Annemin ardında bıraktıkları...

Dök içini. Rahatla...
çağrı
Uzman

Re: Annemin ardında bıraktıkları...

Mesaj gönderen çağrı » 16 Ağu 2011, 11:01

çok üzüldüm okurken ama önemli olan tüm acılara rağmen dimdik durmak
DOSTOYEVSKİ^nin çok sevdiğim bir lafı vadır
Büyük insanlar şu dünyada büyük acılar çekmek zorundadırlar
senin yüreğin öyle büyük ki inanıyorum çektiğin her acı yarın sevinç ve mutluluk olarak geri dönecek
pes etmek yok çalış ve ne kadar büyük başarılı bir insan olduğunu göster
HAYATTA BAŞARILAR KARDEŞİM

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 22 May 2012, 21:33

Aileden birini kaybetmiş olman çok zor bende anneme çok önem veriyorum bazen ölürse ne yaparım ben diye göz yaşları döküyorum.Okurken çok duygulandım ağlattın beni.Sana bir kaç tavsiyede bulunucam acilen senin psikolojik destek alman lazım doktora gidip güzelce burada ne anlattıysan onu anlatman lazım.Doktorun verdiği ilaçlar sıkıntılarını biraz olsun rahatlatır.Bende beyinde tümorle yaşıyorum.
Lütfen iyi bir psikiyatri doktoruna gitmeni istiyorum.Yoksa ilerde psikolojik bozukluklar hastalığa çevirebilir biliyorum çünkü eskiden sıkıntılarım vardı şimdi hem sıkıntılarla hemde ağrılarla boğuşuyorum seninde öyle olmanı istemiyorum.Çünkü çok sıkıntılar yaşamışsın çocuk yaşta.
Bu sıkıntılar geleceğinle oynar okul okuyamazsın bir şeyler yapamazsın.Hep düşünüp durursun aklına annen gelir.
Lütfen benim dediğimi yap doktora git.
Bursadamı yaşıyorsun ?
En son Jackal4540 tarafından 22 May 2012, 23:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 22 May 2012, 22:23

tuylerım ürperdı dıyecek bırsey bulamıyorum allah yardımcın olsun :roll:

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 23 May 2012, 00:14

ınsanın annesını kaybetmesı çok zor sana sabır dılıyorum psikolojık yardım alsan ıyı olur
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

“İtiraf Et” sayfasına dön