ders secımı hakkında

Her Konuda Tartışabilirsiniz
derun-i
Yardımcı Asistan

ders secımı hakkında

Mesaj gönderen derun-i » 07 Mar 2011, 15:20

ders scimi ne zaman yapıcaz

emrahk
Onursal Üye

Re: ders secımı???????????????????????????

Mesaj gönderen emrahk » 07 Mar 2011, 15:42

Yeni kayıt öğrencisiysen dosyalarınız Ankara'ya göndilip onaylanınca seçeceksiniz, Nisanda olur büyük ihtimal...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 07 Mar 2011, 17:00

Seçmeli türk edebiyatı diye bi ders gelmiş.Kitapları alırken normal türk edebiyatı kitabını verdiler.aranızda bu durumla karşılaşanlar var mı???

Mesela türk edebiyatı 3 ten geçtim.Bu yıl seçmeli türk edebiyatı 3 diye bi ders vardı onu almak zoruında kaldım kredim tamamlansın diye.Ama geçen sene çalışıp geçtiğim kitabın aynısı verip bu seçmeli türk edebiyatı dediler.Ben şimdi aynı konulardan mı sınava gireceğim :)
'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

dolma
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen dolma » 07 Mar 2011, 18:08

naside yazdı:Seçmeli türk edebiyatı diye bi ders gelmiş.Kitapları alırken normal türk edebiyatı kitabını verdiler.aranızda bu durumla karşılaşanlar var mı???

Mesela türk edebiyatı 3 ten geçtim.Bu yıl seçmeli türk edebiyatı 3 diye bi ders vardı onu almak zoruında kaldım kredim tamamlansın diye.Ama geçen sene çalışıp geçtiğim kitabın aynısı verip bu seçmeli türk edebiyatı dediler.Ben şimdi aynı konulardan mı sınava gireceğim :)
Evet aynen öyle yapcaksın.

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 07 Mar 2011, 23:33

tşkkklerrrrrrrrrrrrrr :)

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 08 Mar 2011, 13:10

naside yazdı:Seçmeli türk edebiyatı diye bi ders gelmiş.Kitapları alırken normal türk edebiyatı kitabını verdiler.aranızda bu durumla karşılaşanlar var mı???

Evet naside, bende aynen senin durumundayım. Normal olarak edebiyat 4 ü seçtim ortak derslerden. Kalanları da mecburen seçmelilerden. Bunlardan biri de edebiyat 3. Ben geçen dönemin kitabını vermedim. Aynı sorular çıkıyor hemen hemen. Elinde geçen dönemin sınav kitapçığı varsa bak çıkmış sorulara. Sanırım pek de bi farkı yok. Zaten müdür yardımcısı da dedi geçen dönem çalıştıysan bu derse senin için avantaj olur diye.
Resim

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Re: ders secımı hakkında

Mesaj gönderen naside » 10 Mar 2011, 18:15

Çok teşekkür ederim arkadaşlar...Sağ olun :wink:
'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön