Sınav hakkında sorularım?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
MaVeRa
Acemi

Re: Sınav hakkında sorularım?

Mesaj gönderen MaVeRa » 17 Oca 2013, 07:06

frangrance yazdı:Bir şey diyiceğim,her sınav arası kayıt yenilememi yapıyoruz? Ve az önce mezun olmak için en az 8 sene ve üzeri yazıyor?Ben anlamadım? biliyorum çok soru soruyorum ama öğrenmek için bunlar

senede 3 dönem var...
3 dönemde ayrı ayırı kayıt yaptırmAK ZORUNDASIN...
mezun olmak için en erken 8.dönem olması ve bu dönemde 192 krediyi tamalamıs olman lazımm ..yaklasık 2.bucuk sene yapıyor...

Ey Dünya ;Yüzüne Bakılasın Yok da, YARADAN'ın Emriyle ''SANA GELİŞİM''.
Hani , İki Ateş Arasında Yaşanır ya , İşte Öyle Bir Şey ''SANA DİRENİŞİM..
.

frangrance

Mesaj gönderen frangrance » 17 Oca 2013, 22:33

Allah Razı olsun teşekkür ederim cevaplarınız için :)

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 18 Oca 2013, 20:21

Ben açıköğretim fakültesi 2 yıllık ilahiyat okuyorum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi.

Evet örgün eğitimde hergün okula gidersiniz ama aöf de evde çalışıp sınava girersiniz sadece. Bazı bölümlerde yaz okulu veya staj var ama.

Örgün eğitimde de 2 yıllık bölümler var aöf de de. aöf 4 yıllık okunan bölümler de var.
Resim

frangrance

Mesaj gönderen frangrance » 19 Oca 2013, 23:46

kripton yazdı:Ben açıköğretim fakültesi 2 yıllık ilahiyat okuyorum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi.

Evet örgün eğitimde hergün okula gidersiniz ama aöf de evde çalışıp sınava girersiniz sadece. Bazı bölümlerde yaz okulu veya staj var ama.

Örgün eğitimde de 2 yıllık bölümler var aöf de de. aöf 4 yıllık okunan bölümler de var.

Yok ben özgün eğitimi alıyım :):):)

Arkadaşlar ilk oturumdaki sınavım çok güzel geçt denmez ama güzeldi..2 oturum sınavı süper süper süper harika geçtii :):):) Edebiyat ve Seçmeli Edebiyatı nerdeyse 20 sorunun hep doğru :) Dil ve Anlatım desem daha bir başka güzeldi,Coğrafyam bile harikaydı.... lakin fizik -2 durumu vasat olsun:)

“Sınavlar” sayfasına dön