sınav yerleri

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

My Maraz
Uzman Doktor

Re: sınav yerleri

Mesaj gönderen My Maraz » 04 Oca 2010, 12:37

Karıştırdılar iyice.

Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 04 Oca 2010, 13:28

Bu işin böyle olacağı belli idi. Çünkü ileriye dönük hiç bir tedbir alınmamış.
Bize Coğrafya sosyoloji okutuyorlar.Kendileri orada yazanları uygulamıyorlar.
Tamam...yoğunluk var. iyide ne yapalım..nüfus artıyor toplumlar değişiyor,ama aksaklıklar değişmiyor. :?
Geçen seneki rezalet tte ayrıydı kayıt yenilemeye 3 gün kala neredeyse sınav sonuçları açıklandı. o da yarım yarım önce zorunlu derslerime baktım- hah .dedim şunlar şunlar zorunlulardan gitmiş demekki geçmişim...ah ah çocuklar siz gençsiniz sizde sabır daha fazladır da ya biz ne yapalım şu yaşımız da
sıkılmaya başladım ben bu işten... :?
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 04 Oca 2010, 13:31

bu konuyla alakalı resmi bi açıklama var mı?
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 04 Oca 2010, 13:34

adam aramış okulu işte... oradan demişleredir daha bellideğil diye.sınava 10 gün kala açıklanması lazım
Allah sonumuzu hayırlı etsin.Niye AÇIK ÜNİVERSİTEDE HERŞEY TIKIR TIKIR DA BU AÇIK LİSEDE BAZI ŞEYLER TOPALLIYOR ANLAMIYORUM. :(
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 04 Oca 2010, 13:37

eagle67 yazdı:Bu işin böyle olacağı belli idi. Çünkü ileriye dönük hiç bir tedbir alınmamış.
Bize Coğrafya sosyoloji okutuyorlar.Kendileri orada yazanları uygulamıyorlar.
Tamam...yoğunluk var. iyide ne yapalım..nüfus artıyor toplumlar değişiyor,ama aksaklıklar değişmiyor. :?
Geçen seneki rezalet tte ayrıydı kayıt yenilemeye 3 gün kala neredeyse sınav sonuçları açıklandı. o da yarım yarım önce zorunlu derslerime baktım- hah .dedim şunlar şunlar zorunlulardan gitmiş demekki geçmişim...ah ah çocuklar siz gençsiniz sizde sabır daha fazladır da ya biz ne yapalım şu yaşımız da
sıkılmaya başladım ben bu işten... :?
yeni gençlikte sabır hiç yok abi ..ya bu düzene bi yenilik şart geçen sene fıtık ettiler dediğin gibi ucu ucuna açıkladılar
abicim sana tavsiyem sıınav sonrası boşluğun olursa cvp şıklarını sınav giriş kağıdının arkasına yaz
sınav soru ve cvpları daha çabuk açıklanıyo 1 haftaya kalmadan erkenden geçip geçmediğini öğrenirsin :wink:

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 04 Oca 2010, 13:38

eagle67 yazdı:adam aramış okulu işte... oradan demişleredir daha bellideğil diye.sınava 10 gün kala açıklanması lazım
Allah sonumuzu hayırlı etsin.Niye AÇIK ÜNİVERSİTEDE HERŞEY TIKIR TIKIR DA BU AÇIK LİSEDE BAZI ŞEYLER TOPALLIYOR ANLAMIYORUM. :(
ama resmi açıklama yapmak zorundalar :?
ya walla hep kursağımda bırakıyolarr :cry: :cry: sinirleniyorumm

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 04 Oca 2010, 13:45

Derya ben öyle yapıyorum zaten.Bazen ne oluyor biliyormusun.salon görevlisine soruyorum alabilirmiyim şıkları diye..geçen sene üç oturum dada şıkları aldım tam fizik2 falan şıklarını alacam adam -yasak demezmi.
yönetmelikte bunun yasak olduğuna dair hiç bir madde yok.O yasak diyenler sbs össye takılmışlar ki o sınavlarda gerçekten yasak(11.ci madde).Ben zaten sınav giriş kağıdından 4 tane çıktı alıp her oturumda aynını yapacağım..birde şu var madem şıkları almak yasak ozaman kitapçıkları niye yayınlıyorlar?

