Canınız Sıkıldığında Ne Yaparsınız ?

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Canınız Sıkıldığında Ne Yaparsınız ?

Mesaj gönderen Jackal4540 » 26 Haz 2012, 17:07

Bugün dayanamadım çok canım sıkılıyordu sizede bir sorayım dedim canınız sıkıldığınızda ne yaparsınız ?
Genelde ben canım sıkıldığında bilgisayar başına geçerim 80's 90's müzikler dinlerim biraz faydası olur sıkıntıya ama yine sıkıntıma iyi gelmiyor.
Sizce can sıkıntısına iyi gelen şey nedir ? Canınız Sıkıldığında Ne Yaparsınız ?

Kullanıcı avatarı
EvolutionDestructive
Asistan

Re: Canınız Sıkıldığında Ne Yaparsınız ?

Mesaj gönderen EvolutionDestructive » 26 Haz 2012, 17:11

oyun oynarm bazen dizi açarım

olmadı atlarım araca gezerim :D

http://sponkk.blogspot.com/

al oku biraz zamanın geçsin
Resim

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 26 Haz 2012, 17:40

araba atrlar hıc basmadıgım kadar basarım sıkıntımı ondan cıkarırım

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 26 Haz 2012, 18:58

bursa_sezen yazdı:araba atrlar hıc basmadıgım kadar basarım sıkıntımı ondan cıkarırım
:mrgreen:
Sonra arabanı tamire götürmek zorunda kalırsan o zaman dahada sıkıntılanırsın :mrgreen:
Arabaya fazla gazı kökleme kriger kayışını koparırsın onu değiştirmek büyük bir sıkıntı masraf edecen sonuçta :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 26 Haz 2012, 19:14

[quote="Jackal4540"][quote="bursa_sezen"]araba atrlar hıc basmadıgım kadar basarım sıkıntımı ondan cıkarırım[/quote]
Sonra arabanı tamire götürmek zorunda kalırsan o zaman dahada sıkıntılanırsın :mrgreen:
Arabaya fazla gazı kökleme kriger kayışını koparırsın onu değiştirmek büyük bir sıkıntı masraf edecen sonuçta :mrgreen:[/quote]

BIRSEY OLMAZ BENIM ARABAM SAGLAMDIR KAYISTA KOPMAZ AYRICA ARABA BENDEN DEGERLI DEGIL :lol:

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 26 Haz 2012, 22:44

Tabiki yani insanın canı gibi kıymetli bir şey yoktur bende mala önem vermemde durduk eğlenmek istersen yakarsın arabayı sıkıntılanırsın onla uğraşırken dedim.Arabayı bozduktan sonra kenara atçak halin yok ya kesin uğraşıcan :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 26 Haz 2012, 23:42

Jackal4540 yazdı:Bugün dayanamadım çok canım sıkılıyordu sizede bir sorayım dedim canınız sıkıldığınızda ne yaparsınız ?
Genelde ben canım sıkıldığında bilgisayar başına geçerim 80's 90's müzikler dinlerim biraz faydası olur sıkıntıya ama yine sıkıntıma iyi gelmiyor.
Sizce can sıkıntısına iyi gelen şey nedir ? Canınız Sıkıldığında Ne Yaparsınız ?

Canım sıkıldığında sessiz sedasız bir kenara cekilirim...
Düşünmek her zaman iyi gelir ;)
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 26 Haz 2012, 23:58

canım sıkılınca genelde elime bir kağıt birde kalem alır birşeyler karalarım,bazende müziğin sesini sonuna kadar açıp hayal kurarım düşünürüm.. :lol: bunları yapınca sıkıntım geçmesse kitap okurum en önemlisi de Kuran-ı Kerim okurum, bol bol dua ederim mutlaka sıkıntım geçer sizlere de öneririm:))
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
EvolutionDestructive
Asistan

Mesaj gönderen EvolutionDestructive » 27 Haz 2012, 00:57

Jackal4540 yazdı:
bursa_sezen yazdı:araba atrlar hıc basmadıgım kadar basarım sıkıntımı ondan cıkarırım
Arabaya fazla gazı kökleme kriger kayışını koparırsın onu değiştirmek büyük bir sıkıntı masraf edecen sonuçta :mrgreen:
accortlarda kayış zincir reyis kopmuyo hehe
Resim

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 27 Haz 2012, 18:19

evet hıc bırsey olmaz

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 27 Haz 2012, 18:21

Jackal4540 yazdı:Tabiki yani insanın canı gibi kıymetli bir şey yoktur bende mala önem vermemde durduk eğlenmek istersen yakarsın arabayı sıkıntılanırsın onla uğraşırken dedim.Arabayı bozduktan sonra kenara atçak halin yok ya kesin uğraşıcan :mrgreen:
ben ugrasmam ugrasanı bulurumm mal onemlı degıl benım ıcın

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 28 Haz 2012, 01:32

Bebekte 3-5 tur atarım olmadı bide sinema yaparım... :D :D
"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 30 Haz 2012, 23:44

Yapboz yaparım kitap okurum yada balkona çıkar rüzgar saçlarımı savururken :lol: hayallere dalarım. Ama yapboz harbi kafayı boşaltmaya birebir, parçanın yerini bulcam diye düşüne düşüne ulema oldum :mrgreen: gerçi bulamayınca az sinir olup dellendiğim zamanlar olmadı değil. :lol:
sezen abla az kaldı şurda ehliyetimi alıyım arabamıda alıyım beraber basalım gaza :lol:

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 04 Ağu 2012, 01:30

Bende ehliyet alacağım ama maalesef sağlık kontrolünden geçiriyorlar işitme problemim,gece körlüğü,beyin hastalığı,Psikolojik gibi hastalıklarım olduğu için sağlık raporundan geçemem.
Ehliyet Alamam daha doğrusu.
Benimde her gün canım sıkılıyor yaww ne yapacam ben böyle.Geleceği çok düşünüyorum geçmişi kafama takıyorum çocukluğumu özlüyorum kültürpark,continent Metro alışveriş merkezleri gezerdik abim annem ben o yılları özlüyorum 1990 ile 2004 yılına kadar olan zamanımı özlüyorum o yılları düşündükçe dahada canım sıkılıyor ah hep çocuk kalsaydım dünyadan haberim olmasaydı diyorum.Gelecekteki yaşantım böyle sıkıntılı olursa dayanamam diyorum içimden.
Dahada sıkıntı bastırıyor üffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :oops:
Yaşım ilerledikçe sıkıntıda ilerliyor bir türlü durduramıyorum sıkıntı takıntı bir türlü frenliyemiyorum.Tabi beynimdeki tümörün ağrısıda var.Kaç psikiyatri kaçtane nöroloji doktoruna gittim size anlatsam sayfa yetmez okadar sıkınıtı yaşadım.
Arkadaşlar yatarak iğne serum yada ilaçlarla tedavi eden psikolojik tedavi yapıyorlarmı ?

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 05 Ağu 2012, 04:57

Açık öğretimde okumam sıkıntıdan patlamama sebep o yüzden direkt ders çalışıyorum sıkılınca.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön