Sınav Optik imza

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
havvaaa
Acemi

Sınav Optik imza

Mesaj gönderen havvaaa » 09 Ara 2018, 17:40

Bugün ki sınavda optik kağıdıma imza attım ama diğer kağıda imza atmadım. Genelde sınav görevlisi o kağıdı sırayla dolaştırıp imza attırıyordu ama bugün öyle olmadı. Sınavım geçersiz sayılır mı ya da herhangi bir sorun çıkar mı?

Pazernus
Doktor

Re: Sınav Optik imza

Mesaj gönderen Pazernus » 09 Ara 2018, 17:50

Ona imza atmadıysanız sınava girmemiş sayılabilirsiniz.
Bugün öğretmen öyle dedi bende pek bilmiyorum
"Hiç erişeyemeceksin gibi yada,Herşeyi yitireceksin gibi çalış"
Konfüçyüs

havvaaa
Acemi

Mesaj gönderen havvaaa » 09 Ara 2018, 17:54

Pazernus yazdı: 09 Ara 2018, 17:50 Ona imza atmadıysanız sınava girmemiş sayılabilirsiniz.
Bugün öğretmen öyle dedi bende pek bilmiyorum
ama sonuçta optik kağıdım var imzam var üzerinde?

Kullanıcı avatarı
ahmetkucukonder
Acemi
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetkucukonder » 09 Ara 2018, 20:02

Gözetmene göre değişiyor, mesela dün girdiğim ikinci oturumda çıkarken imzaladık ama önceki oturumda geziyorlardı. Gözetmenler kontrol etmiştir, eğer senin optik kağıdını başkası senin adına imzalamadığı düşüncesine kapılmadılarsa senin adına onlar imzalamıştır. Biraz saçma olur ama bilemiyorum, optik kağıdı imzalama nedenimiz sınav kağıdını vs. sorunsuz teslim aldığımızı kabul etmektir. Diğeri de sınava girdiğimizi belgeliyor, çünkü gelmeyenler için imza kısmına "GELMEDİ" yazıyorlar.

havvaaa
Acemi

Mesaj gönderen havvaaa » 09 Ara 2018, 20:29

ahmetkucukonder yazdı: 09 Ara 2018, 20:02 Gözetmene göre değişiyor, mesela dün girdiğim ikinci oturumda çıkarken imzaladık ama önceki oturumda geziyorlardı. Gözetmenler kontrol etmiştir, eğer senin optik kağıdını başkası senin adına imzalamadığı düşüncesine kapılmadılarsa senin adına onlar imzalamıştır. Biraz saçma olur ama bilemiyorum, optik kağıdı imzalama nedenimiz sınav kağıdını vs. sorunsuz teslim aldığımızı kabul etmektir. Diğeri de sınava girdiğimizi belgeliyor, çünkü gelmeyenler için imza kısmına "GELMEDİ" yazıyorlar.
Başkası imzalamış olarak düşünseler biraz uğraştırıcı olabilir ama dün yapılan sınavda ki imzayla karşılaştırma yapabilirler diye düşündüm şu an. Umarım sınavım geçersiz sayılmaz çünkü büyük ihtimalle bu son sınavımdı..

Kullanıcı avatarı
ahmetkucukonder
Acemi
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetkucukonder » 10 Ara 2018, 18:38

Umarım sorun yaşamazsınız, dilerseniz MEB'i arayıp konuyu konuşabilirsiniz.

“Sınavlar” sayfasına dön