yenide kayıt

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

tufan741

yenide kayıt

Mesaj gönderen tufan741 » 20 Tem 2011, 23:36

selam arkadaşlar ben yaklaşık 5 yıl önce açık liseye kayıt yaptırdım. mesleki bölüme kayıt olmuştum. fakat bir iki kez derslere gittim ve birdaha gitmedim. şimdi yeniden kayıt yaptırmak istiyorum. yalnız düz liseye kayıt olmak istiyorum böyle bi geçiş münkün mü. bana kayıt olacagım zaman bidaha bölüm deiştiremeyecegim solen mişti. bide ben silik durumdayım galiba herşey silbaştan olacak demi.şimdiden teşekkürler.

emrahk
Onursal Üye

Re: yenide kayıt

Mesaj gönderen emrahk » 21 Tem 2011, 09:09

Eğer öğrenci numaranı ve şifreni biliyorsan, giriş yapıp dönem bilgilerine bakabilirsin. Bilmiyorsan Halk Eğitim Merkezi'ne sorabilirsin. öğrenci girişinde dönemin 3 veya üstündeyse düz liseye geçiş yapılamaz, yalnız 3. dönemde notların sisteme girildiyse geçiş yapamazsın, girilmediyse geçiş imkanın olabilir. Kayıt tarihinde bunu kayıt bürosuna danışabilirsin veya cagrimerkezi@meb.gov.tr adresine T.C no ve biliyorsan öğrenci numaranla birlikte sorunu detaylıca yaz sana net bir bilgi verirler. Birde silik öğrenci olduğun için herşey sil baştan başlamaz, okuduğun dönemlerde kaç kredi aldıysan aynen o kredilerin sistemde görünür...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

tufan741

Mesaj gönderen tufan741 » 21 Tem 2011, 17:11

teşekkürler.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 21 Tem 2011, 18:08

Rica ederim...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön