İtiraf ediyorum hayatımın en büyük pişmanlığıdır okuyamamak.

Dök içini. Rahatla...
kıymetlim
Çırak

İtiraf ediyorum hayatımın en büyük pişmanlığıdır okuyamamak.

Mesaj gönderen kıymetlim » 07 Şub 2009, 16:20

Merhaba arkadaşlar benim ismim fatma bu siteye yeni üye oldum
Ben 29yaşındayım ortayı dışardan bitirdim ve şuan açık lise sosyal bilimler 5.dönem öğrencisiyim daha önce okuyamadığım için çok üzgünüm ama hiç bir şey için geç değil diye düşünüyorum kendi ayaklarım üzerinde durabilmek için elimden geleni yapıyorum inşallah bi meslek sahibi olurum umarım herkes amacına ulaşır.

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: İtiraf ediyorum hayatımın en büyük pişmanlığıdır okuyamamak.

Mesaj gönderen saLLy » 07 Şub 2009, 16:41

hoşqLdnz ewet hiçbişe için qec deiL yasınız daha qenc herseyn telafisi wardR..umarm basarıLı olursnz...hepimz için herseyn hayırLsı oLsn
߀$İKTA$

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 05 Mar 2009, 12:12

bencede hiçbirşey için geç deil arkadaşım bende çok pişmanım zamanında hocalarımı dinlemeyip olaylara karıştıgım için yemin ediyorum şimdi alsalar tekrar liseden başlarım o derece yani.ama 40 ı mada gelsem bitircem bu okulu.azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz inş sonuna kadar gidicez hepimiz

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 05 Mar 2009, 13:48

beren yazdı:bencede hiçbirşey için geç deil arkadaşım bende çok pişmanım zamanında hocalarımı dinlemeyip olaylara karıştıgım için yemin ediyorum şimdi alsalar tekrar liseden başlarım o derece yani.ama 40 ı mada gelsem bitircem bu okulu.azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz inş sonuna kadar gidicez hepimiz
yas kaç beren?
߀$İKTA$

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 05 Mar 2009, 15:27

yaş 22 yaw :x :x türkün aklı sonradan gelir misali benimde öyle oldu zamanında kıymetini bilmedik

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 05 Mar 2009, 16:39

oLsn bundan soraya bak artk
߀$İKTA$

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 05 Mar 2009, 23:19

öyle yapıcam zaten canım iyi bir meslek sahibi olabilmek için dogru yolda ilerlemekten başka çözüm yok. Çok sevdigim bir ablamın sözü vardır kulagıma küpe olmuştur hep derdiki:HEDEFİNDEN ŞAŞARSAN ENGELLERİ GÖRMEYE BAŞLARSIN... çok güzel bir sözdür benim için ve ben hedefimden şaşmicam engelleride görmicem inş hepimiz için hayırlısı olur herkes istedigi yere gelir allah herkesin gönlüne göre versin amiinnn :)

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 06 Mar 2009, 11:33

beren yazdı:öyle yapıcam zaten canım iyi bir meslek sahibi olabilmek için dogru yolda ilerlemekten başka çözüm yok. Çok sevdigim bir ablamın sözü vardır kulagıma küpe olmuştur hep derdiki:HEDEFİNDEN ŞAŞARSAN ENGELLERİ GÖRMEYE BAŞLARSIN... çok güzel bir sözdür benim için ve ben hedefimden şaşmicam engelleride görmicem inş hepimiz için hayırlısı olur herkes istedigi yere gelir allah herkesin gönlüne göre versin amiinnn :)
amnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)))))))))
߀$İKTA$

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 22 Haz 2009, 14:10

Asla vazgeçmemek lazım ve evet azmin elinden hıçbırşey kurtulamaz:)

“İtiraf Et” sayfasına dön