Siqaranin KimLiqi --

Herşey serbest...
SRNarin
Uzman Doktor

Siqaranin KimLiqi --

Mesaj gönderen SRNarin » 19 Ara 2009, 20:04

SİGARANIN KİMLİĞİ
Adı:Tütün
Soyadı: Sigara
Ana adı:Yaprak
Baba adı:Kök
Cinsi:Nikotin!!
Görevi:Kanser
Adresi:İnsan
Durağı: Dudak
Sokağı:Gırtlak
Caddesi:Bağırsak
Mahallesi:Akciğer
Kenti:ÖLÜM!!!
Eşi:Azrail
Sonu:MEZAR!!

Toplam Dönemi : 8 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 184 Ortak Kredi : 91

diablo_57
Doktor

Re: Siqaranin KimLiqi --

Mesaj gönderen diablo_57 » 19 Ara 2009, 23:59

[quote="SRNarin"]SİGARANIN KİMLİĞİ
Adı:Tütün
Soyadı: Sigara
Ana adı:Yaprak
Baba adı:Kök
Cinsi:Nikotin!!
Görevi:Kanser
Adresi:İnsan
Durağı: Dudak
Sokağı:Gırtlak
Caddesi:Bağırsak
Mahallesi:Akciğer
Kenti:ÖLÜM!!!
Eşi:Azrail

içmeyen görmeyecekmı azraille mezarı

SRNarin
Uzman Doktor

Mesaj gönderen SRNarin » 20 Ara 2009, 11:03

içmeyen görmeyecekmı azraille mezarı[/quote]

Erken mi qormek iyi yoksa qec mi :) Karar senin .. Insan kendini biLe biLe atese atar mi ?

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 20 Ara 2009, 14:16

o kadar uzun yasamak da istemem
herseyin bi zamanı var dimi
tabiki allah bilir ama
kendim için soyluyorum 60 ideal

SRNarin
Uzman Doktor

Mesaj gönderen SRNarin » 20 Ara 2009, 17:26

diablo_57 yazdı:o kadar uzun yasamak da istemem
herseyin bi zamanı var dimi
tabiki allah bilir ama
kendim için soyluyorum 60 ideal
Ama bi eceLiyLe oLmek var birde eceLini caqirmak sen resmen caqiriyorsun hatta direk irtibata qeciyorsun :)
ALLah uzun omurLer versin niye 60 :)

DeathNote
Doktor

Mesaj gönderen DeathNote » 21 Ara 2009, 01:22

Bende Fazla Yaşamak İstemiyorum .. :?
Nice Güzellere Baglandım Kaldım,
Ne Bir Vefa Gördüm Ne Fayda
Buldum..
Her Türlü İsteğim Topraktan Aldım,
Benim Sadık Yarim Kara topraktır!! > Âsık Veysel
<

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 21 Ara 2009, 01:58

DeathNote yazdı:Bende Fazla Yaşamak İstemiyorum .. :?
o zaman ona göre ölümede hazırlıklısınız demektir
ben şahsen ölüme hazır hissetmiyorum kendimi,bu halde yaradanın huzurunu çıkamamki
oysa her an ölümle burun burunada gelebiliriz
peki size bi soru ideal yaş sınırlaması koyunca kaderinizi değiştirebilirmisiz? "hayır" dimi
takdiri ilahi ben böyle dedim diye hemen ölebilirim
siz böyle dediniz diye 90 yaşınıza kadarda yaşayabilirsiniz,imtihan dünyası bu..
hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar
EsİnTiYiM çÜnKü eSeR gEçErİm...!!!!! [(M€RW€)]

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 21 Ara 2009, 03:38

bayan_esinti yazdı:
DeathNote yazdı:Bende Fazla Yaşamak İstemiyorum .. :?
o zaman ona göre ölümede hazırlıklısınız demektir
ben şahsen ölüme hazır hissetmiyorum kendimi,bu halde yaradanın huzurunu çıkamamki
oysa her an ölümle burun burunada gelebiliriz
peki size bi soru ideal yaş sınırlaması koyunca kaderinizi değiştirebilirmisiz? "hayır" dimi
takdiri ilahi ben böyle dedim diye hemen ölebilirim
siz böyle dediniz diye 90 yaşınıza kadarda yaşayabilirsiniz,imtihan dünyası bu..
hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar
işte ben de onu diyorum ne sigara ne içki ne de risklı bır yasam bıçımı öleceğin gün zaten saati dakıkası hatta sanıyesine kadar bellı bır an bıle ne fazla ne eksık yasayamassın ha alkol sıgara gunah o ayrı
benim abim 1.5 ay once 4. kattan beton ve demir parçalarının üzerine düstü hastanede ilk gorduğum anda sok oldum ordakıler sabaha çıkmaz bu diye kendi aralarında fısıltasıyorlardı baygındı ve her yeri kanlar içindeydi neyse ilgili doktorlar geldı sadece 4 kaburgası kırık ve kol adalesi parçalandığını ve hayatı tehlıkesı olmadığı soylendi
ve simdi geziyor vekalıcı bı sey de yok düştüğü yer 4. kat ben gittim gordum kurtulusunu hiç bir sekılde açıklayamassınız sadece ve sadece allahın lutfu

ben olume hazır dıılım dıyemem cunku olumun bıle hayırlısı guzeldır nıce yatalak hastalar var olumu kurtulus olarak goren
sevdiğiniz kısıleri kaybettiğinizde ve de boyle olaylarla karsılastığınızda hazır olursunuz
tek karsılasmayın

hayat olum ve doğum arasında guzel ve doğru yasayabılmekten ibarettir tabi bence siz ne düsünürsünüz bılemem

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 21 Ara 2009, 03:53

banada evimize gelen bi hoca 82 yaşında öleceksin dedi :mrgreen:
şaka bi yana Allah ölümünde hayırlısı versin :?
ama şu bi gerçek sigara,içki vs. zararlı d :? belki bi kazada vs.de değilde kim bilir belki sağlığımız bozulana dek yaşayacağız öyleyse neden harab edelim vücudumuzu.
çok duyuyorum kanser oldumvs.,dedem mesela kalp damarları tıkandı sigaradan kalp krizi geçirdi 2kere dede bırak 3.de gidersin diyorum Allah ne yazmışsa ecelim o zamansa giderim diyo de gelde anlat işte cehalett
ne gerek var sen sağlığınında tedbirini al taktiri ALLAHa bırak ahh dede ahh :roll:
asla kullanmam hiç birini mekruh olduğuna inanıyorum ve Allaha büyük konuşmiyim ama içen biriyle evlenmem aslaaa 8) 8)
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 21 Ara 2009, 11:29

Bende 20 sene içip bıraktım ulen ne kadar pis birşey..içtiğim zamanla içmediğm arasında çok fark var.
Şimdi..öööyle kahveden kahveye 5 günde birtane o küçük pürolardan içiyorum okadar.olsa olur olmazsa olmaz.Şehirt tiyatrolarında çalışırken çok içiyordum, zaten orası adama içiriyor..Bakın orada ki bir Yönetmen ve oyuncu Abimiz geçenlerde vefat etti(ALİ TAYGUN).Ekmek Teknesinden Tanırsınız Savaş Dinçel, o da sigaranın kurbanlarından Yaprak Dökümünde(Tiyatroda oynarken)o başrolde idi.Sahneye girmeden illaki sigarayı tüttürecek.Sonra bana-Şunu gebertsene Fatih. deyip sahneye geçerdi hiç unutmam.Yani sigarasını söndürttürürdü.Sonra kendi söndü..halbuki ne değerli bir oyuncuydu neler neler yapardı yaşasaydı.Allah rahmet eylesin. :(
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

SRNarin
Uzman Doktor

Mesaj gönderen SRNarin » 21 Ara 2009, 13:26

Hemen bi sikintiya dussek direk akLimiza oLmek qeLiyor nedense? Bu dunya zor qeLiyor da diqer tarafta Rabbimin huzuruna nasiL cikarim diye hic dusunmuyor musunuz? Hic kendinizi bastan asaqiya kontrol edip ben bu hayatta neLer yaptim acaba oLume hazirmiyim diye dusunuLuyor mu? Ama unutmayin ALLah kuLuna cekemeyeceqi yuku yukLemez .. Bize sadece sabretmek duser .. Elimiz ayaqimiz tutuyorsa herqun sukretmeLiyiz .. Ne haLde oLanLar var .. Size benden bir tavsiye bi sikintiya dusunce hemen kendinizden kotuLerini dusunun ..Faydasini qoreceksiniz .. Esinti arkadasimada quzeL dusunceLeri icin tsk ediyorum ..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 22 Ara 2009, 01:38

SRNarin yazdı:Hemen bi sikintiya dussek direk akLimiza oLmek qeLiyor nedense? Bu dunya zor qeLiyor da diqer tarafta Rabbimin huzuruna nasiL cikarim diye hic dusunmuyor musunuz? Hic kendinizi bastan asaqiya kontrol edip ben bu hayatta neLer yaptim acaba oLume hazirmiyim diye dusunuLuyor mu? Ama unutmayin ALLah kuLuna cekemeyeceqi yuku yukLemez .. Bize sadece sabretmek duser .. Elimiz ayaqimiz tutuyorsa herqun sukretmeLiyiz .. Ne haLde oLanLar var .. Size benden bir tavsiye bi sikintiya dusunce hemen kendinizden kotuLerini dusunun ..Faydasini qoreceksiniz .. Esinti arkadasimada quzeL dusunceLeri icin tsk ediyorum ..
bende sizlere teşekkür ederim hepiniz bi başka ve de güzel düşünüyosunuz arkadaşlar sizde saolun..diablo_57 son yazdığında çok haklısın aynı şekilde derya ve fatih abi ve tabi narinde öyle..
şimdi hepimizin bi ortak paydasını görmüş olduk bu başlık sayesinde(teşekkür ediyoruz tekrar)..hepimiz sigaraya karşıyız ne mutlu bize değil mi..

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 22 Ara 2009, 01:43

bayan_esinti yazdı:
SRNarin yazdı:Hemen bi sikintiya dussek direk akLimiza oLmek qeLiyor nedense? Bu dunya zor qeLiyor da diqer tarafta Rabbimin huzuruna nasiL cikarim diye hic dusunmuyor musunuz? Hic kendinizi bastan asaqiya kontrol edip ben bu hayatta neLer yaptim acaba oLume hazirmiyim diye dusunuLuyor mu? Ama unutmayin ALLah kuLuna cekemeyeceqi yuku yukLemez .. Bize sadece sabretmek duser .. Elimiz ayaqimiz tutuyorsa herqun sukretmeLiyiz .. Ne haLde oLanLar var .. Size benden bir tavsiye bi sikintiya dusunce hemen kendinizden kotuLerini dusunun ..Faydasini qoreceksiniz .. Esinti arkadasimada quzeL dusunceLeri icin tsk ediyorum ..
bende sizlere teşekkür ederim hepiniz bi başka ve de güzel düşünüyosunuz arkadaşlar sizde saolun..diablo_57 son yazdığında çok haklısın aynı şekilde derya ve fatih abi ve tabi narinde öyle..
şimdi hepimizin bi ortak paydasını görmüş olduk bu başlık sayesinde(teşekkür ediyoruz tekrar)..hepimiz sigaraya karşıyız ne mutlu bize değil mi..
hayırdır sen bu saatte burda uykumu tutmadı

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 22 Ara 2009, 01:44

evet :mrgreen: ders çalışıyorum aslında da bi soluk alıyım dedim
sende her zamanki gibi burdasın bakıyorum :lol:

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 22 Ara 2009, 09:56

Tabiiki var ortak yönlerimiz aslında şu mezuniyet telaşı bittikten sonra Ülkemizin bir ilinde buluşmak lazım..okularkadaşlığı silah arkadaşlığı unutulmaz evladım. :)
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön