alan değiştirmek istiyorum

Ders notu paylaşımlarınızı bu bölümde yapabilirsiniz.
hacer vanoglu

alan değiştirmek istiyorum

Mesaj gönderen hacer vanoglu » 23 Eki 2012, 03:55

ben aolde alan yok bolumu olarak okuyorum yaldız sosyal bilimler alanını secmek istiyorum kayıt yeniledim alan değişimini gösteriyor sayfamda yalnız sectiğim zaman alan yok olarak gösteriyor olmuyor nasıl yapabilirim toplam dönemim 8 aolde okudugum dönem 4 neden secim yapamıyorum bana yardımcı olur musunuz

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: alan değiştirmek istiyorum

Mesaj gönderen kripton » 23 Eki 2012, 04:11

hacer vanoglu yazdı:ben aolde alan yok bolumu olarak okuyorum yaldız sosyal bilimler alanını secmek istiyorum kayıt yeniledim alan değişimini gösteriyor sayfamda yalnız sectiğim zaman alan yok olarak gösteriyor olmuyor nasıl yapabilirim toplam dönemim 8 aolde okudugum dönem 4 neden secim yapamıyorum bana yardımcı olur musunuz
Toplam dönemi 9 un altında olanlar artık alan seçemiyor. Alansız olarak devam edeceksiniz.
Resim

hacer vanoglu

Mesaj gönderen hacer vanoglu » 23 Eki 2012, 04:27

peki tesekkürler bilginiz için 9 olduktan sonra seçim yapabilir miyim peki

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 24 Eki 2012, 00:10

Hayır alanlar kademeli olarak kaldırıldığı için artık alan seçimi olmayacak. Dönemi 9 üstü olanlar eski sistemde zaten alanlı okuyan kişilerdi ve bu sadece onlara tanınan bir hak.
Resim

sahan_27

Mesaj gönderen sahan_27 » 26 Eki 2012, 17:55

kripton yazdı:Hayır alanlar kademeli olarak kaldırıldığı için artık alan seçimi olmayacak. Dönemi 9 üstü olanlar eski sistemde zaten alanlı okuyan kişilerdi ve bu sadece onlara tanınan bir hak.

benim dönemim 10 bölüm sayısal ama genel kültüre geçmek istiyorum bu sayede bu sene mezun olabilirim. sizce sıkıntı olurmu sınavda?

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 28 Eki 2012, 06:14

Ben alansız okuduğum için detayları pek bilmiyorum ama forumda alanını değiştirip daha kısa sürede mezun olan arkadaşlar vardı sanırım. Ama iyi araştırın da canınızı sıkacak bir durumla karşılaşmayın.
Resim

“Ders Notları” sayfasına dön