Benim Hikayem

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
meloş
Doktor

Benim Hikayem

Mesaj gönderen meloş » 27 Oca 2009, 00:36

Forumu bilmediğim için yazılarım silindi taslaklafa kaydoldu derken yapabildim :D

Benim hikayem berbat..

1996 yılında okuldan ayrıldım..

Lise 1 sınıfını 2 defa okudum ve ikisindede kaldım..

Şimdi diyeceksiniz sende hiçmi akıl yoktukiii kaldın..

sen bunuda başaramazsın..

Çok şükür ehliyetimi 90 lı puanlarla tüm dersleri geçerek aldım

Son girdiğimiz sınavda tabi benim ilk sınavım hiç ders çalışmama rağmen ve son günler biraz test çözerek girdim sınava

17 dersten 40 kredilik

sanırım yarısını alırım kredinin..çünkü sayısalım hiç yok daha doğrusu okuldayken ne dinledim ne sevdim ne çalıştım..nasıl bişey o bilmiyorum :D

Neden kaldığıma gelince belki okuldan belki arkadaşlardan dersi dinlemedim.kitaplarımı bile almadım.hovardalık zamanıma denk geldi herhalde..babam her zaman çok pişman olacaksın derdi hiçte olmam derdi..

Ki babam zor şartlarda okumuş ist üniv.edebiyat fakültesi mezunu...

Velhasıl şuan açıköğretimde toplam dönem : 4 aöl dönem :2 görünüyo

kızımı büyürken okumaya karar verdim..çok mutluyum..kredim onuda nerden aldıysam sadece 2 kredi

yani 3 yıllık sistemde okuyorum 142 kredi daha almam lazım...inşallah ek sınavlarada alırsalar onlarada girmek istiyorum..Üniversite okumak istiyorum..

Her hayalim nerdeyse hayatımda gerçekleşti..Bir tek öğretmen olma hayalim gerçekleşmedi..Bellimi olur belki o da olur yada başa sevdiğim bir masa başı iş olur..

Şükürki 2004 de kaydoldum..bu nedenle bu seneki kaydımla 3 yıllık sisteme tabiyim..

Tek şanssızlığım liseye başladığım zaman baraj sistemi 2.5 ortalama sistemi çıktı..

kredili sistem kalkmıştı..kalkmasaydı böle olmazdı ama olsun kısmet böle imiş..

Şimdi kızımla birlikte umarım çalışabilirim..

Sayısalım kötü umudumda yok acaba çalışsam başarırmıyım onuda bilmiyorum.. :lol:

Kullanıcı avatarı
meloş
Doktor

Re: Benim Hikayem

Mesaj gönderen meloş » 27 Oca 2009, 00:38

Sanırım önce yazdığım konuya yazarken yeni başlık açmışım..aslına bakarsanız forum konusunda acemi biri değilim ama bugün heyecana denk geldi :D

bari bu sayfada hepimiz hikayelerimizi paylaşalımda sayfa boşa gitmesin :D

Sevgili Admin,Konu istemeden yanlış yere açılmıştır kusuruma bakmayın sanırım tanışma yada serbest kürside olcaktı :D

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Re: Benim Hikayem

Mesaj gönderen GamzeLi » 27 Oca 2009, 18:08

aynısını bende yaptım tartışmayı tanışma sandım :D bu acemilik değil ben bi çok forumda Global Moderatorüm sadece ilk bakışta bize tanışma qeldiği için öyle oldu :D
SuskunluĞum Asaletimdendir Her Söze Verilecek Bir Cevabım Var Elbet. Önce Söze Bakarım Lafmı Diye Sonrada Söyleyene Bakarım Adammı Diye.!!!

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön