kayıt yenileme

Her Konuda Tartışabilirsiniz
onur..
Çırak

kayıt yenileme

Mesaj gönderen onur.. » 27 Oca 2009, 10:45

arkadaslar kayıt yenileme basladığında,kaydımızı yenilerken hangi belgeleri götürücez

akbaba
Doktor

Re: kayıt yenileme

Mesaj gönderen akbaba » 27 Oca 2009, 11:22

bildiğim kadarıyla sadece bankaya yatırılan paranın dekontuyla kayıt yenileme işlemi yapılıyo
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

onur..
Çırak

Mesaj gönderen onur.. » 27 Oca 2009, 12:48

anladım.hangi bankalara yatırcagımızı halk eğitim merkezleri söylüyor dimi,acıkögretimin sitesini arastırdım biraz kayıt yenilemeyi kendimiz yapacakmışız kullanıcı adı ve şifre ile,ben kullanıcı adımı bilmiyorum bana söylememişlerdi halk egitime sorsam söylerlermi acaba?

Kullanıcı avatarı
havva41
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen havva41 » 27 Oca 2009, 12:57

vakıfbank ziraat bank ve halk banktan herangi birine yatırabilirsin.Kullanıcı adı derken öğrenci numaranı kasdettin sanırım tc kimlik numaranla öğrenci kimliğini öğrenebilirsin halkeğitimden sana bu konuda yardımcı olurlar :))

onur..
Çırak

Mesaj gönderen onur.. » 27 Oca 2009, 13:11

yok hayır ögrenci numaramı elbette biliyorum,kayıt yenileme işlemi yaparken kullanıcı adıyla girip yapıcaksınız diyor acıkögretimin sitesinde onu anlamadım ben nasıl olucagını,halk egitim halletmicekmi bu işleri kafam karıştı :roll: daha önce kayıt yenileyenler neler yaptıklarını anlatsa hiç fena olmayacak hani :) :(

yagmur
Uzman

Mesaj gönderen yagmur » 27 Oca 2009, 13:13

nası yani kendi kendimizemi kayıt yenilicez,ben yine ilk kayıt yaptırdığımız gibi olucak sanıyodum :D
Resim

onur..
Çırak

Mesaj gönderen onur.. » 27 Oca 2009, 13:21

vallahi bende bilmiyorum birisi anlatsa süper olacak

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 27 Oca 2009, 13:46

arkadaşlar hiç kafanız karışmasın çok basit ben 4 kayıt yenilememi yapacam ve anlattıklarımı anlayanlar veya yardımcı olmuş olursam ne mutlu bana halk eğitime gideceksiniz onalr sizew hesap numaralrı verecekler ne yapmanız gerekeceğini söyleyecekler 3 bankadan hangisine yatırmak istiyorsanız gidin yatırın ondan sonra dekontu halk eğitime görütereceksiniz kopyası sizde kalacak zaten onlar alıyorlar kopyasını size veriyorlar neyse dekontu verdikten sonra nete gidip öğrenci girişi yapacaksınız ordan baktınız ders seçimi yapılabiliyor aktifleşmiş öğrenci durumunuz dersleriniz seçip o seçtiğiniz dersleri yazıcıdan çıkartıp halk eğitime gideceksiniz kitaplarınız alacaksınız arkadaşlar son gnlere veya sonra yaparım demeyin kitap kalmıyo söyleyim veya geç alıyosunuz kitapları onun için 23 şubat -27 mart arasıydı herhalde hemen şubat ayında işlemlerini yapıp kitaplarınızı alın derim inş anlatabildim yardımcı olduysam ne mutlu :wink: :)
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

onur..
Çırak

Mesaj gönderen onur.. » 27 Oca 2009, 14:06

sağolasın pelin ders secimi hemen anında aktif oluyo yani öylemi

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 27 Oca 2009, 14:18

ya bazı arkadaşlarımızın ki olmuyo ama benim ki oldu hep bakın sürekli takip edin dediğim gibi hkitaplarınız geç alma durumu yaşamayın arkadaşlar
çünkü zor oluyo öyle beklettiriyorlar şu gün gelin filan durumu benim arkadaşlarım yaşadı ama dediğim gibi dekontu verdikten sonra nete girip bakın eğer aktif olmuşsanız ders seçimi çıkmışsa yapın ve hemen alın derim size eğer aynı gün içinde çıkmadıysa mutlaka çıkacaktır bazı arkadaşların ki geç çıkıyo ama benim kayıt yenilemeleriminde hiç öyle olmadı çünkü hep erken davrandım yani zamanı hemen gelince gittim sizde öyle yapın
lütfen bırakma beni

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 28 Oca 2009, 13:30

Pelin arkadaşımız bu konuda bizlere yardımcı olmuş çok teşekkür ederiz...Ben bir şey daha eklemek istiyorum kayıt yenilemeye gittiğiniz zaman arkadaşlar ilk önce halk eğitim merkezine gidin ,kayıt yenileme parası Halk,Ziraat ve Vakıfbanktan oluyr tabi ama bazı halk eğitim merkezleri 5 TL lik bağışı banka hesabına yatırın diyolar bunu öğrenmek için de tekrar halk eğitime gidip hesap numarasını alıyoruz gün içinde halk eğitime 3-4 kere gitmek zorunda kalıyoruz.O yüzden ben tecrübe kazandım bu konuda :D İlk önce direk halk eğitime gidiorum artık :D :D :D Bu mesajı da eklemek istedim pelin arkadaşımızın yaptığı açıklamının altına...

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Bal10cuk » 28 Oca 2009, 13:54

hayır arkadaslar herhangi 3 bankadan biri degil halk eğitim merkezinin belli bir bankasına gidip yatırıoruz bende 3 dönem herhangi birine yatırdım ama 4. yenilememde beni anıttepeye gidiceksin oradaki ziraat bankası subesine yatıracaksın dediler diger bankalara sordum kabul etmediler :?

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 28 Oca 2009, 14:15

şimdi üstteki üyemiz dediki herhangi bi bankaya değil o bankaların belli şubeleri var evet ama şimdi herkes bi ilde bulunmuyor arkadaşım hemen hemen bütün illerden var sitemizde çoğunluk istanbul ama neyse hehe valla bulunduğun yerde fark ettiriyo ben mesela iskenderundayım her zaman aynı yere yatırabiliyorum veya o bankalardan istediğime anlatabildim inş
lütfen bırakma beni

yagmur
Uzman

Mesaj gönderen yagmur » 28 Oca 2009, 14:59

ben ilk kayıt olduğumda ziraat bankasının halk eğitim tarafından belirlenen subesine yatırmıştım diğer subeleri kabul etmemişlerdi,buyüzden hatta boşu boşuna beklemiştim,o yüzden evet sormakta yarar var.benim bulunduğum ildeki halk eğitim banka şube kodlarının yazdığı bir kagıt veriyor ona göre yatırıyoruz,evet önce hakegitime ugramakta fayda var :)

birde bu kayıt yenileme ücretleri ne kadar yine 40 tl mi?
Resim

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Bal10cuk » 28 Oca 2009, 17:25

pelin_sitem yazdı:şimdi üstteki üyemiz dediki herhangi bi bankaya değil o bankaların belli şubeleri var evet ama şimdi herkes bi ilde bulunmuyor arkadaşım hemen hemen bütün illerden var sitemizde çoğunluk istanbul ama neyse hehe valla bulunduğun yerde fark ettiriyo ben mesela iskenderundayım her zaman aynı yere yatırabiliyorum veya o bankalardan istediğime anlatabildim inş

bende işte o yüzden herhangi ziraat halk bankası vs oraya yatırabilirsiniz demeyin diyorum çünkü farklılık gösteriyo kabul etmiyolar yanıltmış olmayalım diye söylüyorum bende anlatabildim inş :wink:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön