ders seçeceğim, diğer derslerden seçmeme gibi bir şansım var mı diploma notuna etki etmeyecek şekilde?
Ya da 35 kredi zorunlu ise son girdiğimiz sınav diploma notumu etkileyecek mi?
şimdiden teşekkürler. :gul:

Kullanıcı avatarı
ruukiiyee
Yardımcı Asistan

Re: İLLA 35 KREDİ YAPMAK GEREKİYOR MU

Mesaj gönderen ruukiiyee » 18 May 2018, 21:09

musaa yazdı: 18 May 2018, 19:09 merhaba. benim kredim mezun olmak için yeterli. 3.döneme kayıt oldum sadece bir tane ortak dersten kaldığım için. Ders seçeceğim, diğer derslerden seçmeme gibi bir şansım var mı diploma notuna etki etmeyecek şekilde?
Sadece 1 tane zorunlu dersin kaldiysa sadece o dersi gecsen yeter .. digerlerini ister coz ister cozme .tabi aldigin notlar diploma notunu etkileyecek .

Mrronaldo
Doktor

Re: İlla 35 Kredi Yapmak Gerekiyor Mu

Mesaj gönderen Mrronaldo » 19 May 2018, 03:38

musaa yazdı: 18 May 2018, 19:09 merhaba. benim kredim mezun olmak için yeterli. 3.döneme kayıt oldum sadece bir tane ortak dersten kaldığım için. Ders seçeceğim, diğer derslerden seçmeme gibi bir şansım var mı diploma notuna etki etmeyecek şekilde?
Keyfine kalmış kardeşim ister 1 zorunlu dersini şeçip sınava gir istersen şeçmeli ders şeçip diploma notunu azda olsa yükseltebilirsin .

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön