LÜTFEN YARDIM

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
perisanmiki
İletişim:

LÜTFEN YARDIM

Mesaj gönderen perisanmiki » 20 Ağu 2011, 23:23

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım tipik bir Mesleki açıköğretim lisesi öğrencisiyim AOL geçiş yapmayı düşünüyorum şuan 96 kredim var AÖL geçiş yaptığımda kredim düşermi artarmı aynımı kalır bilgilendirrseniz sevinirim

https://twitter.com/#!/ismailbozaci

Mahalle maçında
" BEN TEK, SİZ HEPİNİZ " diyen çocuk varya; işte o FENERBAHÇELİ

Kullanıcı avatarı
hakan70
Asistan

Re: LÜTFEN YARDIM

Mesaj gönderen hakan70 » 20 Ağu 2011, 23:27

kültür derslerinden hangilerini verdiysen onlardan yırtarsın tekrar karşına çıkmaz. ama yeni dersler eklenebilir sayısal olursan mat geo vb gibi

Kullanıcı avatarı
perisanmiki
İletişim:

Mesaj gönderen perisanmiki » 20 Ağu 2011, 23:34

hakan70 yazdı:kültür derslerinden hangilerini verdiysen onlardan yırtarsın tekrar karşına çıkmaz. ama yeni dersler eklenebilir sayısal olursan mat geo vb gibi

bilmiyorum komik gelebilir sana ama bu AOL geçtiğimde bölüm nasıl seçebiliriz orda yardımcı olurlar sanırsam :)
https://twitter.com/#!/ismailbozaci

Mahalle maçında
" BEN TEK, SİZ HEPİNİZ " diyen çocuk varya; işte o FENERBAHÇELİ

Kullanıcı avatarı
hakan70
Asistan

Mesaj gönderen hakan70 » 20 Ağu 2011, 23:36

evet orada yardımcı oluyorlar aol ün çeşitleri var sanırım sözel sayısal gibi... net bi bilgim yok ama maol hakkında sorun varsa yardımcı olurum

Yns
Uzman

Mesaj gönderen Yns » 21 Ağu 2011, 09:04

Söylediğinde hallederler büyük ihtimal kolay ve çabuk bitmesini istiyorsan Genel Kültür seçmelerini iste yada sistemden kendin seç...
Resim

Kanadının altına sığınacak bir kuş arayan eskimiş saçak gibiyim sensiz,
Ya da bütün balinaların kıyıya vurup intihar ettiği bir deniz...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 21 Ağu 2011, 12:53

perisanmiki yazdı:merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım tipik bir Mesleki açıköğretim lisesi öğrencisiyim AOL geçiş yapmayı düşünüyorum şuan 96 kredim var AÖL geçiş yaptığımda kredim düşermi artarmı aynımı kalır bilgilendirrseniz sevinirim
Merhaba, 96 kredi toplam kredi mi yoksa sadece Ortak (kültür dersi) kredisi mi bu önemli. Eğer sadece Ortak kredi ise ve Genel Kültür'e geçersen kredi miktarın düşmez. Fakat diğer bölümlere girersen biraz oynama olur...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“İtiraf Et” sayfasına dön