Mezun muyum?

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
ste1n

Mezun muyum?

Mesaj gönderen ste1n » 05 Ağu 2011, 15:57

arkadaşlar kısmetse üniversiteye başlıyacam bu sene ama aklıma takıldı acaba mezun olmama gibi ihtimalim var mı? kredi bilgilerimi yazıyorum.

bölümüm yabancı dil
toplam dönem: 12
toplam kredi: 217
alan kredi: 118
zorunlu dersler kısmında bir dersim var ondanda üçüncü kez girdim geçen ayki sınavda. üçüncü kez girdiğim için muaf oluyorum yani dersim kalmamış oluyor zorunlu dersler kısmında.

bu kredilerle herhalde %100 mezunum?

simariq_
Acemi

Re: Mezun muyum?

Mesaj gönderen simariq_ » 05 Ağu 2011, 20:41

mezun olman için bütün şartlar tutuyor mezun olursun
Kendini cümle sanma bir noktada bitersin!

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 06 Ağu 2011, 11:41

evet mezunsun tebrik ederimmmm.

ste1n

Mesaj gönderen ste1n » 22 Ağu 2011, 06:51

evet arkadaşlar mezun olmuşum en sonunda ve bu sene üniversiteye başlıyorum. darısı sizin başınıza :D

Resim

bir sorum daha olcak kayıt için diploma yetişmez herhalde. mezuniyet belgesini nasıl alıyoruz acaba?

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 22 Ağu 2011, 19:10

Hayırlı olsun
Resim

asitanem
Uzman

Mesaj gönderen asitanem » 22 Ağu 2011, 20:40

ayyy darısı basımıza ins arkadaşlar ya.. :)

Feza
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Feza » 22 Ağu 2011, 21:33

http://www.aol.meb.gov.tr/upload/dilekc ... ornegi.pdf

Şurdan çıkaracağınız dilekçe örneğini dolduruyorsunuz, Halk Bankası, Vakıfbank ya da Ziraat Bankasına Açık Lise diploma bedeli olarak 10 TL yatırıyorsunuz, Doldurduğunuz bu form, Banka dekontu ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte
Açıköğretim Lisesi Müdürlüğü Konya Yolu Üzeri (Gazi Hastanesi Karşısı) Teknikokullar/Ankara
adresine gönderiyorsunuz.
PTT Kargoyu ya da özel bir kargo şirketini kullanabilirsiniz. Bu işi hemen yarın yapmanız yararlı olacaktır, zira Bayram tatili var, ordan çıkma belgesinin gelmesi de zaman alacağı için kayıtlara yetişmeli.
Daha kolay ve kestirme olan bir yol daha var, otobüs şirketinden ya da TCDD'den bir bilet alıyorsunuz ve bu belgelerle birlikte Ankara'ya yollanıyorsunuz. :D
Mesafeler gözyaşlarıyla doldurulamaz...

ste1n

Mesaj gönderen ste1n » 23 Ağu 2011, 22:44

Feza yazdı:http://www.aol.meb.gov.tr/upload/dilekc ... ornegi.pdf

Şurdan çıkaracağınız dilekçe örneğini dolduruyorsunuz, Halk Bankası, Vakıfbank ya da Ziraat Bankasına Açık Lise diploma bedeli olarak 10 TL yatırıyorsunuz, Doldurduğunuz bu form, Banka dekontu ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte
Açıköğretim Lisesi Müdürlüğü Konya Yolu Üzeri (Gazi Hastanesi Karşısı) Teknikokullar/Ankara
adresine gönderiyorsunuz.
PTT Kargoyu ya da özel bir kargo şirketini kullanabilirsiniz. Bu işi hemen yarın yapmanız yararlı olacaktır, zira Bayram tatili var, ordan çıkma belgesinin gelmesi de zaman alacağı için kayıtlara yetişmeli.
Daha kolay ve kestirme olan bir yol daha var, otobüs şirketinden ya da TCDD'den bir bilet alıyorsunuz ve bu belgelerle birlikte Ankara'ya yollanıyorsunuz. :D
aynen bugün ankaraya gittim aldım belgemi :)

simariq_
Acemi

Mesaj gönderen simariq_ » 18 Eyl 2011, 19:23

ste1n yazdı:evet arkadaşlar mezun olmuşum en sonunda ve bu sene üniversiteye başlıyorum. darısı sizin başınıza :D

Resim

bir sorum daha olcak kayıt için diploma yetişmez herhalde. mezuniyet belgesini nasıl alıyoruz acaba?
mezun olan arkadaşlarıma bakıyorum hepinizin diplamo notu yüksek maşallah. ya ben 64,31 yapabildim ancak; fen bilimleri okudum çok zor biitti .şimdi sizin puanları görünce kıskanıyorum
Kendini cümle sanma bir noktada bitersin!

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön