YÖKÜN AF KANUNU

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
asitanem
Uzman

YÖKÜN AF KANUNU

Mesaj gönderen asitanem » 18 Tem 2011, 10:51

Selam Arkadaşlar az önce haberlerde gördüm Yökün Af kanunu..Üniversiteyi kazanıpta liseden mezun olamayanlara da şans tanıncakmış? yani bu durumda ben mezun olamasamda ne kadar şansım oluyor? Lütfen bilgisi olan varsa bilgilendirebilirmi beni? :(

emrahk
Onursal Üye

Re: YÖKÜN AF KANUNU

Mesaj gönderen emrahk » 18 Tem 2011, 13:39

Bu konuda AÖL müdürlüğünün acilen bir duyuru yapması gerekiyor, Açık Liselilerin bu haktan yararlanıp yararlanamayacağıyla ilgili. Dolayısıyla resmi bir açıklama yapılmadan AÖL'lileri kapsar mı sorusunun cevabı yok malesef...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

asitanem
Uzman

Mesaj gönderen asitanem » 18 Tem 2011, 13:42

ins bizide kapsar yaa 1o dersim kaldı 5ini bu hafta versem diger 5ine iki ek sınav lazım of off :'(

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 18 Tem 2011, 13:51

Yanlız bu haktan yararlanmak isteyenler en geç 25 Temmuz'a kadar YÖK'e başvurmalı deniyor. O tarihte 3. dönem sınavı daha yeni yapılmış olacak...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

asitanem
Uzman

Mesaj gönderen asitanem » 18 Tem 2011, 20:14

nasıl ve ne diyecegiz ki biraz bilgilendirirmisin beni cok kafam karman corman oldu alan degisikligi icin dilekce yazdım simdide bu off off ne liseymis yaa öldürdü :(

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 18 Tem 2011, 20:53

Dediğim gibi AÖL müdürlüğüne, bu af bizi de kapsıyor mu? diye durumunu detaylıca açıklayarak bir mail at ( cagrimerkezi@meb.gov.tr TC No ve Öğrenci No eklemeyi unutma) yoksa öyle kuru kuru YÖK'e başvurulmaz...

Mustafa Kemal Atatürk

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön