EUROVİSİON REZALETİ!!!

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

EUROVİSİON REZALETİ!!!

Mesaj gönderen bayan_esinti » 13 May 2011, 13:19

Arkadaşlar çok öfkeliyim bu konuda.geçen sene manganın başarısı bu rezil grup yüzünden güme gitti..
daha yarı finale bile çıkamadan elenen YÜKSEK SADAKAT grubunu protesto etmek isteyenler haydi buyrun :oops:

EsİnTiYiM çÜnKü eSeR gEçErİm...!!!!! [(M€RW€)]

emrahk
Onursal Üye

Re: EUROVİSİON REZALETİ!!!

Mesaj gönderen emrahk » 13 May 2011, 13:41

Yüksek Sadakat rezil bir grup değil, güzel şarkıları var. Ama şarkı vasattı bu kabul ama yarı finale çıkan bazı ülkelerin yanında elenmesi çok adaletsizdi. Şanssız bir gruba düştüğümüzden hep bize oy vermeyen ülkelerin hezimetine uğradık. Elenmeseydik milyonlarca gurbetçimizin yaşadığı Almanya'da çok güzel bir final olacaktı.. Kısmet ama artık TRT'nin bir daha bir grupla Eurovision'a gitmeyeceği kesin. TRT SEÇ ARTIK HANDE YENER'İ :)
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 13 May 2011, 13:46

yüksek sadakat rezil mi değil mi? tartışmaya açıktır :D

ben beğenmiyorum şahsi düşüncem tabii..

manganın gripin ve seksendört grubunun yanında helee :oops:

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 13 May 2011, 14:16

Yüksek sadakat rezil bir grup değildir. evet elenmiş olabilir ama bunda şarkının etkisinin olduğunu düşünmüyorum diğer şarkılarla karşılaştırdığımda. yarıştığı gruba oy alabileceğimiz kaç tane ülke vardı ki düşünsene bir azerbaycandan tam oy alındı.Almanya oy gönderemedi. tamam geçen seneye göre şarkı kötüydü ama kesinlikle bu Yüksek Sadakatın kötü bir grrup olmasından kaynaklanmıyor. :wink:
BENCE

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 13 May 2011, 14:25

peki manga yada daha önce ki senelerde yarışan sanatçılar neden yarı finale çıkamadan elenmediler.o zaman da böyle bi sistem vardı.o senelerde de herkes sevdiği ülkeye oy gönderiyordu.
ben normalde de sevmiyodum zaten grubu.eurovisiona onların katılacağını duyunca böyle olacağını tahmin etmiştim.herkesin kendi zevkidir zaten bu.kaldı ki sadece ben değil herkesten tepki yağıyo gruba.normalde kendi albümleri için mükemmel şarkılar yaparlar ama konu eurovision oldu mu tam anlamıyla sallarlar... :oops:
ikincisi herkes tarkana da çok öfkeli..eurovision için çok yüksek bi meblağ istemiş.oysa ki ülkeni temsil edeceksin çok saçma geldi bana.tarkan katılsaydı başarı garantimiz vardı çünkü avrupa tanıyor onu...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 13 May 2011, 16:33

Bu sene çok talihsiz bir gruba düştük, geçen senelerde de aynı eleme vardı ama bu sene hiç ama hiç oy çıkmayan ülkeler çıktı şansımıza. Birde kötü şarkı ve daha da kötüsü iğrenç ötesi koreografi ile birleşince elendik. Tarkan'ın yerinde olsam bende katılmazdım (çok para istemesini bende duymuştum. Hadise 450 Bin lira isterken Tarkan 5 Milyon Dolar istemişti :S ) Tarkan katılsa tüm Türkiye onun birincilikten başka hiçbir derecesini kabul etmez, buda üzerinde inanılmaz biz baskı yapar. Bence gerek yok o her zaman Megastar...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 13 May 2011, 22:28

aman tarkana ne bakıyoruz çıkarı için yaşar o zaten.beyaz bile farketmiş bunu...
bence bi daha ki seneye serdar ortaç katılsın :)
adam "ben para istemem üstüne para veririm sonuçta ülkemi temsil edicem" dedi.
bu sözü çok hoşuma gitti doğrusu :roll:

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 13 May 2011, 23:19

trt tenin seçtiği gruptan hayır mı çıkar yaww

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 14 May 2011, 07:41

Şahsen hiç takip etmedim. Bilgi sahibi değilim eurovision hakkında yorum yok ama bi ara şu şarkısı hoşuma gidiyordu: Kolay mı sanıyorsun kolaysa yan o zaman sebebim var biliyorsun ben seni arayamam :lol: :lol: :lol:
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 May 2011, 13:27

Helal olsun Azerbaycan'a, hak ederek kazandılar. Henüz Eurovision'a 4. kez katılmalarına rağmen 1. oldular. Bu TRT'ye ders olsun artık. Finalde Türk Bayrağını alıp bizi onore etmeleri de çok hoştu. Bu arada İtalya o sıradan ötesi şarkıyla nasıl 2. oldu pes!!. (Avrupa'da demek sözü geçiyor) Benim favorimde bu arada Danimarka'ydı şarkıları çok hoşuma gitti...

Mustafa Kemal Atatürk

Süpernova
Çırak

Mesaj gönderen Süpernova » 16 May 2011, 20:13

Yüksek Sadakat rezil bir grup değil o grubun bütün şarkılarını bilmem fakat radyo ve müzik kanallarında çıkan şarkıları da gayet hoş bi şarkıydı sadece biraz sönük kalmış bir şarkı daha çok baskın bir müzik olsaydı sıralamada hak kazancağına eminim. TRT' nin ne gibi bir suçu var anlamış değilim. Eurovision ' da 1. olduğumuzda Sertab Erner ile o sanatçıyı halkmı seçti? Tabi ki TRT seçti. Yada Manga grubuyla ikinci olduğumuzda kim seçti yine TRT seçti başarılı olduğunda sanatçı TRT iyi iken başarısız oldunduğunda birilerini suçlamak için neden bir günah keçisi ararız ki? Şans tamamen bu işler Azerbeycan hakkıyla aldı. Türk bayrağını dalgalandırdı. Hem grurlandık hemde içimizde bir burukluk oldu.

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 16 May 2011, 21:04

kabul edin artık rezaletti işte.hayır altı üstü toplasan 2 şarkıları güzeldir adamların.
eurovision için bi şarkı yapmışlar ama tamamen sallamaydı şarkı.çalıntı olduğu bile dolaşıyo ortalıkta.

karografi yok, sahne şovu yok, etkileyecek hiçbişey yok, göze hitap yok kulağa hitap desen hiiç yok.e bu adamlar yarı finali tabi geçemezler.rock şarkıya acıklı bi ses tonuyla başlar gibi bi halide vardı.ya herşeyi tuhaftı bunların.şarkıyı dinleyim diye ilk açtığımda bu iş yaş dedim zaten.

trt ye gelince seçimlerinden çoğu yanlıştı zaten bu bi gerçek.(istisnalar hariç)

athena,sibel tüzün ve hatta mor ve ötesi bile yanlıştı o zamanlar.mor ve ötesi yeni yeni başarı sağlamaya başladı çünkü.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön