yardım...

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

beyzi
Uzman

yardım...

Mesaj gönderen beyzi » 23 Ağu 2011, 21:59

ek sınav için kayıt yaptıran arkadaşlar kitaplarınızı alabildinizmi ? halk eğitim artık liselere vermiş kayıt işlerini falan peki biz kitapları da okullardan mı alıcaz... ben bu gün bankaya kayıt parasını yatırdım fakat kaydımı yarın yaptırcam.. o yüzden sizlere soruyorum.. bi sorum daha olucak ben sakarya da oturuyorum ama sınava antalyada giricem.. bunuda kayıt olurken belirtmemiz gerekiyor dimi...tşk....

emrahk
Onursal Üye

Re: yardım...

Mesaj gönderen emrahk » 24 Ağu 2011, 08:45

Evet artık kitapları okullar verecek, ama kitap yok derlerse de hiç şaşırma. Arkadaşıma vermemişlerid bu mazeretle. Halk Eğitim'e kayıt yaptırırken sınava gireceğin ili belirtmen lazım...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

beyzi
Uzman

Mesaj gönderen beyzi » 24 Ağu 2011, 10:50

teşekkürler emrahk bu sabah kaydımı yaptırdım..kitap da yok dediler. :(...
ya bu ek sınavlar da yardımcı olmazlarmı acaba benim3 dersim sözel gerisi hep sayısal kalmış... seçecek sözel dersim kalmamış...daha önce ek sınava girenler son sınav da çıkan aynı soruları ek sınavda sordular demişti.. doğrumu acaba yoksa sadece soru cevaplarımı ezberlesek ....off offfffff.... bu kadar az kredi kalmışken mezun olamaıcam galba...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Ağu 2011, 10:54

Evet eski sınavların sorularının aynısını soruyorlar diyenler var. Ama ek sınava girmediğim için bilmiyorum tabi. Yardım konusunda birebir cevapları vereceklerini hiç sanmıyorum. Allah yardımcınız olsun...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

beyzi
Uzman

Mesaj gönderen beyzi » 24 Ağu 2011, 11:00

amin inş...

asitanem
Uzman

Mesaj gönderen asitanem » 24 Ağu 2011, 11:13

ben sınav ilimi belirtmedim nerede girecegiz dedim aol sitesinde yazar dedi? belirtmem lazımmı? konyadayım..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Ağu 2011, 12:38

asitanem yazdı:ben sınav ilimi belirtmedim nerede girecegiz dedim aol sitesinde yazar dedi? belirtmem lazımmı? konyadayım..
Ee diğer arkadaşlar Halk Eğitim'de onlar seçti ili dediler?

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 24 Ağu 2011, 12:44

bana sordular iki merkez vardı ondan sordular belkide konyada 1 merkez vardır aynı yerde girilir.

nurgül gültekin
Çırak

Mesaj gönderen nurgül gültekin » 25 Ağu 2011, 08:15

ya ben istanbul da ıkamet edıyorum ıstanbulun her yerınde yapılmıyo mu sınav sadece bellı yerlerde mı yapılıyo?

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 25 Ağu 2011, 08:17

Sanırım,
Avrupa Yakası'nda: Bahçelievler'de
Anadolu Yakası'nda: Kadıköy'de yapılacak...

Mustafa Kemal Atatürk

nurgül gültekin
Çırak

Mesaj gönderen nurgül gültekin » 25 Ağu 2011, 08:18

aa neden sadece oyle ya :(:( kadıkoyde veya bahcelıewlerde bı okulda mı acaba ya yoksa o semttekı bı kac okulda mı?
En son nurgül gültekin tarafından 25 Ağu 2011, 08:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 25 Ağu 2011, 08:22

Bence müthiş bir fırsat, İstanbul'da yapılıyor sonuçta. Ankara'ya gitmekten iyidir değil mi?

Mustafa Kemal Atatürk

nurgül gültekin
Çırak

Mesaj gönderen nurgül gültekin » 25 Ağu 2011, 08:24

tabı kı orası oyle muhakkak neyse buna da şükür...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 25 Ağu 2011, 08:29

nurgül gültekin yazdı:aa neden sadece oyle ya :(:( kadıkoyde veya bahcelıewlerde bı okulda mı acaba ya yoksa o semttekı bı kac okulda mı?
Sadece bir okulda olacak kadar az ise sınava gircek olan öyledir. Ama İstanbul'da bu kadar az öğrenci girmez gibi görünüyor...

Mustafa Kemal Atatürk

nurgül gültekin
Çırak

Mesaj gönderen nurgül gültekin » 25 Ağu 2011, 08:40

hmm anladım o zaman bır kac okulda yapılır..yanı bunun burası Türkiye'nin neredeyse yarısı olan İstanbul'dan bahsedıyoruz :) :) neyse ya oyle yada boyle fark etmez hepımız ıhtıyacımız olan kredıyı alıp (fazlasında gozum yok şahsen) hayırlısıyla mezun olalım da gerısının bı ehemmıyetı yok...

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön