miadlı yetişen görür :Ppp

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

Re: miadlı yetişen görür :Ppp

Mesaj gönderen dyg » 25 Mar 2012, 20:45

maybeoneday yazdı:bence sen ne yap biliyormusun dyg '' yorumlarının ayrıntısını kendine sakla yada bi derdin skıntın varsa özelden msj at '' kimsede kimsenin avukatlıgını yapmasın bence. bana saka espiri yapacaksa bi insan yerine göre yerini bilerek yapsın olmadı özür dilesin.. o gelip kücüklük gösterip özür dilese bende büyüklük gösterir bende özür dilerim.. herşey göründüğü gibi olmuyor bazen ha dyg ? dyg birşeyin havası değil yorumlara teker teker cvp vermek eğer birşeyin havasıysa eyvallah sende paylaşda fotoları seninde havanı görelim madem öyle ;)
Resim paylaşmıştım ama benimki miadını doldurdu bay maybeoneday! Ayrıca ben hava cıva taslamam güzelse güzel çirkinse çirkin bu bana KOYMAZ. Ama belli ki birileri o kadar güzel yorumdan sonra kötü yorum alınca attan düşmüşe döndü. Kusura bakmayıver abi.
O sana göre yani sen yorum yaparken ayrıntısını kendine saklarsın olur biter. Ben ayrıntılarıyla anlatmayı ve karşımdaki insanın idrak yollarını açmayı seviyorum. Daha pekiştirilmiş oluyor. Ayrıcaa avukatlık yapmadım. Ben yalnızca kullanmış olduğun o "çirkin" ifade hakkında yorumda bulundum. Hadi olmadı avukatlık yaptım. Okumak istediğim bölüme alt yapı olur fena mı? Burası herkesin görüş bildirdiği bir platform.
"Maybeoneday" yorumlarımı kendime saklamayı denerim. Tabi dediğim gibi "belki bir gün".

Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,
yorgun bedenini ve ruhunu dinlendirmk istediğiydi..
Sadece HUZUR'du istediği,
bir damla dahi olsa kana kana içerdi...
Huzur...Bir damla huzur... ”

Take my darkest fears and play them
Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

“Erkek Üye Resimleri” sayfasına dön