Sınav dan sonra soru kitapçıklarını alıyormusunuz?

Herşey serbest...
cedric
Doktor

Sınav dan sonra soru kitapçıklarını alıyormusunuz?

Mesaj gönderen cedric » 27 Kas 2011, 15:54

Son 3-4 sınavdır sınav dır soru kitapçıklarının üzerine isimlerimizi yazdırıp kitapçıkları birkaç saat sonra alabilirsiniz diyorlar . sonra isimlere bakarak onca kitapçık arasından samanlıktan iğne arar gibi soru kitapçıklarını isteyene veriyorlar. genelde kendin bulup alıyorsun isimlere ve girdiğin sınıf numarasına bakarak. ben sınavda ne yaptığımı bilmek için alıyorum bu kitapçıklardan sonra önüme kitabı açıyorum. merak ettim acaba benden başka alan varmı bu kitapçıkları veya sizin oralarda kitapçık verme işlemi nasıl oluyor?

byMRZ
Uzman Doktor

Re: Sınav dan sonra soru kitapçıklarını alıyormusunuz?

Mesaj gönderen byMRZ » 27 Kas 2011, 17:03

aynen ısmımı yazıyorum sınavdan cıkınca da 1 2 saat sonra alıyorum.ustunede ısagretlıyorum yaptıgım seylerı cıkınca hemen kontrol edıyorum

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 27 Kas 2011, 19:43

BENDE ALIYORUM KİTAPÇIKLARI SINAVDA CEVAPLARIMI İŞARETLİYORUM.ALDIĞIM KREDİYİ EVDE KENDİM HESAPLIYORUM YOKSA SONUÇLARI BEKLEYENE KADAR ÇATLARIM BEN : ))

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 27 Kas 2011, 21:26

cedric yazdı:Son 3-4 sınavdır sınav dır soru kitapçıklarının üzerine isimlerimizi yazdırıp kitapçıkları birkaç saat sonra alabilirsiniz diyorlar . sonra isimlere bakarak onca kitapçık arasından samanlıktan iğne arar gibi soru kitapçıklarını isteyene veriyorlar. genelde kendin bulup alıyorsun isimlere ve girdiğin sınıf numarasına bakarak. ben sınavda ne yaptığımı bilmek için alıyorum bu kitapçıklardan sonra önüme kitabı açıyorum. merak ettim acaba benden başka alan varmı bu kitapçıkları veya sizin oralarda kitapçık verme işlemi nasıl oluyor?

Ben de Temmuz sınavında almıştım...Kitapçığın üzerine ismimi yazmıştım işte, sınıf sınıf ayırmışlardı zaten bir karışıklık yoktu yani bir sınıftada en fazla 20 kişi oluyor ki herkeste gelmiyor ... İşte o kitapçıklar arasından kendimkini alığ çıkmıştım...
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 28 Kas 2011, 14:54

Ben ismimi yazmıyorum çünkü idarenin yakınında bir odaya hepsini üst üste yığıyorlar. Kim kime dum duma. Eğer ismimi yazdığım kitapçığın başka birileri tarafından alınmayacağından emin olsam okey de. Ama kitapçıkları alıyorum tabii. Ha sonuçlar için de bekliyorum bir ay çatlaya çatlaya. Kitapçıkları da sınavlara hazırlanırken soru çözmek için kullanıyorum.
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Kas 2011, 21:38

Bu uygulama (soru kitapçıklarının öğrenciye verilmesi) 2009'da başladı ve ben 2011-Mayıs sınavına kadar okuğum AÖL'de bir kere bile kitapçık alamadım. Hatta ''verilecek mi kitapçıklar'' diye sorduğumda azar işitmediğim kaldı. İstanbul'un göbeğinde yönetmelikten haberleri olmayan öğretmenlerin gözetiminde sınavlara girmişim demek ki....
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

murattt

Mesaj gönderen murattt » 30 Oca 2014, 00:40

ben sadece 2012 3. döneminde hepsini almaya muaffak oldum malesef. Diğerlerinde hepimizin yaşadığı o malum terslikleri yaşadım

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 31 Oca 2014, 03:23

Ben AÖL deyken zaman sorunu hariç pek terslik yaşamadım.. Alın derim arkadaşlar ;)
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 31 Oca 2014, 05:01

Arkadaşlar soru kitapçığına isminizi kitapçığın üst sol tarafına yani en köşesine yazın.

Çünkü bazıları isimlerini kitapçığın ortasına yazıyor sonrada bulmaları çok zor oluyor.

Ben sol üst köşeye sadece isim soy adımın baş harflerini yazıyorum.Bulması çok kolay oluyor

“Serbest Kürsü” sayfasına dön