TEK SEFERDE DERSTEN MUAF OLMAK

Her Konuda Tartışabilirsiniz
diablo_57
Doktor

TEK SEFERDE DERSTEN MUAF OLMAK

Mesaj gönderen diablo_57 » 22 Şub 2011, 23:48

arkadaşlar ben bu sefrkı sınavlardan cografya 6 yı da seçmiştim coğrafya 6 ya ilk gırısim 40 almısım ve o dersten artık muaf gorunuyorum bu nasıl oluyu bır derse 3 defa gırmek gerekmıyomuydu muaf olmak için

Kullanıcı avatarı
esra_deren
Acemi

Re: TEK SEFERDE DERSTEN MUAF OLMAK

Mesaj gönderen esra_deren » 23 Şub 2011, 00:21

diablo_57 yazdı:arkadaşlar ben bu sefrkı sınavlardan cografya 6 yı da seçmiştim coğrafya 6 ya ilk gırısim 40 almısım ve o dersten artık muaf gorunuyorum bu nasıl oluyu bır derse 3 defa gırmek gerekmıyomuydu muaf olmak için
EĞER DAHA ÖNCE LİSE'DE OKUYUP O DERSTEN BAŞARISIZ OLUNCA AÇIKÖĞRETİM'DE MUAF OLUYORSUNUZ. O DERSTEN BİRDE AÇIKÖĞRETİM LİSESİ'NDE COĞRAFYA 6 ALAN DERSİNİZ İSE ALAN DERSLERİNDEN 1 KERE SINAVA GİRİP BAŞARISIZ OLURSANIZ O DERSTEN MUAF OLMUŞ OLUNUYOR.YANİ ORTAK DERSLERDEN MUAF OLMAK İÇİN 3 KERE SINAVA GİRİP BAŞARISIZ OLUNCA MUAF OLNUYOR.ALAN DERSLERİ İÇİNDE 1 KERE SINAVA GİRİP BAŞARISIZ OLUNCA MUAF OLUNMUŞ OLUNUYOR.YİNE DE HERHANGİ BAŞKA BİR SORUNLA KARŞILAŞMAMAK İÇİN AÇIKÖĞRETİM LİSESİ DANIŞMA HATTINI ARAMANIZ SİZİN YARARINIZA OLACAKTIR...
MANTIK YALNIZCA AMA YALNIZCA GERÇEK SEVGİNİN GİZEMLİ DENKLEMLERİNDE BULUNABİLİR ...

Kullanıcı avatarı
burock
Asistan

Re: TEK SEFERDE DERSTEN MUAF OLMAK

Mesaj gönderen burock » 23 Şub 2011, 21:30

eğer bölümün sözel se alan dersi olduğu için 1kerede muaf olunur o 3 kere dedimiz ortak dersler olan
Okul / Alan - Bölüm SOSYAL BİLİMLER
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 193 Alan Kredi : 112
Mezuniyet : Temmuzda Geometriden 3. kez muaf olunca

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön