Ocak Sınavından Sonra Hangi Dersleri Seçebilirim ?

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

kilecra
Yardımcı Uzman

Ocak Sınavından Sonra Hangi Dersleri Seçebilirim ?

Mesaj gönderen kilecra » 29 Ara 2011, 18:13

OCAK AYINDAKİ SINAVDAN SONRA HANGİ DERSLERİM KALMIS ACABA SEÇEBİLECEĞİM BUNU ŞİMDİDEN GÖREBİLİRMİYİM

emrahk
Onursal Üye

Re: Ocak Sınavından Sonra Hangi Dersleri Seçebilirim ?

Mesaj gönderen emrahk » 29 Ara 2011, 18:44

Zorunlu dersler kısmına bak öğrenci girişinden. Orada yazan derslerden seçmelisin önümüzdeki dönemler zaten...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

kilecra
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen kilecra » 14 Oca 2012, 07:49

emrahk yazdı:Zorunlu dersler kısmına bak öğrenci girişinden. Orada yazan derslerden seçmelisin önümüzdeki dönemler zaten...
Soruyu Şu şekilde düzelteyim ocak sınavından sonra Ben hangi dersleri Seçebilirim Ortak derslerimin dışında ... Ders seçme bölümü açılıyo ya o bölüm açıldığı zaman hangi dersler çıkacak karşıma ... Daha Önceden başarısız olduğum derlser tekrar çıkarmı karşıma ....bölümüm genel kültür 119 kredim var hangi derslerden kredi toplayabilirim bunu merak ediyorum ?

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 14 Oca 2012, 10:06

Şu şu dersler çıkar diye isimleriyle söyleyemem..
Daha önceden 1 veya 2 kez başarısız olduğunuz (yani henüz muaf olmadığınız) dersler karşınıza çıkar tabii..Eğer zorunlu ise o dersler, geçmek veya muaf olmak zorundasınız... Ama zorunlu olmayan bir ders ise tekrar seçmenize gerek yok.
Yani özet olarak; varsa zorunlu derslerinizi seçmelisiniz ve onun haricinde seçmeli derslerden orada karşınıza gelecek olan yüksek kredili dersleri seçebilirsiniz.(Coğrafya , Tarih vb.)
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön