nereden nereye geldım.......

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

nereden nereye geldım.......

Mesaj gönderen bursa_sezen » 07 Ağu 2012, 20:43

Bir zamanlar arkadas,dost,arkadastan öte dediklerımız gun geliyor hepsınden uzaklaşıyoruz bazılarına öfke duyabiliyoruz herseyi paylasmıs olsakta ama hayatım boyunca unutamayacagım kişilerde var burda ama o bir kişiyı hıc ama hıc unutmayacagım bu yazıyı neden yazdım bılıyorum ama içimden geldi paylasmak istedim belki, garip gelebılır arkadaslar sıze ESKİ DOSTLUKLARI ARKADASLIKLARI ARIYORUM her ne kadar bulamasamda :roll: ama olsun yınede ıyı dostluklar arkadaslıklar edındım bu da bana hayatım boyunca kalacak guzel anılar... :wink: :wink:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: nereden nereye geldım.......

Mesaj gönderen Doçent » 10 Ağu 2012, 05:25

sanaldan tanıştığmız çok az dostluk reele taşınıyor bazılarıda belleğimizde tamamen kaybolmasada unutuluyor garip ama gerçek :D uzun bir yol hayat yolda aldıklarımızı sonra tekrar yolda bırakıyoruz :wink: ama en önemlisi bize kattıkları ve bizden ne götürdükleri bence :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 10 Ağu 2012, 08:16

her dostluktan iyi şeler çıkar. her hatadan ders alınır. şu var sanal dostluklar reele taşınması zordur. çünkü sonu gelmeyen bir yoldur. seçenek çoktur. ve sanki insanlar yabani ve evcil bir tür varlık gibi görünürler. güven meselesi vardır. ve sanalda çok insanın canı yanmıştır. kimisi huzur bulmuştur. kimi zevk peşinden gidince hataya kapıldı. kimisi tuzağa düştü. sonuçta amaçlar niyetler var. çok gelişmiş teknolojik bir nimette neler istediğimizdir. dengeyi bilirsek zarar görmeyiz aşırı hız yaparsak bir yerlere çarparız.
yani sanal eşittir:
eğitim
alışveriş
haber
bilgi
tıp
spor
siyasi
video resim
sosyal paylaşım(belli belirsiz zaman harcama metodu
kumar
yuzak
bağımlılık
anti gruplar
vs vs.

biz bunlardan hangisini istiyoruz ona göre verim alacağız.

saygılar... :)
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 15 Ağu 2012, 18:27

eski dostluklar yok malesef :roll:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Ağu 2012, 18:51

bursa_sezen yazdı:Bir zamanlar arkadas,dost,arkadastan öte dediklerımız gun geliyor hepsınden uzaklaşıyoruz bazılarına öfke duyabiliyoruz herseyi paylasmıs olsakta ama hayatım boyunca unutamayacagım kişilerde var burda ama o bir kişiyı hıc ama hıc unutmayacagım bu yazıyı neden yazdım bılıyorum ama içimden geldi paylasmak istedim belki, garip gelebılır arkadaslar sıze ESKİ DOSTLUKLARI ARKADASLIKLARI ARIYORUM her ne kadar bulamasamda :roll: ama olsun yınede ıyı dostluklar arkadaslıklar edındım bu da bana hayatım boyunca kalacak guzel anılar... :wink: :wink:
Bu sitem kime, forumdan tanıdığımız birine sanki?...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 15 Ağu 2012, 19:07

emrahk yazdı:
bursa_sezen yazdı:Bir zamanlar arkadas,dost,arkadastan öte dediklerımız gun geliyor hepsınden uzaklaşıyoruz bazılarına öfke duyabiliyoruz herseyi paylasmıs olsakta ama hayatım boyunca unutamayacagım kişilerde var burda ama o bir kişiyı hıc ama hıc unutmayacagım bu yazıyı neden yazdım bılıyorum ama içimden geldi paylasmak istedim belki, garip gelebılır arkadaslar sıze ESKİ DOSTLUKLARI ARKADASLIKLARI ARIYORUM her ne kadar bulamasamda :roll: ama olsun yınede ıyı dostluklar arkadaslıklar edındım bu da bana hayatım boyunca kalacak guzel anılar... :wink: :wink:
Bu sitem kime, forumdan tanıdığımız birine sanki?...

o kendını bılır evet forumdan tanıdıgım bırısıne :roll:

Kullanıcı avatarı
bursa_sezen
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bursa_sezen » 26 Eyl 2012, 20:19

artık o kısının bır onemı yok mazıye karıstı cunku :wink:

“Serbest Kürsü” sayfasına dön