ygs basvurusu ?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

ygs basvurusu ?

Mesaj gönderen Ceros » 04 Oca 2013, 06:08

merhaba benim aklim cok karisti ya ben simdi formu internetten cikartip evde doldurup gotursem mi olur orda form verceklermi birde nereye gitmem lazim ben halk egitim merkezinemi liseyemi. bankaya gidip osym icin deyince sanirim direk aliyorlar 40TL yatirmam gerek dimi ? Fotograf goturcekmiyim orda mi cekicekler ? ne goturmem lazim simdi ben mezun olmadim okuldan halkegitimden bir cikti vs birsey almam gerek mi ? daha simdiden heyecan yaptim.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

GüListaN
Doçent

Re: ygs basvurusu ?

Mesaj gönderen GüListaN » 04 Oca 2013, 19:36

Heyecan yapma sakin ol (:

İnternet çıktını alıp evde doldurabilirsin.
Geçen sene Halk Eğitimde onaylatmıştık formu ama bu sene de öyle midir bilemem.
Bankaya 40 tl'ni yatırıp makbunuzu alıp formun, kimliğin, makbuzunla başvuru kabul eden Lise'ye gidiyosun,
orda fotonu çekcekler bilgilerini sisteme girip senin kaydını yapcaklar sonra sana ösym şifrenin olduğu bi kağıt verip göndercekler:)
sanırım lisede yapılan işlemler için 3-5 tl alıyolar.
Kırklareli Üniversitesi <3

senininternetin
Acemi

Mesaj gönderen senininternetin » 04 Oca 2013, 21:29

Kardeş ben dün başvurumu yaptım sana aynen anlatıyorum.

Bankaya git 40 TL yatır. Sonra evden ösym sitedine gir, formu indirip doldur. Okul kısmı ile ilgili bilgileri açık lisenin sitesinden edinebilirsin. Ardından Halk Eğitim Merkezine git orda bu forumu onaylat. Sonra herhangibi bir liseye gidip Öss başvurunu yaptır. Senden 3 lira alacaklar burada. İşte bu kadar hadi kolay gele.

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 05 Oca 2013, 04:31

O kadar da zor değilmiş aslında. :) sağolun cevap için bide hangi lisenin kayıt yaptıgını vs nerden bilcem her lise yapıyordur heralde ?

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 05 Oca 2013, 04:32

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 05 Oca 2013, 04:42

Teşekkürler gülistan :))

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 05 Oca 2013, 05:05

rica ederim:)

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön