ACİL YARDIM :(

Diğer Dersleriniz hakkında sorularınızı, bildiklerinizi sorunlarınızı, paylaşabilirsiniz...
ysfb21

ACİL YARDIM :(

Mesaj gönderen ysfb21 » 17 Kas 2009, 12:04

MERHABA ARKADAŞALAR.
BEN BU YIL YENİ KAYIT OLDUM.
17 OCAK 2010 DAKİ SINAVA İLK DEFA GİRECEĞİM.
BEN GENEL KÜLTÜR BÖLÜMÜ OKUYACAĞIM.

Soru 1: BEN İLK SINAVDA İNTERNETTEN SEÇTİĞİM DERS KADARIYLA MI GİRECEĞİM YOKSA BANA VERİLEN 14 TANE DERS KİTABININ HEPSİNDEMİ GİRECEĞİM..

Soru 2: HER SINAVDA ORTALAMA EN AZ KAÇ KREDİ ALMAM LAZIM.

Soru 3: BU SINAVLARA ÇALIŞIRKEN HANGİ ÜNİTEYE KADAR SINAVLARDAN SORUMLU OLACAĞIZ. Örneğin; 10 ünitelik bir kitabın, İlk sınavda 5 üniteden sorumlu İkinci sınavda geri kalan diğer 5 üniteden mi sorumlu olcagız bu sekıldemı ?

Son Sorum 4: Ben sınava sabah mı gireceğim yoksa öğleden sonra mı ???

Msn adresim: yazyagmurucam@hotmail.com

Burdaki msn adresime bilgi gönderebilirsiniz. Saygılarımla..

DeathNote
Doktor

Re: ACİL YARDIM :(

Mesaj gönderen DeathNote » 17 Kas 2009, 12:21

1 . Seçtigin dersleri Giriceksin.
2. Her Sınavda En Fazla 30 kredi Alabilirsin.
3. Biyoloji 1-2 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son iki ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Kimya 1-2 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son iki ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 1-2 Kitabının ilk 4 ünitesi I. dönemi, Son 4 ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Dil ve Anlatım 5-6 Kitabının ilk iki ünitesi Dil ve Anlatım 5 son ünitesi ise Dil ve Anlatım 6 olarak okutulacaktır.
Dil ve Anlatım 7-8 Kitabının 1-129 Sayfayalar Dil ve Anlatım7, 130-214 Sayfalar Dil ve Anlatım8 olarak okutulacaktır.
Ekonomi 1-2 Kitabının ilk 4 ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
İngilizce 3-4 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son iki ünitesi ise II. dönemi kapsar.
İş güvenliği 1-2 Kitabının ilk 3 ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Mantık 1-2 Kitabının ilk iki ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Milli Güvenlik 1-2 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son 2 ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Sanat Tarihi 1-2 Kitabının ilk 5 ünitesi I. dönemi, Son 4 ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Trafik ve ilk yardım 1-2 Kitabının ilk 4 ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Kapağında Matematik 3 yazılı olan ders notunun 1.ünitesi Matemetik 4 olarak 2.ve 3. Üniteleri Matematik 5 olarak okutulacaktır.

Diğer kitapların (üzerinde tek sayı olan Matematik1, Fizik1, Kimya1, Coğrafya1 gibi vs.) Tüm konularından sorumlusunuz.

4 . Onu Sınav Günü Ögrenirsin .

Başarılar..
Nice Güzellere Baglandım Kaldım,
Ne Bir Vefa Gördüm Ne Fayda
Buldum..
Her Türlü İsteğim Topraktan Aldım,
Benim Sadık Yarim Kara topraktır!! > Âsık Veysel
<

ysfb21

Mesaj gönderen ysfb21 » 18 Kas 2009, 09:08

Sınav geçme puanu kaç? 50 alınca mı o dersi geçmiş olunuyor ?

DeathNote
Doktor

Mesaj gönderen DeathNote » 18 Kas 2009, 09:51

45.

9 Soru Yaparsan Bir Dersten O Dersin Kredisini Alıyorsun . :wink:
Buldum..
<

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 18 Kas 2009, 10:17

Hoşgeldiniz,Deathnote nickli arkadaşımız size güzel anlatmış,böyle duyarlı arkadaşların olması bizler için büyük kazanım.A.Ö.L de öğrenci olan herkes-ÖĞRENCİ NO VE ŞİFRESİNİ girerek mümkünse hergün okula gider gibi kendilerine ait olan bilgileri kontrol etsin.Çünkü nadirde olsa bazı hatalar olabiliyor. :? Benden böyle tavsiye... duyurulur.
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

DeathNote
Doktor

Mesaj gönderen DeathNote » 18 Kas 2009, 10:53

Teşekkür Ederim . :wink:

Hergün Giriyorum Bende Bakıyorum . :wink:
Buldum..