Kim ne düşünüyor???

Herşey serbest...
ÇİĞDEM
Doktor

Kim ne düşünüyor???

Mesaj gönderen ÇİĞDEM » 01 Mar 2012, 23:38

Evet bir merak konusu daha...

Kim kimin hakkında ne düşünüyor ve kim kimi ne kadar tanıyor???
Ben bildiğim ve genelde aktif olarak gördüğüm üyeleri yazdım ... Daha ekleyebilirsiniz. Ama mümkünse burada yazan her üye hakkında görüşlerinizi merak ediyorum :D

Ayşegül: Cana yakın bir arkadaş.

bursa_sezen: Imm... Seviyorum bu Sezen ablayı eğlenceli biri. :D

byMRZ: Hakkında çok bir bilgim yok. :roll:

canerimo: Yağmur'u seviyor...

Ceros: Tam kafa dengim :lol:

ÇİĞDEM: Bu benim zaten ne diyim :lol:

dyg: Zorları başaran bir kişi... :wink:

efecan: Daha yeni yeni görüyorum serbest kürsüde. :roll:

emrahk: Bu kadar bilgisi nasıl edinmiş hayret ediyorum yani her sorulana var bir cevabı. :)

GüListaN: Çok iyi bir üye.

intrepid25: Çok dalgacı bir üye hayatı tiye alıyor :D

kripton: Krpton da bilgili bir üyemiz.

murattt: Bu arkadaşı da forumda yeni yeni görüyorum :roll:

Pskolog: Bu ablamıza terapiye gidebiliriz cümbür cemaat :lol:

Yağmur damlaları: Ve Yağmur'um... Senin hakkında söylenecek çok sözüm var yazacağım zamanla.. Ama şimdilik uzaktan gözlemlerim--> Sevilen hemde çok sevilen bir üyesin ;)
:!: :) :roll:

Evet katılımlarınızı bekliyorum :arrow:

İnsanın sözü hikmet, bakışı ibret ve susması ders olmalıdır..

Aşk acısıyla parmak acısının arasında ki terk fark bu :arrow: Birini hatırlamazsın bile, birini ise hiç unutamazsın :!:

Kullanıcı avatarı
maybeoneday
Uzman

Re: Kim ne düşünüyor???

Mesaj gönderen maybeoneday » 02 Mar 2012, 01:11

ÇİĞDEM yazdı:Evet bir merak konusu daha...

Kim kimin hakkında ne düşünüyor ve kim kimi ne kadar tanıyor???
Ben bildiğim ve genelde aktif olarak gördüğüm üyeleri yazdım ... Daha ekleyebilirsiniz. Ama mümkünse burada yazan her üye hakkında görüşlerinizi merak ediyorum :D

Ayşegül: Cana yakın bir arkadaş.

bursa_sezen: Imm... Seviyorum bu Sezen ablayı eğlenceli biri. :D

byMRZ: Hakkında çok bir bilgim yok. :roll:

canerimo: Yağmur'u seviyor...

Ceros: Tam kafa dengim :lol:

ÇİĞDEM: Bu benim zaten ne diyim :lol:

dyg: Zorları başaran bir kişi... :wink:

efecan: Daha yeni yeni görüyorum serbest kürsüde. :roll:

emrahk: Bu kadar bilgisi nasıl edinmiş hayret ediyorum yani her sorulana var bir cevabı. :)

GüListaN: Çok iyi bir üye.

intrepid25: Çok dalgacı bir üye hayatı tiye alıyor :D

kripton: Krpton da bilgili bir üyemiz.

murattt: Bu arkadaşı da forumda yeni yeni görüyorum :roll:

Pskolog: Bu ablamıza terapiye gidebiliriz cümbür cemaat :lol:

Yağmur damlaları: Ve Yağmur'um... Senin hakkında söylenecek çok sözüm var yazacağım zamanla.. Ama şimdilik uzaktan gözlemlerim--> Sevilen hemde çok sevilen bir üyesin ;)
:!: :) :roll:

Evet katılımlarınızı bekliyorum :arrow:
bu kadar şeyi erinmeden yazmışın helal valla :) bende seni ilk defa görüyorum.. yazdıgın kişiler hakkında bilgim yok ceros kafa birine benziyor .. nyse hadi hayırlısı bakalım mezun olana kadar herkesi tanıma fırsatımız olur herhalde..
Dışımdaki merhametimle oyun oynamayın ki , içimdeki şeytan hayatınızı lunaparka çevirmesin ;)

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 02 Mar 2012, 01:14

Sende çok meraklı çıktın kız :lol:
Hmm bende bir iki birşey karalayım..
Senden başlayım hatta :D

ÇİĞDEM: Yeni suç ortağım :lol: Tam kafa dengi valla bir araya gelsek Türkiye'yi ateşe veririz. :lol: Birde meraklı bir bayan :lol:

Yağmur damlaları: Şekerim o benim duygusal, mantıklı bir arkadaşım =))

Dyg: Çooooook ortak noktamız var :lol: Sanki ruh ikizim bukadar tesadüf olamaz :lol:

Ayşe qül: O da tatlı kendi halinde bir kızdır. Biraz sessiz sakin geldi bana..=))

Gülistan: Çok fazla bir diyalogumuz olmadı ama onu tanımak için gerekte yok dışardan bakan biri bilir ne kadar neşeli ve hayat dolu olduğunu =))

AÇIK ACEMİ: Anlaşabildiğim eğlenceli bir havası olan biri.

Pskolog: Söylenecek söz bulamadım :lol: Delisini gördüm bukadarını görmedim :lol: Oda tatlı bir bayan tatlı bir ablamız. :wink:

kardelen198: Çok sevdim kendisini kanım ısındı =)) Ayrıca başarılı bir bayan :wink:

İntrepid25: Zor kelimeleriyle ün salmış bir abimiz :lol:

emrahk: Kısaca söylemek gerekirse "Bilgi küpü" =))

kripton: emrahk'dan az kalır yanı yok bilgili bir hanımefendidir kendisi =))

canerimo: Yağmurla pek sıkı fıkı başka bir bilgim yok :lol:

kashmirian: Mor rengi çok seven bir arkadaş. :lol:

maybeoneday: Oda kafa dengi gibi sanki..

efecan:Aktif bir üyemiz :D

Başka aklıma gelen tanıdığım üye yok sanırım :lol: Zamanla tanışırsam yazarım onlara :P

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
maybeoneday
Uzman

Mesaj gönderen maybeoneday » 02 Mar 2012, 01:35

Ceros yazdı:Sende çok meraklı çıktın kız :lol:
Hmm bende bir iki birşey karalayım..
Senden başlayım hatta :D

ÇİĞDEM: Yeni suç ortağım :lol: Tam kafa dengi valla bir araya gelsek Türkiye'yi ateşe veririz. :lol: Birde meraklı bir bayan :lol:

Yağmur damlaları: Şekerim o benim duygusal, mantıklı bir arkadaşım =))

Dyg: Çooooook ortak noktamız var :lol: Sanki ruh ikizim bukadar tesadüf olamaz :lol:

Ayşe qül: O da tatlı kendi halinde bir kızdır. Biraz sessiz sakin geldi bana..=))

Gülistan: Çok fazla bir diyalogumuz olmadı ama onu tanımak için gerekte yok dışardan bakan biri bilir ne kadar neşeli ve hayat dolu olduğunu =))

AÇIK ACEMİ: Anlaşabildiğim eğlenceli bir havası olan biri.

Pskolog: Söylenecek söz bulamadım :lol: Delisini gördüm bukadarını görmedim :lol: Oda tatlı bir bayan tatlı bir ablamız. :wink:

kardelen198: Çok sevdim kendisini kanım ısındı =)) Ayrıca başarılı bir bayan :wink:

İntrepid25: Zor kelimeleriyle ün salmış bir abimiz :lol:

emrahk: Kısaca söylemek gerekirse "Bilgi küpü" =))

kripton: emrahk'dan az kalır yanı yok bilgili bir hanımefendidir kendisi =))

canerimo: Yağmurla pek sıkı fıkı başka bir bilgim yok :lol:

kashmirian: Mor rengi çok seven bir arkadaş. :lol:

maybeoneday: Oda kafa dengi gibi sanki..

efecan:Aktif bir üyemiz :D

Başka aklıma gelen tanıdığım üye yok sanırım :lol: Zamanla tanışırsam yazarım onlara :P
gibisine ya hayat dolu :D tıpkı senin gibi :P nyse beni unutmayıp yazdıgın için tşk ederim ceros
Dışımdaki merhametimle oyun oynamayın ki , içimdeki şeytan hayatınızı lunaparka çevirmesin ;)

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 02 Mar 2012, 01:39

maybeoneday yazdı: gibisine ya hayat dolu :D tıpkı senin gibi :P nyse beni unutmayıp yazdıgın için tşk ederim ceros
Benimki yüzeysel bir görüştü bidahakine detaya inerim :lol:
:lol: Rica ederim..Nedemek :P

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
maybeoneday
Uzman

Mesaj gönderen maybeoneday » 02 Mar 2012, 01:49

Ceros yazdı:
maybeoneday yazdı: gibisine ya hayat dolu :D tıpkı senin gibi :P nyse beni unutmayıp yazdıgın için tşk ederim ceros
Benimki yüzeysel bir görüştü bidahakine detaya inerim :lol:
:lol: Rica ederim..Nedemek :P
detaya inecek birşey yok pek maksat gır gır ya :D düşündümde tanımana firsat verebilirim beni:PPP

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 02 Mar 2012, 01:51

İlk aklıma gelen kişileri yazıyorum ben genel olarak pekçok kişiyi sevdim burada

Yağmur damlaları: Yardımsever, zarif, mutfakta marifetli, ve foruma ilk mesajı yazmama sebep olan kişi :D

Emrahk: Bilgisine hayran kaldım, hızır acil servisi gibi boş vakitlerimde bütün geçmiş mesajlarını okumayı planlıyorum 8)

Kripton: Bilgili, yardımsever, çalışkan, stratejist, kendi sınıf arkadaşım olarak görüyorum kendisini :D

Ceros: İngilizcesi iyi; paylaşımcı, pozitif Allah neşesini artırsın her yapıp söylediğiyle yüzümü güldüren çok sevdiğim biri :D

Pskolog: Esprili, açıksözlü, kendine güveni tam olan biri :D

Ayşegül: Çok tatlı şekerpare, içten, samimi :D

Dyg: Çalışkan on parmakta on marifeti var :D

E-mine: Yaşıtım, çalışkan ortak noktalarımız olan bir arkadaş :D

Açık Acemi: Çok nazik, affedici, aktif olup ders çalışmak için çok çabalamış biri :D

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 02 Mar 2012, 01:57

maybeoneday yazdı: detaya inecek birşey yok pek maksat gır gır ya :D düşündümde tanımana firsat verebilirim beni:PPP
:lol: :lol: Allah razı olsun böyle bir fırsatı elde etmek çoook zor :lol:
kardelen198 yazdı:
Ceros: İngilizcesi iyi; paylaşımcı, pozitif Allah neşesini artırsın her yapıp söylediğiyle yüzümü güldüren çok sevdiğim biri :D
Ouuw =)) Çok duygulandım şimdi.. :oops: Birilerini güldürmek benide mutlu ediyor. =))

murattt

Mesaj gönderen murattt » 02 Mar 2012, 02:27

Hep birlikte kader ortagıyız Bu aynı davaya baş koymak gibi bişey.
Bazı öne çıkan uyelerin bende bıraktıkları intibahlar şöyle.

ceros = çılgın, neşeli, yabancı dizi hastası izmirli.
Kripton: bu güne kadar erkek sandıgım hatta gecende bir konu danişmak icin hacı bir bakarmısın gbilerinden mesaj atacaktım atmadım iyıki atmamısım

kardelen198: bana ufak gibi görülen büyük bir iyiligi dokundu ömrüm boyunca duacısıyım

çigdem : beni yeni yeni görmeye başlamiş

pskolog: pozıtif dusuncesınden dogan enerjisini başkalarına hisettiren, hayatın sevimsiz yüzünü görmesine ragmen ayakta kalmayı basarmıs biri

yagmur damlaları :disiplin, plan program hastası, tasavvfi yönü olan iyilik melegi forumun medarı iftarı .

interprit25: blogger

emrahk: forumun başına gelen en güzel şey

dyg: bukowski yi sevmeyen ama sözlerini paylaşan çalıskan karınca çok disiplinli çalıstıgını düsunuyorum.

kasmirhan : bal reklamlarından nefret ediyor

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 02 Mar 2012, 08:02

emrahk: ''İyi ki var''dediğimiz,danışmanımız, yol gösterenimiz, her konuda bilgi sahibi ''maşallah'' dedirten arkadaşımız :)
kardelen198: AÖL birincisii, zeki, yaşıtımm,aynı dönem arkadaşım, canayakın, güven veren bir arkadaş. :wink:
Pskolog: Esprili,yaşıtım, avatarlarına bayılıyorum. :mrgreen:
kripton:Dönem arkadaşımm, kimya, biyoloji sever :) çalışkan ve bilgili.. :)
İntrepid25: Fotoğrafcı arkadaşımız :D
Ceroşşş: İngilizce aklıma geliyor onu görünce espritüel :mrgreen: karikatür sever
dyg: Ygs ye sıkı hazırlanan çalışkanlarımızdan ayrıca hayvanları çok sever :)
Yağmur Damlaları: Yardım etme arzusuna hayranım, çok şeker ve cici bir arkadaş. :)
Ayşegül: Hanım hanımcık :)
byMRZ: Evli mutlu ve çocuklu :D AÖL'li :mrgreen:

Aklıma ilk gelenlerdi, hepinizi seviyorummmm :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 02 Mar 2012, 08:06

[quote="kardelen198"]

E-mine: Yaşıtım, çalışkan ortak noktalarımız olan bir arkadaş :D

Teşekkür ederim canım :oops:

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 02 Mar 2012, 10:01

Nereden başlayacağımı şaşırdım...
Çiğdem ablacım özür dilerim ama benim ki gene uzun bir yazı olacak...

Öncelikle çok güldüm, harikasınız.
İkinci olarak alfabetik sıraya dizmişsin üyeleri bu çok hoşuma gitti.Ve ÇİĞDEM, ceros , Kardelen , murat, e- mine ablalarıma ve abilerime düşünceleri için teşekkür ediyorum beni çok duygulandırdınız ;)
Ve üçüncü olarak bende düşüncelerimi yazayım bari :)

AÇIK ACEMİ:
Çok güzel bir tanışma ve kaynaşma hikayemiz var, onu her gördüğümde o günü hatırlıyorum :P

admin:
Adminin başı benimle dertte :D Yazmadan geçemedim .

assolist :
Din kültürü bölümüne yaptığı katkılar beni sevindiriyor :P

Ayşegül:
Ceren doğru söylemiş. Ayşe Gülüm kendi halinde sessiz sakindir.. Omuzunda bir çok yükü taşıyabilen güçlü bir arkadaşım.. Şiirler ve şairle hakkında beni fena halde sollamış :oops: :D Seni seviyorum ...

azrasu:
Çok değer verdiğim bir ablam... Tanıştık kaynaştık ve hala görüşüyoruz. Aynı zamanda beni çok seviyor :P Bende onu ;)

bursa_sezen:
Ooo Sezen ablam şurda adını görmem bile heyecanlandırıyor :lol: Çok tatlı neşeli, kendine güveni tam, biriciğim...İlk kez Forumda tanışıp görüşme fırsatı bulabildiğim arkadaşım ya da ablam :P Bende onun için ilkim tabi bu ayrı bir gurur meselesi :D
Şimdi ben bitiremem ona ait düşüncelerimi , ablam bilir zaten bendeki yerini. Seni seviyorum akıllı delim benim :P

byMRZ:
Zehra ablam.E-mine ablanın dediği gibi evli mutlu çocuklu :D
Tecrübelerinden çok faylandım. Bana destek olan ve doğruyu gösteren ablam. Herşeyin hayırlısı olsun inşaallah senin için. Benim için değer verdiğim ve sevdiğim bir ablamsın =))

canerimo:
Ve Caner... Olumsuzluklarla geçen bir hayatı olmasına rağmen, ayaklarının yere sağlam basmasına, gerekeni gerektiği gibi yapmasına hayranım. Beni farklı düşüncelere sevk ediyor. :lol: Sevdiğim bir kardeşim :P

Ceros:
Allah'ım bu kız ne böyle.. :lol: Enerjisi fazla geliyor... Deli dolu çılgın birşey derler bizim buralarda aynen öyle...
Biliyorum ki her insanın olduğu gibi Ceren' in de zor bir hayatı var... Ona rağmen bu kadar olumlu ve neşeli olmasını takdir ediyorum.
Aynı zamanda biliyorum ki her insan ne kadar neşeli görünürse o kadar güç bir hayatı vardır ve o hayatın üzerine bir perde çekebilmek için neşeli davranır. Rabbim herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin...
Cerenim çok düşünceli ve ilgili bir arkadaşım.. Herşey için teşekkür ediyorum . Seni seviyorum Ceren'im.

ÇİĞDEM:
Çiğdem ablamın çok meraklı olduğu doğru, ama çok tatlıdır kendisi. Çok esrarengiz bir şekilde tanıştık :lol: Niyeyse benimle kafayı bozmuş durumda :D Dikenli yollardan geçti.. Ama dediğim gibi geçti işte ;) Seni seviyorum ablacım.

dyg:
Duygum düştüğün yerden nasıl kalkılacağını bize gösterdiğin için Allah razı olsun. Foruma geldiği gibi kendisini tanıtan ve herkese sevdiren bir arkadş. İnce düşüncene teşekkür ediyorum. Seni seviyorum .

efecan:
Daha öncede söylediğim gibi kibar bir arkadaşımız. Bu ara forumda aktif olduğunu görüyorum. Beraber kelime oyunları oynuyoruz. Ayrıca Poliyannacılıkta düşünce hızına yetişemiyorum :D

emrahk:
murattt abinin dediğine katılıyorum. Forumun başına gelen en güzel üye :) Bu kadar ilgiyi nasıl edinmiş, nasıl muhafaza ediyor hayret doğrusu. Emrah abi hakkında düşündüğüm daha çok şey var ama şimdilik bu kadar yeter. Yardımların için Allah razı olsun abi..Ve maşaallah , Allah nazardan saklasın.

E-mine:
Emine ablayıda ara ara takip ediyorum ama gene de yaşı haricinde pek bir bilgim yok =)) Ama sevdiğim ve saygı duyduğum bir ablam...

ferda_efsa:
Bilgi alışverişi yaptığımız bir üye. Beraber mezun olduk :)

GüListaN:
Gülistan demeyin bana :lol: Ölümüm gülemkten olacak gülme sebebimde bu kız olacak.
Bu ne tatlılıktır, bu ne güzellik, bu ne espritüellik.. :lol: Bir tanesin sen şuraya yazmaya kalksam 6000 karakter yetmez bana...
Zor günümde desteğim olan , hiç bağlarımız kopmayan, aynı durum ve duyguları yaşadığım çok çok çok ama çok sevdiğim kıymetli bir arkadaşım. Ay pardon ablam :lol: Seni seviyorum Sultanım!

intrepid25:
:lol: Çiğdem ablama katılmıyorum. Dalgacı gibi görünebilir ama espritüel ve boş konuşmuyor.
Evet fotoğrafın tarihini yazabilecek kadar bilgili , konuya hakim , herkesin baktığı açıdan değilde farklı açılardan bakabilen bir üye.
Aynı zamanda forumda tanıştığım 2. üye 8) 1.si yok forumu terketti :lol: En uzun süredir tanıdığım ve her konuda samimi bulduğum ve güvenilir... Sevdiğim bir üye.

kardelen198:
Hadi ya ben miyim ilk yazmana sebep olan. Sevindim dpğrusu :)
Evet yeni üyemiz , bu aralar aktif olarak gördüğüm ve sevdiğim bir ablam :P

kripton:
Kripton' u neden herkes erkek zannediyor ya :!: Allah Allah. Gerçi bende erkek zannetmiştim ama sonra konuşunca anlamıştım heralde tam hatırlayamıyorum..
Arkadaşların dediği gibi Emrah abi kadar bilgili bir ablamız. Aynı zamanda hem samimi hem seviyeli, çok beğendiğim ve ornek almaya çalıştığım bir üye. :) Aynı zamanda çok ortak noktamız var. Kafa dengiyiz yani ;) Sevdiğim üyelr arasındasın diyeceğim ama benim sevmediğim üye yok ki :lol:

maide:
Maide ablamla gayet iyi anlaştık, aynı tarz düşüncelere sahipiz. ;)

maybeoneday:
Henüz yeni kayıt oldu, pek tanımıyorum ama buralarda görüyorum. Tanırız inşaallah zamanla.Erkek galiba :)

melike93 :
İzmirli arkadaş..Yeri gelmişken Cerenle tanıştırsam mı acaba :) :roll:

murattt:
Bu ara aktif olarak gördüğüm bir diğer üye. Düşünce yapısını beğendiğim bir arkadaş/abi.

naside:
Tecrübeli üyelerden. Foruma ilk kayıt olduğımda avatarındanmıdır nedir çok ısındım ona :lol: Arada bir görüyorum gene forumda. Ve geçen senelerde olan paylaşımlarını çok beğeniyorum.

nivli_83:
Nivli ablanın Çocuk Gelişiminde okuduğunu öğrendiğim gibi hemen iletişime geçmiştim :) Bana çok yardımı dokundu Allah razı olsun..

Pskolog:
Bu kız depresyonda değil :lol: Evet uzun süre önce tanıştık ama maşaallahı var. Neşeli eğlenceli... Seviyorum seni ablacım.

Yağmur damlaları
: Eee kendim hakkında bir şey yazmayayım mı yani :lol:
Ne yazacağımı bilemedim , heyecan yaptım galiba en iyisi yazmayayım :lol:

Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

ÇİĞDEM
Doktor

Mesaj gönderen ÇİĞDEM » 02 Mar 2012, 11:23

:shock: :shock: :shock: Böyle kaldım yani :o

Yağmur naptın sen seni düşünce yazmaktan menedicem :lol:

Bütün üyeleri yazsaydın az olmuş böyle :lol:

Hani yılmaz abimi demişti sana neydi forumun muhtarı diye aynen öyle..

Derman abla olmuşsun başımızada haberimiz yokmuş:D

Benim hakkımda yapılan yorumlara teşekkür ediyorum :)

Ve yağmur! Sen benim seni neden sevdiğimi çok iyi biliyorsun :!:

Aşk acısıyla parmak acısının arasında ki terk fark bu :arrow: Birini hatırlamazsın bile, birini ise hiç unutamazsın :!:

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 02 Mar 2012, 11:41

Forum muhtarı mı :D Olmaz bunu benden önce hakedenler var :)

Beni menetme düşüncelerimi yamaltan çünkü yazacak daha çooook şey var. Ama zamanla :)
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

ÇİĞDEM
Doktor

Mesaj gönderen ÇİĞDEM » 02 Mar 2012, 13:57

Bak aklıma geldi unutmadan yazayım diye geldim...

Yağmur damlaları: Gıcıkkkktır. Birde İnatçı Hemde çoooooook :D

“Serbest Kürsü” sayfasına dön