Emrah42 adlı arkadaşıma hitaben!...

Ders notu paylaşımlarınızı bu bölümde yapabilirsiniz.
DeKaN
Uzman Doktor

Emrah42 adlı arkadaşıma hitaben!...

Mesaj gönderen DeKaN » 23 Kas 2012, 00:39

Sevgili Emrah kardeşim bugünümü paso internette araştırma yaparak geçirdim hem de senin paylaştırdığın ders notları flash belleğe yükleyip evde bilgi not defterime geçireceğim. Ve bana faydalı olacağına inanıyorum. Bu senin paylaştırdığın ders notları senin bu foruma iz olarak bıraktığın en güzel bir armağandır. Ve seni bu forum da hep görmek isterim. Diğer arkadaşların da az bir grup muhakkak seninle gurur duyuyordur. Emin ol ben seninle gurur duyduğum için sana teşekkürümü böyle bir konu açarak bildirmek istedim. Ders notları için de çok teşekkür ediyorum.
En son DeKaN tarafından 23 Kas 2012, 19:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
AÇIK ACEMİ
Doktor

Re: Emrah42 adlı arkadaşıma hitaben!...

Mesaj gönderen AÇIK ACEMİ » 23 Kas 2012, 02:37

evet arkadaşım bu konuda seninle hem fikirim bu dönemki derslerimin ders notlarını hep emrah arkadaşımızdan temin ettim ve inşallah başarılı olucam aslında 8 ders seçtim çünkü önümüzdeki ay nişanım var ve bu süre içinde istanbulda olucam fazla çalişamam diye az ders seçtim
kalan kredi:56 toplam kredi:136

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 24 Kas 2012, 19:48

DeKaN yazdı:Sevgili Emrah kardeşim bugünümü paso internette araştırma yaparak geçirdim hem de senin paylaştırdığın ders notları flash belleğe yükleyip evde bilgi not defterime geçireceğim. Ve bana faydalı olacağına inanıyorum. Bu senin paylaştırdığın ders notları senin bu foruma iz olarak bıraktığın en güzel bir armağandır. Ve seni bu forum da hep görmek isterim. Diğer arkadaşların da az bir grup muhakkak seninle gurur duyuyordur. Emin ol ben seninle gurur duyduğum için sana teşekkürümü böyle bir konu açarak bildirmek istedim. Ders notları için de çok teşekkür ediyorum.

Teşekkür ederim ne diyeceğimi bilemedim inşallah notlarımın faydasını görür emeginizin karşılığını fazlasıyla alırsınız Size tavsiyem kimse ben yapamam demesin insan çalıştıkça Allah mükafatını verir zaman o kadar çabuk geçiyor ki AÖL ye yazılalı tam 2 sene oldu ve inşallah 2013 de tamamen bitmiş olacak yeni başlayan arkadaşlarada tavsiyem kendilerine bir program çizip günlük bir veya iki saat çalışmaları en güzel en akılda kalıcı çalışma yöntemide konunun özetini çıkarıp test çözmektir Bol bol test çözün DEKAN arkadaşımıza buradan çok teşekkür ediyorum
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 24 Kas 2012, 19:54

Rica ederim Emrah kardeşim.

İsa
Acemi

Mesaj gönderen İsa » 25 Kas 2012, 01:40

Emrah Bey size ne teşekkür etsek azdır.Hepimizin gönlünde yerin ayrıdır.Bir dersi tamamiyle çalışıp sonra senin özetinden faydalanmak çok şahane oluyor.
İnşallah sizde en yakın zamanda mezun olursunuz.Hayatınızda her daim başarılı olmanız dileğiyle.

Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Devrimsahte » 27 Kas 2012, 22:11

DeKaN yazdı:Sevgili Emrah kardeşim bugünümü paso internette araştırma yaparak geçirdim hem de senin paylaştırdığın ders notları flash belleğe yükleyip evde bilgi not defterime geçireceğim. Ve bana faydalı olacağına inanıyorum. Bu senin paylaştırdığın ders notları senin bu foruma iz olarak bıraktığın en güzel bir armağandır. Ve seni bu forum da hep görmek isterim. Diğer arkadaşların da az bir grup muhakkak seninle gurur duyuyordur. Emin ol ben seninle gurur duyduğum için sana teşekkürümü böyle bir konu açarak bildirmek istedim. Ders notları için de çok teşekkür ediyorum.

+1 :wink: Katılıyorum Dekan yoldaşa.Emrah yoldaş Bu Zorlu ve karmaşık yolda bize yoldaşlık yaptığın için özellıkle notlar konusunda özet çıkarıp forum üyelerine yardım ettiğin için teşekkürü borç bilirim Hayatta herşey gönlünce olsun sağol . :)
~ Devrim Sahte ~

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 03 Ara 2012, 02:18

Teşekkürler devrimsahte

musti1326
Acemi

Mesaj gönderen musti1326 » 30 Ara 2012, 04:02

Emrah kardeşim seninle aynı durumdayım 2013 te mezun olacağım inş. tabi geçen sınavda tam kredi alarak geçtim.Senin çıkardığın ders notları çok yardımcı oldu bana hatta şuan 20 gün sonraki sınav için çıkardığın notların çıktısını alıyorum. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN :)
BÜTÜN PAYLAŞIMLARIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...
Emrah42 kardeşim nikinde ki gibi 42 liysen toprağız bu arada :)

KONYA'DAN SELAMLAR...
Aslında herkes dahidir.Ama siz kalkıp bir balığı, ağaca tırmanma yeteneğine göre yargılarsanız, tüm hayatını aptal olduğuna inanarak geçirir.
Albert Einstein

MEZUN

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 30 Ara 2012, 09:24

musti1326 yazdı:Emrah kardeşim seninle aynı durumdayım 2013 te mezun olacağım inş. tabi geçen sınavda tam kredi alarak geçtim.Senin çıkardığın ders notları çok yardımcı oldu bana hatta şuan 20 gün sonraki sınav için çıkardığın notların çıktısını alıyorum. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN :)
BÜTÜN PAYLAŞIMLARIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...
Emrah42 kardeşim nikinde ki gibi 42 liysen toprağız bu arada :)

KONYA'DAN SELAMLAR...
A.S hemşerim benim iyi notlar almana sevindim inşallah başarıların devamı gelir kredin 102 yi geçtiyse 2 ocaktan sonra sende ünüversite sınavlarına başvur derim.
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

bysid1
Çırak

Mesaj gönderen bysid1 » 18 Oca 2013, 23:10

Siteye üye olmamın sebebidir emrah42 tanımasamda ders notları çok yardımcı oldu ellerine sağlık çok teşekkürler

sahan_27

Mesaj gönderen sahan_27 » 28 Mar 2013, 04:03

emrah42 kardeşim sana nekadar teşekkür etsem azdır. kardeşimi eğitime sen kazandırdın desem abartmamıs olurum. senin notlarınla geçiyo dersleri. bazı derslerde notun olmadıgı için o derslerde acayip zorlanıyoruz:) inş. bu sene mezun edicem onuda. tekrar tekrar teşekkür ederim. Allah Senden Razı olsun..

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 28 Mar 2013, 06:54

Allah hepinizden razı olsun bilgi paylaştıkça çogalır elimden gelsede bütün derslerin notlarnıı çıkarıp paylaşsam ders notlarını çıkarırken bir emek harcıyorum o notların başklarına da fayda olması emeklerin boşa gitmedigini gösteriyor benim için hepsinden daha güzel insanların faydalanması

Dpbdpb

Mesaj gönderen Dpbdpb » 21 May 2013, 18:10

Ben Mayıs sınavı ile inşallah bir aksilik olmazsa mezun oluyorum. İlk sene kitap aldım ama sonra Emrah42 arkadaşın ders notlarına çalıştım çoğu derste, benim çok işime yaradı hem de yüksek notlar aldım o derslerden. Kendisine de başarılar diliyorum emekleri ve yardımı için de teşekkürü borç bilirim... (:

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 21 May 2013, 21:33

allah razı olsun emrah abimden sen olmasaydın napardık yaaaaaa :) :) :) :) :) :) ):

seviyoruzzzzzz seniiii ...... notların hep kalbimizde kalcak :wink: :wink:

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 22 May 2013, 00:26

Hepinizin yeri gönlümde ayrı insanlara yardımcı olmasını seviyorum. Benim tek üzüldüğüm zaman insanlara yardımcı olamadıgım zamandır.

“Ders Notları” sayfasına dön