Ygs'de Değişiklik..!

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
efecan
Asistan

Ygs'de Değişiklik..!

Mesaj gönderen efecan » 03 Nis 2012, 12:22

Dinçer'den YGS Açıklaması

Dinçer: YGS sınavının yılda üç-dört kez yapılmasına yönelik çalışma yapıyoruz.

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer YGS sınavı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
"YGS birden fazla yapılacak, öğrencinin aldığı en yüksek puan geçerli olacak. Bu uygulamayı çeşitli sebeplerden dolayı sınava giremeyenler için düşünüyoruz"

BU DEĞİŞİKLİĞİN SEBEBİ SAMSUNDA BİR ÖĞRENCİ KARDEŞİMİZİN YGS YÜZÜNDEN KALP KRİZİ GEÇİRİP VEFAT ETMESİ...

Zaten hep kötü bir şeyler olduğunda böyle kararlar alırlar...
En son efecan tarafından 03 Nis 2012, 15:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Mezun

Kullanıcı avatarı
Eflâ
Uzman

Re: Ygs'de Değişiklik..!

Mesaj gönderen Eflâ » 03 Nis 2012, 12:49

Neyse ki atlattık şu ygs belasını.. Yoksa aynı heyecanı defalarca yaşayamazdım sanırım. (:

Onunla gülmek dünyanın en güzel şeyidir, siz bilmezsiniz. (:

Aöl MEZUN!

Aöf - Kamu Yönetimi

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 03 Nis 2012, 12:58

bence bir kaçkez olmasi iyi insanin hayatını etkılıyen bir sinav bir kere olmamali
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 03 Nis 2012, 15:03

Zaten biliyorum bütün ilkleri benim yaşamam lazım :lol: olmazsa olmaz yani benim için :mrgreen: Hayat üstüme üstüme geliyorsa ben de inadına inadına onun üstüne gidicem... :wink:

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 03 Nis 2012, 15:04

kardelen198 yazdı:Zaten biliyorum bütün ilkleri benim yaşamam lazım :lol: olmazsa olmaz yani benim için :mrgreen: Hayat üstüme üstüme geliyorsa ben de inadına inadına onun üstüne gidicem... :wink:

Git tabi ablacım ;)
İlkler her zaman güzeldir ;)
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 03 Nis 2012, 15:09

Yağmur damlaları yazdı:
kardelen198 yazdı:Zaten biliyorum bütün ilkleri benim yaşamam lazım :lol: olmazsa olmaz yani benim için :mrgreen: Hayat üstüme üstüme geliyorsa ben de inadına inadına onun üstüne gidicem... :wink:

Git tabi ablacım ;)
İlkler her zaman güzeldir ;)
Bir de bilseydik nasıl bir ilk olduğunu daha iyi olurdu, çok bilinmeyenli denklemler kuruyoruz baksana, acaba öyle mi olacak yoksa böyle mi? :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 03 Nis 2012, 15:11

efecan yazdı:Dinçer'den YGS Açıklaması

Dinçer: YGS sınavının yılda üç-dört kez yapılmasına yönelik çalışma yapıyoruz.

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer YGS sınavı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
"YGS birden fazla yapılacak, öğrencinin aldığı en yüksek puan geçerli olacak. Bu uygulamayı çeşitli sebeplerden dolayı sınava giremeyenler için düşünüyoruz"

BU DEĞİŞİKLİĞİN SEBEBİ SAMSUNDA BİR ÖĞRENCİ KARDEŞİMİZİN YGS YÜZÜNDEN KALP KRİZİ GEÇİRİP VEFAT ETMESİ...

Zaten hep kötü bir şeyler olduğunda böyle kararlar alırlar...

Evet kötü şeyler olduğunda :( Ne önemi kalıyorsa artık :(
Tabi iyi düşünmek lazım. Bu karar yerinde olmuş. İnşaallah hayırlı olur.
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 03 Nis 2012, 15:42

bakalaım bekliyip göricez
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 03 Nis 2012, 15:46

Aslında iyi olmuş en azından bu konuda fazla stres yaşamayız böylelikle. serenanında dediği gibi böyle önemli bir sınav birkere olunca aksilikler vs. hep üst üste geliyor en azından birkaçkez oldumu ilk seferde olmazsa ikinci seferde olur heyecan vs. kalmaz süre daha iyi kullanılır. Deneyim ve tecrübe kazanılır. 1 yıl beklemektense bir sınav daha beklemek daha iyi.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 03 Nis 2012, 15:51

YGS kalkacak dedikten sonra, birden fazla YGS olacağını duyunca verilecek cevap;

Bu ne perhis, bu ne lahana turşusu?
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 03 Nis 2012, 15:54

YGS kalkana kadar o köprünün altından ne sular akar ne sular. Benim hiç inancım yok kalkacağına.
Hatta bkz:

Resim

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
efecan
Asistan

Mesaj gönderen efecan » 03 Nis 2012, 15:57

emrahk yazdı:YGS kalkacak dedikten sonra, birden fazla YGS olacağını duyunca verilecek cevap;

Bu ne perhis, bu ne lahana turşusu?
AYNEN KISA VE ÖZ OLAY BU...
Mezun

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 03 Nis 2012, 16:01

dogrusu sinav degişen zamanda giricez sınava bun iyimi deyım kötümü diyim bilmiyorum iyi tarafi eger olursa 1 den fazla sınav olucak kötü tarafı nasıl olucagı hakkında hiç bir bilgimiz yok bu belirsizlik benim moralimi fena bozuyur simdi ygs mi çalişcam yoksa baska bişeyemi çalişcam bilmiyorum daha nerden baslıcagımı bile bilmiyorum

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 03 Nis 2012, 19:35

tek bir sınav olmasındansa bu güzel bir haber yanii ama yaşıyıp görcez hayırlısı olsun :)
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 03 Nis 2012, 20:58

Aman bu ülkede bir de adam akıllı birşeyler yapın yaw. Tamam yapılan güzel şeyler de var ama bu eğitim sistemi en önemlilerinden. Ya kaldırın tamamen 3-5 hiç yapmayın. Öğrenciler lisedeki başarı ve notlarına göre yönlendirilse olmaz mı acaba bu konuyu merak ediyorum :?:

Hadi ben öylesine girdim ygs ye olursa olur olmazsa olmaz diye. Ama o gençlere yazık ya. Yıllarca hazırlan. Ondan sonra 2-3 saate geleceğini sığdır. Buna kalp mi dayanır. Orada ölçülen bilgi felan da değil tam olarak. Ben belki biliyorum ama sürem yetmeyebilir. O gün hasta olabilir kişi. Ee lavoba ihtiyacı oluverirse tamam yandı sınavın :evil: Bunlar hep olabilen insani haller. Benim girdiğim okula ambulans gelmiş rahatsızlanan bir iki öğrenci varmış sanırım panik atak. Eee ne oldu şimdi. Bu adaletsizlik
Resim

“Serbest Kürsü” sayfasına dön