Ek sınav sınav giriş yeri

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

Ek sınav sınav giriş yeri

Mesaj gönderen shizoskit » 23 Eyl 2018, 03:17

herkese selam ek sınava kayıt işlemi yaptırmış bulunmaktayım yanlız şöyle birşey söylediler halk eğitimde ek sınavlar sadece şehirlerin merkezlerinde yapılıyor denildi ben adanada yaşıyorum seyhan bölgesi merkez normalde çukurovayı tercih eden birisiyim şuan açık lise öğrenci sayfamda sınav bölgesi gibi bir buton açılmış oraya tıkladığımda sınava girmek istediğim yeri seçebiliyorum orayı adana çukurova olarak işaretledim bu yaptığım şey ek sınava herhangi birşey sağlamazmı illa seyhandamı girmem gerekli yada bu seçmiş olduğum bölge 1.ci dönem sınavları için olan bir işlemmidir beni aydınlatırsanız sevinirim. Birde açık lise sınavları her okuldamı oluyor yoksa belli başlı okullardamı yapılıyor bunu bilmiyorum bunun hakkında bilgiside olan varsa şimdiden teşekkür ederim herkese iyi geceler .

Jezxy
Onursal Üye

Re: Ek sınav sınav giriş yeri

Mesaj gönderen Jezxy » 23 Eyl 2018, 03:40

HOCAM EK SINAV SONUÇLARI ÇABUK VE GÜVENİLİR YAPILABİLMESİ İÇİN BELLİ İL VE İLÇELERDE OLUYOR.

SİZİN ÖĞRENCİ HESABINIZDAN SEÇTİĞİNİZ SINAV YERLER İSE DÖNEM SINAVININ İL / İLÇE SEÇİM MERKEZİ OLUYOR.

Resim

EK SINAV İÇİN ADANADA SADECE SEYHAN İLÇESİNDE 15 TANE OKUL VAR BUNLAR TABİ GİZLİ SADECE İLÇEYİ BELİRTMİŞ AÇIK LİSE MECBUR EK SINAV İÇİN

SEYHAN İLÇESİNDEKİ ÇIKAN OKULA GİTMENİZ GEREKİYOR.

AMA DÖNEM SINAVI İÇİN ŞUAN ÖĞRENCİ HESABINIZDAN SINAV YERİNİ SİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ İL / İLÇE OLARAK.

Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

Re: Ek sınav sınav giriş yeri

Mesaj gönderen shizoskit » 25 Eyl 2018, 06:52

Eyvallah teşekkür ederim alakasız bir yere gitmeyi sevmiyorum şehrin dışında bir yere falan atarmı acaba diye düşünüyordum verdiğin bilgilerden dolayı tekrara teşekkür ederim :11:

“Sınavlar” sayfasına dön