açık lise okuyabilirmiyim ne yapmalıyım)

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

ege

açık lise okuyabilirmiyim ne yapmalıyım)

Mesaj gönderen ege » 29 Mar 2012, 19:09

ben 40 yaşındayım lise 1 den 2 dersim vardı kaldım o dönemde tekrar okuma yoktu beklemeli olarak 1 yıl ara verdim ama olmadı ve okulu bırakmıştım aradan 2 yıl sonra tastikname alarak tekrar hak verilmişti okul değişikliği yaparak dışardan bitirmelere girdim fakat özel sebeplerden dolayı başlaman bitti 1 ya buda 2 sınava girdim sanırım, bu durumda nasıl devam edebilirmiyim hiç bir evrağa sahip değilim nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.asıl önemlisi hala hakka sahip olabilirmiyim.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: açık lise okuyabilirmiyim ne yapmalıyım)

Mesaj gönderen Doçent » 29 Mar 2012, 22:06

ara vermiş olsanda tekrar devam edebilirsin :wink: eger donuk durumdaysa yada silik yine farketmez kayıt yenile...en yakın halk egitim merkezine yada bir liseye gidip tc numaranla anlaşılır yanii :)

İçinde bulunulan dönem itibariyle Açık Öğretim Lisesinde öğrencilik durumu Aktif, Donuk ve Silik durumdaki öğrenciler kayıt yenileyebilirler.
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

KashmiriaN
Doktor

Mesaj gönderen KashmiriaN » 29 Mar 2012, 22:09

Yaş sınır olmadığı için okumanız sorun çıkmaz. Daha önce aöl ye kayıt yaptırdığınıza göre sanırım sadece kayıt yenıleme yappmanız gerekmekte...

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 29 Mar 2012, 22:11

ama şu sıra kayıt yenileme sona eriyor 30 mart son gün o da yarın :? yoksa eylül ayını bekliyceksin :?
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön