geometri 1 ve 2 ????

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

geometri 1 ve 2 ????

Mesaj gönderen Cetin » 21 Haz 2010, 20:17

arkadaslar sanırım yine geometrinin konuları değişmiş geometri 1 ve 2 nin konuları şöyle

ÜNİTE 1: Düzlem Geometrinin Temel Kavramları 2010 baskı Geometri 3 yazılı ders notunun 1. ünitesi

ÜNİTE 2: Doğrunun Analitik İncelenmesi Analitik Geometri 1 yazılı ders notunun 2. ünitesi

ÜNİTE 3: Üçgenler 2010 baskı Geometri i 4 yazılı ders notunun 1. ünitesi

geometri 2nin ise

ÜNİTE 1: Çember 2010 baskı Geometri 6 yazılı ders notunun 1. ünitesi

ÜNİTE 2: Katı Cisimlerin Alan ve Hacimleri Lise 3 Geometri ders kitabının 3. ünitesi

ÜNİTE 3: Düzlemde Vektörler Analitik Geometri 1 yazılı ders notunun 4. ünitesi
böyle,buraya kadar hersey gayet açıklayıcı ve normal

fakat iceriklerine tıkladığımda mesela geometri1'in ilk ünitesinde demişki Düzlem Geometrinin Temel Kavramları 2010 baskı Geometri 3 yazılı ders notunun 1. ünitesi bende eski geometri 1 kitabı var içeriği aynı geometri 3 kitabı bulunduğum halkeğitimde yoktu.konu icerik hersey aynı geometri2ninde böyle örnegin ilk ünitesi Çember 2010 baskı Geometri 6 yazılı ders notunun 1. ünitesi diyor fakat eski geometri4 kitabının ilk ünitesiyle icerik tamamen aynı kontrol ettim,benim şimdi geometri 3 ve geometri 6 kitabını almama gerek varmı yoksa eski kitaptakilerlemi calısayım? yani icerik hersey konu aynı.o kadar karıştırmışlarki bilemedim napsam.karışık anlatmış olabilirim kusura bakmayın şu işten anlayan beri gelsin kafam karıştı

Resim

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön