3. EK SINAVA GİRENLER BURAYA >>>> Sınav Soruları Hakkında

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Iqut..
Çırak

3. EK SINAVA GİRENLER BURAYA >>>> Sınav Soruları Hakkında

Mesaj gönderen Iqut.. » 10 Eyl 2009, 22:50

2. Ek sınavda Mezun Oldum sınav Soruları 2008 - 2 Sınav Sorularıyla aynı sayılırdı ( kafadan 12 tanesi Garanti Aynıdır Her Ders için Geçerlidir Sınava giren arkadaşların dikkatini çekmi$tir ztn ) Sınava çalı$acak arkada$lar geçmi$ sınav sorularına Kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.. Sınava Girecek arkada$lara başarılar dilerim..

Kullanıcı avatarı
edebiyatçı
Yardımcı Asistan

Re: 3. EK SINAVA GİRENLER BURAYA >>>> Sınav Soruları Hakkında

Mesaj gönderen edebiyatçı » 10 Eyl 2009, 22:55

Iqut.. yazdı:2. Ek sınavda Mezun Oldum sınav Soruları 2008 - 2 Sınav Sorularıyla aynı sayılırdı ( kafadan 12 tanesi Garanti Aynıdır Her Ders için Geçerlidir Sınava giren arkadaşların dikkatini çekmi$tir ztn ) Sınava çalı$acak arkada$lar geçmi$ sınav sorularına Kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.. Sınava Girecek arkada$lara başarılar dilerim..
evet farkındayız ama bneim için farketmez pek çünkü bir desim kaldı ve muaf olucam bu sefer
Varlığın özü aşktır...

Kullanıcı avatarı
eboc
Çırak

Mesaj gönderen eboc » 11 Eyl 2009, 09:26

ben surekli gecmiste cikan sinav sorulari ile calistim hic kitap almadim gercekten faydasi var suan benim alan kredime tamamlamak icin sadece 1krediye ihtiyacim var insallah bu sinav da 1 krediyi aldim mi mezunum..

liseli
Çırak

Mesaj gönderen liseli » 11 Eyl 2009, 09:40

Arkadaşlar 29 Ağustos günü yapılan ek sınav sorularını nerden bulabilirim? geçmiş sınav sorularına bakalım bakmasına ama kaç sınav önceki sorulara bakalım bir öncekinemi bakacağız

Kullanıcı avatarı
eboc
Çırak

Mesaj gönderen eboc » 11 Eyl 2009, 15:54

arkadasim aol.meb.gov.tr girdinmi ana sayfada sol tarafta sinava nasil hazirlanirim diyor orayi tiklandinmi gecmis donemler de yapilan sinav sorulari var 0radan bakabilirsin hepsine bakarsan senin yararina olur.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön