En sevdiğiniz şarkıcılar kimler?

Herşey serbest...
emrahk
Onursal Üye

En sevdiğiniz şarkıcılar kimler?

Mesaj gönderen emrahk » 04 Mar 2012, 22:42

Arkadaşlar, sevdiğiniz sanatçılar kimler görelim. Benim;

1) Tabi ki Barış Abim, Barış Manço
2) Hande Yener
3)Teoman.

Başka dinlediğim Türk sanatçı yok desem yeridir.

Yabancılar;

1) 80'ler müziği hastası olduğum için tabi ki ilk Modern Talking (her şarkısını ezbere biliyorum)
2) Scorpions
3) Lady Gaga. (seviyorum bu deliyi nedense)

Yabancı şarkı dinlemeyi daha çok seviyorum, kulağıma hoş gelen her şarkıyı dinlerim.

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Re: En sevdiğiniz şarkıcılar kimler?

Mesaj gönderen Ceros » 04 Mar 2012, 23:05

Hmm bende genelde yabancı sanatçılar dinlemeyi seviyorum. Bir ara baya bir heavy metal ağırlıklı dinliyordum. Ara sıra hala dinlerim.
Türklerden favorilerim;

Zakkum - Sıla - Emre Aydın - Barış Manço - MFÖ
Cem Karaca - Erkin Koray - Duman - Model - Gripin - Teoman
Halil Sezai - Sezen Aksu- Ajda Pekkan - Şebnem Ferah

Yabancı müzik olarak;

Adele (acayip ses var kadında) - Lady Gaga- Rihanna - Apocalyptica - Black Eyed Peas - Metallica
Pitbull (bitiyorum bu herife) - Jessie J - Katy Perry - Three Days Grace - Rammstein - The Beatles - Bon Jovi
The Cranberries - David Guetta - Light in Babylon -Swedish House Mafia -Adam Hurst - Linkin Park
Don amor - LMFAO - Taio Cruz - Zaz - George Zamfir

Aklıma geldiği kadarıyla sevdiğim sanatçılardır kendileri =))

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 04 Mar 2012, 23:36

Başka kaldı mı ki? :lol:

Birde heryerde duyuyorum ama hiç dinlemedim. Kim bu Halil Sezai? Çok mu cahilim nedir?.. :roll:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 04 Mar 2012, 23:40

emrahk yazdı:Başka kaldı mı ki? :lol:

Birde heryerde duyuyorum ama hiç dinlemedim. Kim bu Halil Sezai? Çok mu cahilim nedir?.. :roll:

Cahillik mi :o :lol: Buna gülerim abi.. Estağfirullah bunun cahilliğimi olur.
adam duygusal şarkılarıyla tavan yaptı :)

Ben bunun ile tanıdım :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=xisZIxDHosc Paramparça
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 04 Mar 2012, 23:43

:lol: I Love Music. Ama dediklerimi gerçekten sende bir dinle bayılırsın. Adele - Rolling in the deep mesela süper. Bütn gün dinliyorum sıkılmıyorum.

Aaa olmadı Halil Sezai yi bilmemek. :lol: Günümüzün Teoman'ı diyebilirim. İncir Reçeli filminden sonra büyük popülarite kazandı. Önceleri taksimde hayal kahvesinde çalıyordu hiç gitmek nasip olmadı zaten oda artık çalmıyormuş. :D Güzel şarkıları var sözleri özellkle güzel. Mesela;
Derdi nedir bu sonbaharın neden soldurur gülleri ?
Nerden bulur bu insanlar ben mutsuzken gülünecek şeyleri..
Sosyal medyada da çok dalga geçilir Halil'le :D bende az dalga geçmedim değil. İsyeeaağn diye diye :lol: Dinle farklı bir tarzı ve sesi var. Tavsiye ederim.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 04 Mar 2012, 23:53

Biri Halil Sezai mi dedi? :) Paramparça'yı bir burdan dinleyelim http://www.youtube.com/watch?v=zOaaTDh2tnU

Ben Sertab Erener- Ferhat Göçer- Candan Erçetin- Sıla ve tabi ki son zamanlarda Halil Sezai,
Radyo olarak sorarsanız Powertürk dinliyorum...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 05 Mar 2012, 00:00

Yağmur, cehaletimi aslında müzik konusunda yeniliğe pek açık olmadığımdan, gündemi pek takip edemediğim için söyledim. Mesela herkesin hemen sevdiği şarkıcıları, ben sevemiyorum. Halil Sezai'yi verdiğiniz linklerden dinledim, güzel şarkı, güzel söylüyor ama sesi vasat bence...

Mustafa Kemal Atatürk

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 05 Mar 2012, 00:49

muzıgı dınlıyorum rasgele ama kım soyluyomus yenı mı cıkmıs hıc umrumda olmuyo sahsen guzelse dınlıyorum :D :D ben kendımı derslerıme adadım arkadslar bos ısler bunlar :lol: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 05 Mar 2012, 00:53

byMRZ yazdı:muzıgı dınlıyorum rasgele ama kım soyluyomus yenı mı cıkmıs hıc umrumda olmuyo sahsen guzelse dınlıyorum :D :D ben kendımı derslerıme adadım arkadslar bos ısler bunlar :lol: :mrgreen:

Seninkide güzelmiş :lol: Ama kesinlikle boş iş değil Müzik ruhun gıdasıdır. :lol: Seni hüzünlendiren, keyiflendiren, huzur bulduran bir yapısı var. Benim için aşktır müzik. Hergün aşk yapıyoruz. :lol: Ders çalışırken bile dinlerim ben. =))

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 05 Mar 2012, 01:16

evet ben genelde pepeyı, kel oglanın muzıklerını 24 saat dınledıgım ve ızledıgım ıcın recep tahayla. :mrgreen: ruhum gıda kabul etmıyo artık :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 05 Mar 2012, 01:21

aynen müzik ruhu besliyor :wink: halil sezai gerçekten başarılı bende dinliyorum onu

SERDAR ORTAÇ,SILA,SONER SARIKABADAYI,ÖZGÜN,TARKAN,GÜLŞEN,BENDENİZ,SİBEL CAN,EBRU GÜNDEŞ,FERHAT GÖÇER,SEZEN AKSU
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 05 Mar 2012, 02:36

byMRZ yazdı:evet ben genelde pepeyı, kel oglanın muzıklerını 24 saat dınledıgım ve ızledıgım ıcın recep tahayla. :mrgreen: ruhum gıda kabul etmıyo artık :mrgreen: :mrgreen:
:D aynen valla... :D ama kıraç funda arar haluk levent şebnem ferah bi başka güzel
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 05 Mar 2012, 08:39

Bende Halil Seai'yi çok duydum ama dinlemedim tanımam etmem adamı..
Hatta facede şu söz bi ara çok dolaşıyodu :D

Daha halil sezai dinlemeyen bir topluluk var. Onlar seçilmiş insanlar bence..:d

:lol:

'
Numan Hadi
Bedirhan Gökçe
İbrahim Sadri
Ömer Köroğlu'

Yabancı Müziğin yanından geçmem.. O derece nefret ediyorum.. :roll:

Kırklareli Üniversitesi <3

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 05 Mar 2012, 12:21

Müzik yaşama tarzım diyebilirim mp3'üm var müziklerin bitme süresi daha doğrusu tahmini yazıyor... tahmini bitme süresi 16 gün 13 saat 42 dk. :)

Çok damar takılıyorum ben

:arrow: Selehattin ÖZDEMİR
Numan HADİ
Zafer GÜLER
Murat KEKİLLİ
Sagopa KAJMER
Rafet ELROMAN
Kıraç
Ümit YAŞAR
Erol BUDAN
Seyfi YERLİKAYA
Nürettin RENÇBER
Bergen
ve daha bir sürü damarcı var.....
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 05 Mar 2012, 13:22

Çok da müzik hastası değilimdir. Ya da aşırı sanatçı hayranlığı yoktur bende. Beğendiğim şeyleri arada dinlerim. Gitar ve bateri sesi hoşuma gidiyor. İlk aklıma gelenler;

Kıraç
Barış Manço
Ogün Şanlısoy ( Sadece 2 parçasını dinlerim, gerisini pek bilmem dinlediğim parçalarınında hastasıyım )
Haluk Levent
Bi ara sagopa da dinlerdim.
Resim

“Serbest Kürsü” sayfasına dön