okuyorum çünküüüü...

Dök içini. Rahatla...
cananxxx
Acemi

okuyorum çünküüüü...

Mesaj gönderen cananxxx » 19 Eki 2008, 12:26

Öncelikle merhaba ben bu foruma yeni kayıt oldum bu sene açık liseye başladım çünkü,ben liseyi 2004 yılında bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım bu seneye kadarda okumadım.Aslında okumayı çok seven çok isteyen biriydim ama malesef olmadı ve okulu bırakmak zorunda kaldım ve öyle zor gelddiki bana bu durum tüm arkadaşlarım okurken ben evde hapistim adetaa 1 yıl boyunda depresyona girdim sakinleştirici ilaçlar bile kullandımm okadar kötüydü benim için o dönemler 1 yılın sonunda kendime geldim çalıştım falan...
Daha sonra hayatımın aşkıyla tanıştım ve evlenmeye karar verdik yalnız kendisi ögretmendi birbirimizi sevdik sözlenicektik,durumu babasına anlattıı ama babası beni okumadım diye istemedi ogluna yakıştıramadı:(beni istemeye dahii gelmediii.Erkek arkadaşım herşeye ragmen babasını hiçe sayarak beni istemeye geldi ve biz sözlendik.Şuan sözlüyüm vede çok mutluyuz.Ama babasının dedikleri çok zoruma gitti sırf bu yüzden okuyorum üniversite diplomasını aldıgımda o adamın gözüne gözüne sokacagım tek hedefim sözlüm gibi ögretmen olmak inşallah başaracagım.Kimsenin beni ezmesine izin vermeyecegim.
Bana eşin ne iş yapıyor 'ögretmen' peki ya sen dediklerinde 'evkızı' dememek için okuyacagımm...
En son cananxxx tarafından 04 Kas 2008, 09:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Re: okuyorum çünüüüü...

Mesaj gönderen Yasemin » 19 Eki 2008, 13:46

hoşgeldin canan :D yazdıkların çok hoşuma gitti çok samimi yazmışsın :D itiraf diye ben buna derim işte :) aslında çoğumuzun amacı budur ayaklarımızın üzerinde durmak :) her insanın dünyada bi yeri vardır ve ben o dünyadaki yerimde yararlı bişeyler yapmak için uğraşıyorum sadece o yerde oturup yaşamak deil...hayatta kimileri yaşıyo kimileride seyrediyo eğer bu dünyada hepimizin bi yeri varsa o yeri iyi değerlendirmeliyiz :P size mesleğiniz ne? diye sorulduğunda ev kızıyım diye cevap vermek gerçekten hiç te hoş bi cvp deil..eşine bağımlı yaşamak hiç bi kadına yakışmıyo bence ... üstelik böyle bi ülkede :D umarım okulu bitirip o soruyu sordukarında gururla "ben buyum" diyebilirsin :D umarım hepimiz deriz hehe :P
Take me to the deep oceans!

cananxxx
Acemi

Mesaj gönderen cananxxx » 19 Eki 2008, 14:00

sagol yasemin inşallah hepimiz hayallerimizi gerçekleştirebiliriz.

Kullanıcı avatarı
Yeşim60
Acemi

Mesaj gönderen Yeşim60 » 20 Eki 2008, 14:06

Canan'cım öncelikle hoşgeldin aramıza..

Yazını okudum da inan bana da bir o kadar çok samimi geldi ve bu yüzden bende seninle aslında bazı ortak noktalarımız olduğunu gördüm ve bunu paylaşmak istedim..Yalnız benim durumumda sözlenmek yada evlilik şuanda :lol:

bende 2004 yılında bazı nedenlerden dolayı liseye gidemedim,1 yılım aöl'de bir yanlışlık olduğu için boş geçti..Sonra herşeye rağmen ne olursa olsun eğitime devam dedim ama asıl idealim olan mesleğe geç kalmadığımı öğrenmek beni daha sımsıkı bağladı,okuluma ve eğitimime..

benim arkadaşımda polis bende polis olmak istiyorum çünkü neden ilerde evlenirsek ben ona bakarak ne uktemi nede o üzgünlüğü yaşamak istemem :)

hayat herşeye rağmen güzl canan'cım siz bunu başarabildikten sonra üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir zorluk sizi çöküntüye uğratmak aksine daha da güçlü kılar..

Sevgiler;
In Me Omnis Spes Est Mihi

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 21 Eki 2008, 10:30

öncelklee sammytn için çok saol qerçktnn wayy bee afrm dedm bazı ümitsizlklerim wardı bnde onlaı ynecem....benmde lise yıllarm çok zor kaç yldır btmio....kim tutar bu kızlarıı hepmzz okuyp biyere qelecez we kendi ayklrmz üstnde duracaz....başkalarına baqlı yasamıcz :idea:
߀$İKTA$

cananxxx
Acemi

Mesaj gönderen cananxxx » 22 Eki 2008, 10:04

çok ama çok teşekkürler yeşim ve sally umarım hepimizin elinde birgün üniversite diploması olur.hepimize allah kolaylık versin.

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 24 Eki 2008, 14:54

işallhh cnmm işlhh bi alsak dplomayıı off offff :|
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
Yeşim60
Acemi

Mesaj gönderen Yeşim60 » 30 Eki 2008, 09:59

TEŞEKKÜRLER CANAN ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE DOĞRU OLANI VERİR İNŞALLAH ;)
In Me Omnis Spes Est Mihi

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 01 Kas 2008, 15:50

amin cnm aminn bu arada yznı okudumm canan okuma oykunnn guzelmiş bir hedefin var umarım başarırsın ve hak ettigin yeri kazanır gelecegine istedigin gibi yon verirsinnn.vee hepimiz inşşşş......
BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

corleone1919
Yardımcı Uzman

Re: okuyorum çünküüüü...

Mesaj gönderen corleone1919 » 07 Oca 2009, 12:40

“Tohum saç, bitmezse toprak utansın!
Hedefe varmayan mızrak utansın!
Hey gidi küheylân, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Ustada kalırsa, bu öksüz yapı,
Onu sürdürmeyen çırak utansın!
Ölümden ilerde varış dediğin,
Geride ne varsa, bırak utansın!
Ey binbir tanede solmayan tek renk,
Bayraklaşmıyorsan, bayrak utansın.” 36

ÜSTAD NECİP FAZIL KISAKÜREK
Gece kirpikli kadın, aşkıma siyah bakma.
Zaten yakanlar yakmış, bir ateşte sen yakma.

uufuk

Mesaj gönderen uufuk » 27 May 2009, 22:06

slm
canan bende yenı katıldım ıtırafını okudum sana hak verıyorum... yanlız sen o hareketı yaparak kendını kucuk duruma dusurursun bu hatayı sakın yapma ...sabırlı ol ve azmını koru devam et sadece kendın ıcın baskaları ne dusunurse dusunsun
kulak verme ve aglayarak uzulerek o tavrı yaparak karsındakı ınsanın sana gulmesıne ızın verme sen onlardan daha olgun olmak zorundasın... unutma sadece okumakla ınsan ınsan olmuyor nerden bılıyorsun dersen ben mıllı egıtımde calısıyorum... ellerınde dıploma var ama ınsanlık .kısılık namına hıc bır bılgılerı yok kardesım..
sen suan yapacagın sey gecmıse donerek kendı hayatından ders cıkarmak... ben bu sekılde kendımı gelıstırdım ama gecmısımden dolayı kımse bana guvenmıyor yanı o kadar berbat bır ınsandım... sonunda dogruyu buldum ama cok gec oldu :(
sen dusme bu hataya umarım ne demek ıstedıgımı anlamıssındır...?
allaha emanet ol ınsallah hayallerın gerceklesır ve ogretmen olursun....amin

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 22 Haz 2009, 13:54

Onemlı olan senın mutluluğun...
Azimle bırlıkte ınsanın başaramıycağı bır ış yoktur buna hep ınanmışımdır
Inşallah en kısa zamanda bıtırırsın
Ilerde çocuklarınla bırlıkte bu yazdıklarını tekrar okursn ve o zaman kendınle gurur duyarsın
Başarılar

mihriban
Asistan

Mesaj gönderen mihriban » 19 Tem 2009, 15:05

bende yeni kayıt oldum.allah hepimize yardım etsin.alan değişyiren var mı?

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 26 Tem 2009, 20:58

aynı dert bendede var cananxx kız arkadasım adanada oturuyor normalde bana yakın olmak ıcın unıversıte'yi ıstanbulda sectı ve kız arkadasımın unıversıtesı bıttı adanaya donmek zorunda kaldı ve yıne bana yakın olabılmek ıcın tekrar öss'ye gırdı 2. unıversıteyı okuyacak ben hala lıseyı bıtırıcam:D
kız arkadasım kafama vura vura ders calıstırıyor bana:) onun annesıde sorun cıkarıyor okul yuzunden ama neyse bende unı okurum fakat ben 1 unı bıtırene kadar kız arkadasım 2-3 unıversıte daha bıtırır sanırım :)

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 27 Tem 2009, 18:34

evet 3 yıllık ama bu senede öss'ye gıremıycm sanırım 66 kredım var alan 47, zorunlu derslerım en kazık dersler bu ek sınavda zorunlu derslerın hepsını sectım fakat ders calısmaya zaman bulamıyorum yoksa hepsını gecerım sorun degıl kıtapları bıle almıyorum oyle sınavlara gırıyorum:D
kız arkadasım varken vakıt buldukca calıstırıyordu ama artık oda yok yanımda

“İtiraf Et” sayfasına dön