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 04 Oca 2010, 13:50

eagle67 yazdı:Derya ben öyle yapıyorum zaten.Bazen ne oluyor biliyormusun.salon görevlisine soruyorum alabilirmiyim şıkları diye..geçen sene üç oturum dada şıkları aldım tam fizik2 falan şıklarını alacam adam -yasak demezmi.
yönetmelikte bunun yasak olduğuna dair hiç bir madde yok.O yasak diyenler sbs össye takılmışlar ki o sınavlarda gerçekten yasak(11.ci madde).Ben zaten sınav giriş kağıdından 4 tane çıktı alıp her oturumda aynını yapacağım..birde şu var madem şıkları almak yasak ozaman kitapçıkları niye yayınlıyorlar?
bilgisiz bi adamdır ara sıra çıkıyo böyleleride ,ben çaktırmadan alıyorum bazen sonrada temize çekiyorum :mrgreen:
ayrıca 4 çıktı hoşuma gitti ben 1 çıktıyla giriyom 4. oturumda hışırı çıktı kağıdımın :mrgreen: bende 4 tane alıyım bari

acaba dilekçe falan mı yazsak topluca ne yapsak abi ? bi çözüm şart şikayet etmenin faydası er-geç olur :roll:

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 04 Oca 2010, 13:58

Hiç bir şey olmaz ...ne dilekçesi.sen bu ülkede imamın cemaate -Ey cemaat bu cuma nelerden bahsedelim diye sorduğunu duydunmu? Herkes bildiğini okuyor. Bak... Tekel işçisi Ankaranın ortasında donmak pahasına hak arıyor...biz neleri dert ediniyoruz.Beni söyletme kardeşim...beni söyletme. :)

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 04 Oca 2010, 14:01

tamam tamam abicim bende o konudan bahsettim zaten sana özelde :wink:
en azından biiz sıcak evimizdeyiz sıcak rezalet ee bunada şükür :mrgreen:
bu ülkenin unuttuğu tek şey birlik-beraberlik
bi felaket bi felaketin teminatıdır
yada tekerrür

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 04 Oca 2010, 14:13

one.flower yazdı:ben de bugün açıklanması gereken sınav yerleri açıklanmayınca aöl çağrı merkezini aradım oradan söylediler.
tmm arkadaşım abim söyledi zaten
bende bi kaynağı dayanıp dayanmadığını sordum :wink: en doğru yeri aramışsın
o kadar kişinin aramasını bekleyeceklerine bi açıklma yapmak çok mu zor anlamadım :evil:
bu arada teşekkürler :wink:

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 04 Oca 2010, 14:17

Hmmm ...tekerrür Evet...Birara umutsuzluğa kapıldımdı..Prof.Dr Afet İnan,Sabiha Gökçen, Halide Ediplerin
soyumu tükendi diye? nerden nereye geldik bir konudan bir konuya.ama hepsi birbiri ile ilintili .Alnından öpüyorum.

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 04 Oca 2010, 14:28

eagle67 yazdı:Hmmm ...tekerrür Evet...Birara umutsuzluğa kapıldımdı..Prof.Dr Afet İnan,Sabiha Gökçen, Halide Ediplerin
soyumu tükendi diye? nerden nereye geldik bir konudan bir konuya.ama hepsi birbiri ile ilintili .Alnından öpüyorum.
herşey yazılmıyo abi sadece tekerür yazabildim
tükenmez abi tükenmez
teşekkür ederim :wink:

SANA DAR GELMEYECEK MAKBERİ KİMLER KAZSIN
GÖMELİM SENİ TARİHE DESEM SIĞMAZSIN

ah ahh içi titriyor insanın ya,bu ülke kolay kazanılmadı

inş.atalarımıza layık olabiliriz

neysemm inş. düzelir durumlar diyelim

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön