Merhaba.. Danismak istiyorum.

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
JoKeR
Doçent

Merhaba.. Danismak istiyorum.

Mesaj gönderen JoKeR » 09 Nis 2009, 17:39

Merhaba selamlar oncelikle ben lise 2 ogrencisiyim saglik sorunlarim nedeniyle liseye ara vermek zorundayim lise 3u acik okuycam ama kredilerdi 192 di kitaplardi yok aciktan 10 yilda bitirirsin kredi toplayana kadardi laflarini duyunca sogudum...:)

Seneye acik lise okuyacak gibi duruyorum su anlik bana detayli bilgi verirseniz sevinirim...

akbaba
Doktor

Re: Merhaba.. Danismak istiyorum.

Mesaj gönderen akbaba » 09 Nis 2009, 18:28

hoşgeldin ve geçmiş olsun JoQeR
bence sen liseyi kolay bitirirsin zaten 2 yıl düz lisede okumuşsun geri kalan 2 yılıda biraz çok çalışarak verirsin yani okuldan soğumana gerek yok
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 10 Nis 2009, 11:50

10 sene felan uydurma kim söylediyse. sen en az iki sene 80 kredi yanında getirirsin... bende senini gibi yarıda bırakmıştım. hiç dönem takmadan gidiyorum... geçmiş olsun, kolay gelsin...
Bir Sevda İse Hayatı Anlamlı Kılan, Daha Sesli Söyle KONYASPOR ULAN..!

aslan
Uzman

Mesaj gönderen aslan » 10 Nis 2009, 16:37

h.g 10 sene diye baya abartmışlar zaten artık senede 3 sınav yapılaca birazda çalışırsanız çabuk bitirirsiniz

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 14 Nis 2009, 11:34

hoşgeldin arkadaşımmm yine aynı tepki olacak ama biraz abartmışlarr..ne 10 senesi yawww kendini verirsen arkadaşlarınla beraber mezun olursunnn.gerçektende takma kafaya kafanda buyutursen kaldıramazsınnn haberin ola :)
BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 14 Nis 2009, 15:26

Tesekkur ederim anadolu lisesinden geldim ben bisey farkediyor mu bir de ben kac kredim var bu okudugum iki yildan nerden ogrencem daha kaydim alinmadi saolun G.O. dilekleriniz icin tesekkurler... :) dershaneyle siki calismayla da kapatirim diye dusunuyorum peki karne gibi birsey oluyor mu :D bilmiyorum belki size komik geliyor sorularim ama .... cahillik:D

tasdiknamemi alsam seneye kayit yaptirsam suan benim kalan derslerim de olcak 2 haftadir okula gitmedim 1. sinavlardan 4 tanesine girdim diger sinavlarim nolcak herkes dioki bizde kredili sistem var bizde kredili sistem var bu kredili sistem nedir 192 miydi neydi buna ulasinca bitirebiliyormusum tamam onu anladim da din kulturu genel kredi 1 yazio yani her dogru sourumda 1 kredi mi getirior

Beni iyi bi sekilde aydinlatirsaniz sevinirim....

Sevgiler...

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 15 Nis 2009, 09:30

Beni aydınlatacak yok mu? :idea:

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 15 Nis 2009, 10:26

mezun olabilmek için 192 kredi toplamak gerekiyo
senin örneğine göre din kültürünün kredisi 1 bu krediyi alman için sınavda en az 45 puan yani 2 alman gerekiyo diğer derslerde aynı biçimde zaten
bizde karne yok zorunlu ve ortak derslerin hepsini verip yada veremediklerinden muaf olarak 192 krediyi toplayarak mezun oluyosun
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 15 Nis 2009, 10:51

Hmm anladim 100 aldim diyelim din den o zaman kac kredi gelio... :S
???

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Bal10cuk » 15 Nis 2009, 11:06

JoQeR yazdı:Tesekkur ederim anadolu lisesinden geldim ben bisey farkediyor mu bir de ben kac kredim var bu okudugum iki yildan nerden ogrencem daha kaydim alinmadi saolun G.O. dilekleriniz icin tesekkurler... :) dershaneyle siki calismayla da kapatirim diye dusunuyorum peki karne gibi birsey oluyor mu :D bilmiyorum belki size komik geliyor sorularim ama .... cahillik:D

tasdiknamemi alsam seneye kayit yaptirsam suan benim kalan derslerim de olcak 2 haftadir okula gitmedim 1. sinavlardan 4 tanesine girdim diger sinavlarim nolcak herkes dioki bizde kredili sistem var bizde kredili sistem var bu kredili sistem nedir 192 miydi neydi buna ulasinca bitirebiliyormusum tamam onu anladim da din kulturu genel kredi 1 yazio yani her dogru sourumda 1 kredi mi getirior

Beni iyi bi sekilde aydinlatirsaniz sevinirim....

Sevgiler...
kredilerine öğrenci girişinden girip kredi bilgileri yazan bölüme tıklaman
akbaba yazdı:mezun olabilmek için 192 kredi toplamak gerekiyo
senin örneğine göre din kültürünün kredisi 1 bu krediyi alman için sınavda en az 45 puan yani 2 alman gerekiyo diğer derslerde aynı biçimde zaten
bizde karne yok zorunlu ve ortak derslerin hepsini verip yada veremediklerinden muaf olarak 192 krediyi toplayarak mezun oluyosun
JoQeR yazdı:Hmm anladim 100 aldim diyelim din den o zaman kac kredi gelio... :S
???
Arkadasın kafası karısıcak öyle dersen ister 50 ister 100 hiç farketmez kredi dersin yanında kaç yazıyorsa onu alırsın yani din den 100 de alsan 1 kredi alıcaksın

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 15 Nis 2009, 11:13

Cok tesekkurler Bal10cuk iyice :idea: :idea: aydinlandim :idea: :idea:

Saol..

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Bal10cuk » 15 Nis 2009, 11:19

JoQeR yazdı:Cok tesekkurler Bal10cuk iyice :idea: :idea: aydinlandim :idea: :idea:

Saol..
Dalgamı geçiyosun yoksa gerçekten aydınlatabildim mi :?: /b]

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 15 Nis 2009, 11:37

Niye dalga geciyim ya gercekten aydinlandim:S

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 15 Nis 2009, 14:30

joker o 2 sene için kaç kredi gelmiş? merak ettim
Bir Sevda İse Hayatı Anlamlı Kılan, Daha Sesli Söyle KONYASPOR ULAN..!

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 15 Nis 2009, 15:18

Onu nasil ogrencem murat ya yuzsuzluk oluyor ama okuldan tasdikname alinca o da yaziyor mu benim kaydim duruyor okulda hala hergunum icin rapor isleniyor gidemiyorum okula rahatsizligim yuzunden peki kredi nerden ogreniliyor :S tasdiknameyi alinca ne belgeleri veriyorlar:S:S

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön