hoşbuldum :)

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Kullanıcı avatarı
duru

hoşbuldum :)

Mesaj gönderen duru » 08 Oca 2009, 02:49

herkese selam.açık lisede 5. toplamda 7. dönemimdeyim.4 yıllıktan 60 kredi sonra bu işkence bitiyo.bu site çok iyi düşünülmüş bence.birbirimize yardım edebiliriz.en azından mezun olanlar varsa onları görüp moral buluruz yaaa.çok yoruluyorum ben yalnız.öss için dersaneye gidiyorum ama açık lise sınavları beni dünyadan koparıyo.çalışabilsem neyse ama çalışamıyorum yaa.hiç bitmiycek gibi geliyo.lütfen bana biraz moral verin.......

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Re: hoşbuldum :)

Mesaj gönderen pelin_sitem » 08 Oca 2009, 13:43

merhaba aramıza hoş geldin diyim önce biter inş bitmeyeceğini düşünürsen kendin moralini de düşürmüş olursun aslında bende öyleydim ama bi kitap okudum madem üniversitede düşünüyosun sana o kitabı okumanı tavsiye ederim Halit Ertuğrul - Üniversite Sınavını Nasıl Kazandım aslında kitabın ismine bakarak yorum yapmamanı tavsiye ederim bende ön yargılı olarak davrandım başta hocamın kitaplarını çok sevdiğim halde ama okuyunca insan gerçekten morali hep yüksek oluyo ayrıca onu okuduğunda başaracağından da emin oluyosun aldığında veya okuduğunda okudum dersen veya bi faydasını görürsen diyecem ama eminim ki görceksin bana okuduğunu bildirirsen sevinirim :wink:
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 08 Oca 2009, 14:42

hoşqldn yanlz deilsnn bzde burdayzz hepmzn derdi aynı
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 08 Oca 2009, 14:45

demi ya herkes aynı dertten muzdarip ama gerçekten tavsiye ettiğim kitap herkes için önemli okyun okuyun okyun derim
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

Kullanıcı avatarı
duru

Mesaj gönderen duru » 13 Oca 2009, 00:07

pelin sally teşekkür ederim.

pelincim ben o kitabı bi kaç yıl önce okumuştum haklısın gerçekten.çok faydasını gördüm ama işte bazen insan yorulunca böyle karamsar şeyler düşünebilio.tavsiyen için teşekkürler.
allah yardımcımız olsun :wink:

Kullanıcı avatarı
sofistike07
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen sofistike07 » 13 Oca 2009, 11:31

hoşgeldin duru karamsar olma bazen hepimiz aynı duygulara düşüyoz ama bitecek azimli olmalıyız.. :)
Sevmek her zaman sahip olmak değildir...
Sevgi bazen beklemektir...

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön