ASKERİ OKULLAR

Herşey serbest...
Yüzbaşıoğlu
Acemi

ASKERİ OKULLAR

Mesaj gönderen Yüzbaşıoğlu » 20 Eki 2012, 06:09

Arkadaşlar bilindik üzere Açık öğretim lisesi öğrenciler Askeri okullara (Harp,Astsubay,Bando) başvuruları kabul edilmemektedir.Bu site Açık öğretim liselilerin bir çok sorununa çözüm bulmuş,bulmaktadır.Bir arkadaşım MF3-483 puan almasına rağmen GATA tıp fakültesine giremedi.Sebebi ise Aöl Öğrencisi olmasıydı.Mülakatlarda ilk aşamada elendi ve kendisinden daha düşük puan alanları bir süt mülakata tabi tuttular.(Biz Eşit Bir Ülkede yaşıyoruz..YA..)Bu yıl içerisinde bir çalışma yapsak ve de açılışı ben yapsam kaç kişi benimle beraber olur.?

Not: GATA= Gülhane Askeri Tıp Akademisi....Kapanış puanı 463

İlginizi beklemekteyim.

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: ASKERİ OKULLAR

Mesaj gönderen Senanur » 22 Eki 2012, 04:15

Bu konu forumu aşar. Bence çeşitli platformlarda kamaoyu uluşturulmalı.

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 22 Eki 2012, 09:35

aynen. hatta büyük caplı imza kampanyası bile başlatılabilir. resmi kurumlara duyurulabilir. acık lisenin neyi eksikki askeri okullar bu konuda mağduriyet yaratıyor anlamıs değilim. ygs ye alınıyorsak orayada alınmalıyız. üvey evlat değiliz hepimiz ülkemize hizmet etmek icin cabalıyoruz..
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 22 Eki 2012, 23:11

bize ayrıcalık tanımaları gerekirken yaptıklarına bak. başımızda hocamız bile yokken, ingilizce serisi gibi zor dersleri geçmekte zorunlu kılınıyoruz.

Yüzbaşıoğlu
Acemi

Mesaj gönderen Yüzbaşıoğlu » 31 Eki 2012, 01:11

Ben teklifi sundum.Diğer forumdaki arkadaşlara da bildiri yapmak için çabalasak ve de Askeri okulda okumak istiyorsak bunu yapalım bence..

“Serbest Kürsü” sayfasına dön