sınavdan sonraki ilk izlenimler!!

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
havva41
Yardımcı Uzman

sınavdan sonraki ilk izlenimler!!

Mesaj gönderen havva41 » 24 Oca 2009, 17:18

evet arkadaşlar bu gün sınav olduk yarında var sınavla ilgili izlenilerinizi yazın nasıldı sorular size göre :)))

akbaba
Doktor

Re: sınavdan sonraki ilk izlenimler!!

Mesaj gönderen akbaba » 24 Oca 2009, 18:28

bu benim ilk sınavımdı ve iyiydi sanki pek anlayamadım soru kitapçıklarını bize bıraksalardı daha iyi olurdu cevaplarımızı kontrol ederdik ama neyse ben sonuçlar açıklanınca emin olucam iyi geçip geçmediğini :D
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

cansu61

Mesaj gönderen cansu61 » 24 Oca 2009, 20:48

heyecandan bıldıklerımıde unuttum.soru kıtapcıgını neolurdu bıraksalardı bıze :) acaba sonuclar nezaman acıklanır
hıc sanmıyorum kazandıgımı :oops:

Kullanıcı avatarı
havva41
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen havva41 » 24 Oca 2009, 21:28

evet bende heyecanlıydım benimde ilk sınavımdı bencede kitapçıklar bizde kalabilirdi niye alırlar hiç anlamadım inş hepimiz geçeriz :)I))

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 25 Oca 2009, 16:35

akbaba kitapçığı adamlar bırakamazlar sana valla ablamın dönemindede vermiyorlardı veremezler çünkü tekrar sordukları oluyo geçmiş sorulardan mesela bende çıktı eski sınav sorularıda vardı bende :) sınav sorularıı çaldık hehe yokya bir iki tane anca çıktı bazı derslerde hiç çıkmadı ama ne kötü nede çok iyi sınav sonucu geldiğinde görcem bene :) :wink:
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

Kullanıcı avatarı
kubraDT
Çırak

Mesaj gönderen kubraDT » 25 Oca 2009, 16:42

benimde ilk sınavımdı ve güzel geçti...bncede kitapçıklar bize werilmeliydi... bu gun sınava telefonla almama diye bi durum oldu çok geç girdik yhaw...
...HaYaT...

Kullanıcı avatarı
ekinci07
Acemi
İletişim:

Mesaj gönderen ekinci07 » 25 Oca 2009, 21:11

kitapçıklar verilseydi; o kitapçıklarda 40 tane dersin sorusu var bunların hepsi senin derslerin değil bu kitapçıklarda başka birininde bir sonraki oturumda girecek olduğu sınav soruları var ve millet bunları böyle takas yaparak sınavlardan geçer bu kadar basit. :D
Yıllardır beklenen bir umut gibi
Ruhumu saracak bir rüzgar gibi
Dağlara kükreyen bir şimşek gibi
Yakarıp Mevla’ya yalvarsam her an...

yagmur
Uzman

Mesaj gönderen yagmur » 25 Oca 2009, 22:54

ilk kez girdim sınavlara basta baya korkmuştum telas yapmıştım heycandan zangır zangır titriyordum ama beklediğimden iyi gecti sorular kolaydı bi tek inkilap tarihinden emin değilim digerleri kolaydı benim için :D sonuçlar ne zaman acıklanacak acaba :?
Resim

Kullanıcı avatarı
byn_serseri
Çırak

Mesaj gönderen byn_serseri » 25 Oca 2009, 23:00

bende daha ilk defa girdim sınava..aslında ilk başta çok heyecanlıydım da o kadar heyecanlanacak bşy yokmuş ing de biraz zrlandm ama iidare eder ya inş kazanırz ya ..... bu arada ne zman açıklanır :?:
...olmadığım biri için sevilmektense kendim olduğum için nefret edilmeyi tercih ederim...

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 26 Oca 2009, 08:52

ekinci07 dediğin doğru değilmiş 4. oturumdaki hocaya sordum sınav sonuçlarına itiraz eden olursa kitapçıklara bakıp karşılaştırma yapıcaklarmış onun için vermiyolarmış kitapçıkları, ayrıca mesela 1. oturumdaki sınav soruları başka bir oturumda sorulmuyo yani kopya çekmekle ilgisi yok :)
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 26 Oca 2009, 11:23

Evet,her oturum için ayrı kodlu kitaplar dağıtılıyor.

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 26 Oca 2009, 12:02

ben çok rahat yaptım sınavı sabahki oturumlar 1 saati geçti ama çalışmadığım için çoğu dersten kalacağım. yinede güzel geçti bazı dersler.. toplam 16 dersten girdim garanti olarak matematikten kaldım
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen GamzeLi » 26 Oca 2009, 14:27

MATEMATİĞİ GARENTİLEMİŞSİN :D
SuskunluĞum Asaletimdendir Her Söze Verilecek Bir Cevabım Var Elbet. Önce Söze Bakarım Lafmı Diye Sonrada Söyleyene Bakarım Adammı Diye.!!!

Kullanıcı avatarı
ekinci07
Acemi
İletişim:

Mesaj gönderen ekinci07 » 26 Oca 2009, 16:05

Şimdi ayrı kodlu kitapçıklar dağıtılıyoda, sadece senin bi sonraki oturumda girecek olduğun sorular olmuyo onda:) 40 tane derse ait soru var biraz mantıklı düşünürsek olayı anlarız. Türk edebiyatı 4 sorularını düşünelim her oturum için ayrı sorumu yapacaklar.
Ama arkadaşların dediği gibide olabilir çünkü bu milli eğitimin işine bizim aklımız ermez.

soruların şıklarınıda not aldırmıyolar zaten bildiğime göre :roll:
Yıllardır beklenen bir umut gibi
Ruhumu saracak bir rüzgar gibi
Dağlara kükreyen bir şimşek gibi
Yakarıp Mevla’ya yalvarsam her an...

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 26 Oca 2009, 16:22

mesela senin dediğin gibi türk edebiyatı 4 den sınava girecek olanların hepsi aynı gün aynı saatte giriyo sınava yani bir kısmını 1. oturumda bir kısmını da 3. oturumda almıyolar sınava

“Serbest Kürsü” sayfasına dön