HUZUR*

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

HUZUR*

Mesaj gönderen dyg » 27 Oca 2012, 15:02

. . .
En son dyg tarafından 15 Şub 2012, 12:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,
yorgun bedenini ve ruhunu dinlendirmk istediğiydi..
Sadece HUZUR'du istediği,
bir damla dahi olsa kana kana içerdi...
Huzur...Bir damla huzur... ”

Take my darkest fears and play them
Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

Re: HUZUR*

Mesaj gönderen dyg » 27 Oca 2012, 16:09

şunu da belirtmek isterim.. Ben hep kaderci olmuşumdur.. Ne yaşanmışsa Rabbimdendir dedim her zaman. Bana 2 yol sunuldu ben fena olanı seçmişim ama hayırlısı Allah'tan dedim devam ettim. şimdi de bi şerefsiz için hayatımı mahvetmeme değmez deyip herkesin karşısına gülmelerimle çıkıyorum. Aslında daha çok uhuyla yapıştırılmış bi gülümseme bu ama olsun .. Ylne de herkese karşı güçlü görünmek denilenlere kulak kapatmak fazla etkili oldu.. Yaşanan şeyler insanlara ders verir. Kimi yaşayarak tecrübe edinir kimi çevreden izlenimlerle.. Ben yaşamayı seçmişim yine de Allah'tan hayırlısı diyorum. Binlerce kez şükrolsun Allah'ın sevdiği kuluymuşum ki erkenden anladım herşeyi..
Her ne yaşanmışsa yaşandı.. şimdi tek amacım GELECEK! Geçmişi düşünmeden edemiyor insan doğru ama bi geçmiş için de geleceği yakmaya değmiyor bunu anladım!
Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,

Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 27 Oca 2012, 17:25

waww duygu daha çocuk yaşında neler yaşamışsın gerçekten hatalar bizler için önemli olan dönmek doğruyu yaşamak :wink: hakkında hayırlısı olsun eğitimini devam ettirmek güzel bir karar...çok zeki bir kıza benziyorsun o yaşlarda bütün kızlar pembe düşünür herşeyi o yüzden geçmiş geçmişte kaldı umarım herşey istedin gibi olur bundan sonra daha az hatayla yola devam edersin :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

Mesaj gönderen dyg » 27 Oca 2012, 17:36

pskolog yazdı:waww duygu daha çocuk yaşında neler yaşamışsın gerçekten hatalar bizler için önemli olan dönmek doğruyu yaşamak :wink: hakkında hayırlısı olsun eğitimini devam ettirmek güzel bir karar...çok zeki bir kıza benziyorsun o yaşlarda bütün kızlar pembe düşünür herşeyi o yüzden geçmiş geçmişte kaldı umarım herşey istedin gibi olur bundan sonra daha az hatayla yola devam edersin :wink:
:lol: yaptıklarıma bakılırsa çok ta akıllı olduğum söylenemez.. Teşekkür ederim yorumun için. Evet 16 yaştı ama her zaman daha olgun davranmışımdır yaşıtlarıma nazaran. Valla doğrusu hayat pembe düşündürtmüyor. Olmayacak hayaller de sadece seni oyalıyor. Düşündüm ki geçmişe asılı kalmak saçma olur. O insan hayatına mutlu devam ediyorsa ben daha güzel devam ederim. Aslında benim düşüncelerimi kamçılayan bu oldu biraz da.
Amin inşallah hakkımızda hayırlısı herşeye rağmen ^^
Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,

Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 27 Oca 2012, 21:42

Daha çocuk yaştasın ya. Kurtulmana sevindim. Bundan sonra karşına iyileri çıkar inşallah. Bu senin için acı bir tecrübe olmuş ama olgunlaşmana vesile olacaktır. Bir mühim mesele de nişan devresinde maalesef dini nikah yapılması. Bu iş tamamen kız aleyhine işliyor ve yanlış. Kesinlikle böyle birşeye kimse yanaşmasın. Dini nikahın resmi nikaha yakın bir zamanda yapılması da dinen en uygunu. Üniversiteden mezun olduğun gün de sevincini forum sakinleri ile paylaşırsın inşallah
Resim

Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

Mesaj gönderen dyg » 27 Oca 2012, 21:47

kripton yazdı:Daha çocuk yaştasın ya. Kurtulmana sevindim. Bundan sonra karşına iyileri çıkar inşallah. Bu senin için acı bir tecrübe olmuş ama olgunlaşmana vesile olacaktır. Bir mühim mesele de nişan devresinde maalesef dini nikah yapılması. Bu iş tamamen kız aleyhine işliyor ve yanlış. Kesinlikle böyle birşeye kimse yanaşmasın. Dini nikahın resmi nikaha yakın bir zamanda yapılması da dinen en uygunu. Üniversiteden mezun olduğun gün de sevincini forum sakinleri ile paylaşırsın inşallah
aslında düğünümüz erkenden olacaktı ama düşünüyorum da Rabbim ne kadar büyükmüş ki o insan kaza yaptı sevinmiyorum yanlış anlamayın bu sayede uzadı düğün.. Düşünsenize düğünden sonra böyle bir şey yaşamam daha kötü olacaktı. çok şükür halime (: Kurtuldum belki o insanın benden aldığı çok şey oldu ama şimdi daha güçlü daha dik duruyorum sanki. Dünya dönmeye devam ediyor nasıl olsa (:
(ölmez sağ kalırsam) tabii ki paylaşacağım forum ahalisi burada olduğu sürece ^^
Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,

Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

“İtiraf Et” sayfasına dön